reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone sposoby na zaparcia?🙈
Ja się zmagań z zaparciami od początku ciąży probowalam wszystkiego na mnie roznie dziala ale metody znam takie: słodki suszone zalać wrzątkiem na noc rano je zjeść i wode wypic. Napar z siemienia lnianego , jogurty kiwi tez podobno pomagaja. Ostatnie moje odkrycie sok z kiszonych buraków sama robie pije sie pol szklanki rano dobry nie tylko ma zaparcia ale też przeciwdziała anemi i ma dużo innych witamin
 
reklama
Dziewczyny kiedy was opuszczają mdłości ? Ja kończę 10 tydzień i zaczynam 11 i od 4 dni mogę wszytsko jeść i nie wymiotuje. Mdłości też za bardzo nie czuje 😉 nie wiem czy powinnam się cieszyć czy martwić ... Normalnie kobiecie nie dogodzisz, jak się czuje fatalnie to źle a jak się czuje dobrze to się martwi czy to dobrze 🤪
Ja dziś kończę 12+5 Ale czuje się fatalnie mdłości i wymioty mam od samego początku do dziś wymiotuje ok.5-10 razy ma dzień. Po prostu tak ta ciąża ma. Wszystkie badania miałam zrobione i jest ok. Wszystkie preparatypreparaty ii sposoby wypróbowane na wymioty tylko gorzej jeszcze było. eh czasem mam już dość tego. :(
 
Dziewczyny wczoraj powiedzieliśmy obojga rodzicom. Daję na stół torcik sernik a na nim bucik i smoczek ...i cisza..nikt nie zakumał :ppo chwili teść mówi "a ja myślałem, ze Ty w ciąży" a ja na to "no daje Wam znaki a Wy nic" i dalej cisza 😁 po jakiś 10 minutach moja mama nagle się odzywa do mojego taty "Stefan tu faktycznie jest bucik i smoczek" 😁😁😁

A dzień wcześniej byliśmy na urodzinach mojej bratowej i brat pyta kto chce winko, drinka a ja "nie dziękuję , moje dziecko nie pije alkoholu"....spojrzał i tez nie zakumał :p dopiero bratowa po jakiś 5minutach zaskoczyła 😁
 
Dziewczyny macie jakieś sprawdzone sposoby na zaparcia?🙈

Kochana, czego ja nie próbowałam...Przerzuciłam się teraz na ciemne pieczywo, ryż i makarony, na razie efekty średnie, ale od czasu do czasu mi się uda załatwić. A, i piję dużo wody. Stosowałam też błonnik w proszku, ale nie było większych efektów. Może powinnam dłużej, ale to dla mnie okropieństwo 😕

Spróbuj z tymi śliwkami, mojej babci pomaga 😁 Ja się nie przekonam do śliwek 🤢
 
Dziewczyny kiedy was opuszczają mdłości ? Ja kończę 10 tydzień i zaczynam 11 i od 4 dni mogę wszytsko jeść i nie wymiotuje. Mdłości też za bardzo nie czuje 😉 nie wiem czy powinnam się cieszyć czy martwić ... Normalnie kobiecie nie dogodzisz, jak się czuje fatalnie to źle a jak się czuje dobrze to się martwi czy to dobrze 🤪
Ja jestem dziś 10+6 i mdłości mi minęły jakoś 4-5 dni temu, wczoraj miałam mały kryzys ale poza tą jedną sytuacja to już minęły
 
na mnie działa woda z sokiem z cytryny dosłodzona łyżeczką naturalnego miodu, ewentualnie zielona herbata ale ostatnio dowiedziałam się od gin że nie można pić zielonej w 1 trymestrze...
Zmagam. Się z zaparciami od samego początku i na mnie działa cuda ciepła mięta nie dość że gazy idą to jeszcze jelita i żołądek od razu pracują 😁 zawsze jedna dziennie wypijam
 
Zmagam. Się z zaparciami od samego początku i na mnie działa cuda ciepła mięta nie dość że gazy idą to jeszcze jelita i żołądek od razu pracują 😁 zawsze jedna dziennie wypijam
U mnie zaparcia ograniczyły się do tego, że zamiast chodzić jak wcześniej na "dwójeczke 3-4x dziennie chodzę tylko rano jak wstanę :p ale raczej na zasadzie, że budze się, wiem że mi się chce- idę i robie :D i na cały dzień spokój hahaha
 
reklama
Do góry