reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Cześć!
Można dołączyć?
Mam termin na 19 grudnia, to moje pierwsze dziecko, sama mam 30 lat :)

Na razie wszystko jest dobrze. Miałam kilka razy paskudne mdłości, bolą mnie piersi i bywam zmęczona i śpiąca.
Czekam teraz na wizytę z prenatalnymi, mam 8 czerwca czyli za niecały już tydzień. Zastanawiam się czy pójść wcześniej do swojego ginekologa bo znajoma miała koszmarną sytuację, na prenatalnych dowiedziała się, że serduszko przestało bić. Nie dość, że taka wiadomość to jeszcze zdążyli ją skasować 650zł za tę przyjemność.

Pobieżnie prześledziłam wątek ale ponad tysiąca stron mimo l4 nie dam rady przeczytać od deski do deski ;)

Hej hej, witaj :)



Ja dzisiaj 12+1 i w końcu norweska służba zdrowia zaczęła się mną interesować ;) lekarz rodzinny zaprosił mnie dzisiaj na badania krwi i moczu a w poniedziałek położna na założenie karty,pomiary ciśnienia,wagi itp. A w sobotę jadę na prywatne usg i badania prenatalne ,więc nie mogę się doczekać .

@Basiola kochana a ty jak tam? Dobrze juz wszystko? Odliczamy dni do wizyty,juz nam nie wiele zostało😘

Kciuki za dzisiejsze wizytacje✊✊✊czekamy na dobre wiesci i piękne bobasy na zdjeciach
 
@Basiola @Asia Kasia dziewczyny cycki do góry! :) Zwłaszcza jak chwilowo nie bolą ;) a będą boleć bardziej ;) pozytywne nastawienie to połowa sukcesu! Musicie wydzielać endorfiny radości ciążowej a nie kortyzol spowodowany stresem. Głęboki oddech! Proszę zrobić sobie dzisiaj mała przyjemność (czy to lody na patyku czy pomalowane paznokcie ;) ) i uśmiechnąć się do brzucha! Zarządzam dzisiaj dzień pozytywnego myślenia 😁

O matko, jesteś cudowna! Podziwiam Cię za Twój optymizm i pozytywne nastawienie. Mam nadzieję że niebawem przejdą Ci mdłości
Ja też już od dawna nie śpię... Się wyszykowałam jakbym na randkę szła.
O 11.30 położne potem czekanie nie wiadomo ile do gin...
Wczoraj miałam straszny kryzys, wszystkim się denerwowałam, wyłam pół dnia, nie mogłam się uspokoić. Ciśnienie oczywiście przy tym mi skakało...ale nic nie moglam na to poradzic...

Boję się. Taki irracjonalny lęk... nie mam przecież na większość rzeczy wpływu...

Trzymajcie kciuki za mnie proszę
emoji3590.png



Trzymam kciuki, wracaj do nas z dobrymi wieściami ❤


✊
U nas bliska rodzina i przyjaciele już wiedzą, a po wynikach prenatalnych chcemy dać znać nieco dalszej rodzinie i znajomym :) Trudno to było ukrywać bo jestem na zwolnieniu lekarskim i musiałabym przed wszystkimi udawać, że chodzę do pracy. Powiedzieliśmy całkiem normalnie, przez telefon, bo akurat trwała kwarantanna.

Jutro prenatalne i zaczynam się tym stresować...

Czy Wy też macie przeczucia dotyczące płci? Takie niezwiązane z tym co widać na usg? Ja i mój mąż czujemy, że będzie dziewczynka ;)

Trzymam kciuki za jutrzejsze prenatalne, my z mężem mamy podobne przeczucia a co będzie może dowiem się za tydzień :)
 
Nie mam pojęcia, ja takiego nie mam, musiałabyś się spytać dziewczyn tu na forum
A najłatwiej to chyba wyszukać w google ;)
Ceny są przeróżne bo zależy od modelu, poza tym można spróbować znaleźć używany na olx ;) najtaniej na olx widziałam angel sound za chyba 50-60zl.
Ostatecznie się nie zdecydowałam na detektor, ćwiczę cierpliwość.
 
reklama
Do góry