reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Asia Kasia tez mam dzis szvzepienie z synkiem 5 lat on sie boi igiel nie wiem jak dam sobie z nim rade mamy na 15:30 chyba wezme meza ze soba mo moge nie dac sobie z nim rady.
 
reklama
Badanie robiłam w 11+5, HCG w sumie pasuje, ale PAPPA tak jakby tydzień później 🤔Pewnie jak zwykle wyjdzie, że niepotrzebnie panikuję 😂 Już bym chciała być poooo :(
Masz w normie, spokojnie. To są dane takie statystyczne, to po środku to mediana, nie musisz być blisko tej wartości środkowej. Jesteś poniżej 95 centyla więc z tego co ja rozumiem nie ma się czym martwić.

Tak po inżyniersku myśląc bo lekarzem nie jestem ;)
 
Tam jest tylko jedna pielęgniarka która szczepi więc będę musiała ja trzymać sama 🤷‍♀️
Mój mąż od rana do wieczora pracuje wiec ja zawsze chodzę sama na szczepienia, uważam ze to zupełnie normalne, a żeby jak najmniej stresować dziecko to trzeba zrobić to szybko i sprawnie bez zbędnych ceregieli. Najgorsze jest przedłużanie w gabinecie „ugłaskiwanie „ Które i tak nic nie da bo maluch tego nie zrozumie .
Dasz rade . Sadzasz takiego szkraba bokiem na kolanach, jego nogi między swoje , ramionami obejmujesz wokół jego ramion i po strachu.
 
Mój mąż od rana do wieczora pracuje wiec ja zawsze chodzę sama na szczepienia, uważam ze to zupełnie normalne, a żeby jak najmniej stresować dziecko to trzeba zrobić to szybko i sprawnie bez zbędnych ceregieli. Najgorsze jest przedłużanie w gabinecie „ugłaskiwanie „ Które i tak nic nie da bo maluch tego nie zrozumie .
Dasz rade . Sadzasz takiego szkraba bokiem na kolanach, jego nogi między swoje , ramionami obejmujesz wokół jego ramion i po strachu.
Oj tak ale jestem sama wrażliwa na igly więc ja chyba gorzej to przeżywam jak Moja córka 😂 jesteśmy pod ośrodkiem 😁
 
Zaczęłam 14 tydzień mdłości i wymioty się nasilily, alergia na sianokosy wróciła... Masakra to moje najgorsze dni:( ja tu się cały czas żale. Cieszę się że wy dziewczyny macie z ciąży radość ja jestem załamana :( lekarz stwierdził, że raczej będzie tak do końca ciąży, ważne jest to że w tym tygodniu waga nie spadła i się trzyma. W najgorszym przypadku będę musiała spędzić resztę ciąży na kroplowkach
Kroplówki nic strasznego, lepiej byś się poczuła , ja od kwietnia cały czas codziennie mam 2-3 kroplówki, tj ok 1,5 L płynów dożylnie, bez tego bym już dawno padła.
 
To nie przezywaj, bo dziecko to wyczuwa , myśl o tym ze trzeba I koniec.

Ja pracując w ochronie zdrowia doskonale wiem ze to rodzice w tym wszystkim są najgorsi hehe
Już po dwa wkłucia a córka zaczęła już płakać jak tylko zobaczyła pielęgniarkę a dodam że Ona jej bardzo nie lubi zresztą ja też 😅 córka jest wczesniakiem a pomimo tego pielęgniarka chciała mi wmówić że szczepienia mam płatne 🤷‍♀️
 
O Boże...w nocy nie mogłam zasnąć i usnelam jakoś przed 2 a rano.... Wstałam o 10 bo mnie mąż obudził :p tak pewnie bym dalej spała... Ale już pierwsze śniadanie w tym roku na tarasie zaliczone 😎 taka cudna pogoda
 
A u nas dzis szaro, buro i deszczowo. Najchetniej spalabym caly dzien, ale dzis jestem sama z corka, wiec bedzie marudzic, zebym sie z nia bawila.
 
reklama
Do góry