reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Kurczę wiesz co ja bym pojechała do rodzinnego, jakby nie było jest to już gorączka od soboty, czyli organizm z czymś walczy. A masz możliwość wizyty rodzinnego w domu ? Może zadzwoń do swojej przychodni czy była by taka możliwość?
Dobrze, że nie ma innych dolegliwości, ale trzeba działać by się nie rozwinęły [emoji123][emoji173][emoji873]
Zdrówka dla Olusia [emoji173]
Najlepiej zadzwoń do przychodni i umów się na teleporadę. I powiedz wszystko to co nam. Lekarz niech zdecyduje czy lepiej dziecko obejrzeć. Wtedy pojedziesz i pewnie nie będzie żadnej kolejki.

Przynajmniej u mnie tak przychodnia działa. Większość załatwiają telefonicznie. Chyba, że lekarz zdecyduje o potrzebie kontaktu.
Dzięki dziewczyny :) ostatecznie zadzwoniłam i jestem z panią doktor w kontakcie telefonicznym i gdyby do 10 gorączka wróciła to mamy się umawiać na wizytę bo będzie chciała go zbadać.
 
reklama
Czy któraś z Was miała lub ma problem z rwą kulszowa w ciąży ?
Od 2 tyg drętwieje mi prawa noga tylko zewnętrzna strona uda jak leżę na plecach. W zeszłym tyg miałam w nocy przeszywający ból Właśnie w tej nodze i później ustało, dzis w nocy znowu ten sam ból. Wujek Google mówi ze to rwa kulszowa i ze często pojawia się w ciąży :(
Może mialas już niewykrytą dyskopatię. Ja mam właśnie dyskopatię całego odcinka lędźwiowego i trzese się na sama myśl o dalszej ciąży.. na to niestety tylko ćwiczenia i zastrzyki domięśniowo z wit. z grupy B, których poziom może spadać w ciąży, aczkowiek nie wiem czy można te zastrzyki stosować w trakcie tego stanu.
 
Ja się dzisiaj ważyłam i okazuje się że schudłam prawie 3/4kg. Masakra jakaś w którym tygodniu powinnam przytyć ?
Ja ogolnie schudlam 3kg ale zostalo jeszcze 1.5kg do wagi z przes ciazy. Ogolnie szybko chudne a przytyc nie jestem w stanie. Wczoraj na sorze pani ginekolog do mnie ze jestem strasznie chuda i musze przytyc zeby dzidzia miała z jakich zapasow czerpac wszystko. Ja mowie ze nie jestem w stanie, jem duzo ale zawsze mialam niedowage itp no nie umiem a ona ze musze jesc jeszcze wiecej i wiecej 😂 a ja no nie umiem przytyc nie sadzilam ze jakos zle wygladam...
 
Nie można? A ja piłam kilka razy.... ale przecież zdrowa jest 😱😱😱
Piłam przed ciążą bo uwielbiam zieloną herbatę i jak się dowiedziałam o ciąży to przeczytałam w internetach że spokojnie można pić. Natomiast na ostatniej wizycie pani doktor poinformowała mnie że należy unikać wszelkich naparów mających wpływ na metabolizm takich jak kawa, zielona herbata szczególnie w 1 trymestrze...
 
Mocz jest ok. Nie wiadomo co mnie piecze i boli i czemu takie mam parcie na mocz. Czekam na ginekologa. Lekarz wczesniej debil jakis wiedzial ze w ciazy a zaczal mi naciskac brzuch jak u zwyklej osoby czy cos niby boli. Ja mowie mu UWAZAJ DZIECKO a on aaaa okej....idiota. teraz sie tak boje ze cos mu zrobil. Ginekolog sprasdzi czy z dzidzią ok i czy to nie czasem problem ginekologiczny. Martwie sie o malenstwo tak je wynaciskal kretyn.
Lekarze to często idioci 🤦🏼‍♀️ Dobrze mieć samemu jakaś wiedzę medyczna, bo inaczej można się naciąć.
 
Może mialas już niewykrytą dyskopatię. Ja mam właśnie dyskopatię całego odcinka lędźwiowego i trzese się na sama myśl o dalszej ciąży.. na to niestety tylko ćwiczenia i zastrzyki domięśniowo z wit. z grupy B, których poziom może spadać w ciąży, aczkowiek nie wiem czy można te zastrzyki stosować w trakcie tego stanu.
Oj teraz już się nie dowie co tam się dzieje bez zdjęcia... Ja mam na cały odcinku lędźwiowym ale w ciąży nie odczuwałam tego specjalnie (odpukać)
 
reklama
Lekarze to często idioci 🤦🏼‍♀️ Dobrze mieć samemu jakaś wiedzę medyczna, bo inaczej można się naciąć.
To prawda...potem czekalam na ginekologa i juz prawie tam schodzilam z nerwow ze cos malenstwu zrobil...co najlepsze czekalam z 2/3 godziny na sorze bo kazali nam czekac po czym po takim czasie kazali mi isc na ginekologie tam 5 minut i po sprawie...tyle trzeba bylo czekac na to zeby przejsc do budynku obok...szok🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Do góry