reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Jak tylko ma goraczke to ja bym nie szla, bo pewnie nic mu nie dadza oprocz paracetamolu albo ibuprofenu dla dzieci. U corki i innych dzieci w klasie takie goraczki trwaja nawet do tygodnia. Jakby zaczal bardzo kaszlec to wtedy bym poszla, moga dac jakis antybiotyk, zeby mu na pluca nie siadlo.

U mnie teraz 11+4 i moge juz troche wiecej jesc, ale nadal zdarza sie ze mnie mdli, a najgorsze ze nadal mecza mnie zapachy, zwlaszcza czosnek i perfumy 🤢

Z ta mieta to ja nie wiem czy mozna w ciazy, tzn w Hiszpanii mowia zeby w ciazy nie pic, ja raczej unikam miety.
A mięty z jakiego powodu nie można pić?
 
reklama
Ja dziewczyny nie spałam pół nocy... Tak mnie niemiłosiernie lewy jajnik bolal as promieniowało po pachwinę aż do pleców nie wiem co to było ale ból był okropny ☹
Współczuje :( tez nie wiem co to za ból aż taki :/ mi się dzisiaj śniło po raz 1 ze krew widziałam w kibelku :/ głupie sny !
 
Współczuje :( tez nie wiem co to za ból aż taki :/ mi się dzisiaj śniło po raz 1 ze krew widziałam w kibelku :/ głupie sny !
Teraz czlowiek siedzi i myśli w żeby było lepiej to od 3 dni żadnych objawów to już w ogóle się schizuje 🤦‍♀️ a co do snów współczuję są okropne potem ciężko jest myśleć pozytywnie
 
Teraz czlowiek siedzi i myśli w żeby było lepiej to od 3 dni żadnych objawów to już w ogóle się schizuje 🤦‍♀️ a co do snów współczuję są okropne potem ciężko jest myśleć pozytywnie
A przypomnij teraz kiedy wizyta ? Myśle ze już objawy powinny odchodzić niektórym kobieta. Mi po mału tez mijają.
 
Hej wszystko 😀 trochę mnie nie było ale udało mi się nadrobić🙈 tydzień przed oddaniem pracy magisterskiej doszłam do wniosku że obronie się w pierwszym terminie tylko praca nie była skończona 🙂 ciężki tydzień ale praca złożona, skończona 😁
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty 😁 ja za tydzień w poniedziałek również będę podglądać swoje bobo 😍
 
reklama
Do góry