reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

U nas bliska rodzina i przyjaciele już wiedzą, a po wynikach prenatalnych chcemy dać znać nieco dalszej rodzinie i znajomym :) Trudno to było ukrywać bo jestem na zwolnieniu lekarskim i musiałabym przed wszystkimi udawać, że chodzę do pracy. Powiedzieliśmy całkiem normalnie, przez telefon, bo akurat trwała kwarantanna.

Jutro prenatalne i zaczynam się tym stresować...

Czy Wy też macie przeczucia dotyczące płci? Takie niezwiązane z tym co widać na usg? Ja i mój mąż czujemy, że będzie dziewczynka ;)

No ja przez telefon właśnie nie chciałam, zresztą i tak do tego 13 tygodnia chciałam odczekać. No a że my mieszkamy w różnych miastach to nikt o l4 wiedzieć nie musiał 😅

Ja czuję, że będzie chłopak. Nie wiem dlaczego, tak mi się po prostu wydaje. Próbuję się z tym oswoić bo zawsze chciałam dziołchę ale niech będzie po prostu zdrowe i tyle ;)
 
reklama
Tak...czuję, że to znowu chłopak 😁może gdzieś podświadomie boję , się, ze jak dziewczynka to znowu będzie powtórka z historii..... i dlatego obstawiam, że to kolejny chłopak ..przynajmniej Maksio będzie miał kompana do zabaw.:p w poprzedniej ciąży już na pierwszych prentalanych (12+5) powiedział, ze chłopak i tak zostało. Więc mam nadzieję, że teraz też się dowiem - 19/06/ (12+3) i się nie zmieni do końca.
A ja znowu mam raz myśli, że dzkewczynka i łapie się na tym, że coś mówię do siebie/do niej : tak Zosiu mama zaraz wychodzi z pracy i w końcu poleżymy 😂 innym razem mam wrażenie, że to będzie chłopak i wyobrażam sobie gadając w myślach: o Ignasiu zadzwonimy do babci niech przyjedzie ogarnąć nam ogródek bo cały zarósł a mama nie może się przemęczać 😂 może to nienormalne ale uspokaja mnie to :D
 
Cześć dziewczyny :)
Co do przeczuć odnośnie płci na początku ciązy nie miałam żadnych, teraz wydaje mi się, że będzie to dziewczynka ze względu na to, że dla chcłopa mamy parę typów imion które nam obojgu się podobają natomiast dla dziewczynki nic się nam szczególnie nie podoba...więc pewnie będzie dziewczynka 😄
Ja prenatalne mam w piątek też troszkę sie denerwuje.
 
reklama
Do góry