reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Mi nie zalezy, zeby byl nowy, jak juz to spacerowka, bo ja sie o wiele dluzej uzywa i dziecko juz wiecej wazy, ale gondolke moge kupic uzywana. Ten ze zdjecia bardzo mi sie podoba, ale to bardziej wlasnie w teren, a ja chyba raczej bede po miescie jezdzic, wiec tez w sumie mysle, ze ten moze byc troche ciezki przez te kola.

Ja po corce juz raczej nic nie mam, bo wszystko oddalam. Wlasciwie to chyba tylko mam lozeczko turystyczne i foteliki do samochodu, no i cale mnostwo zabawek 😉
Jakos tak teraz czytam o tej infekcji ukladu moczowego i sie boje bo pisze ze jest niebezpieczne w ciazy bardzo. A ja mam i infekcje ukladu moczowego i pochwy. Jutro napewno dostane antybiotyk i go zacznę brać ale czy to wystarczy, czy z dzidziusiem bedzie w porzadku w sensie czy nie grozi mi porod przedwczesny i czy sam antybiotyk nie zaszkodzi. Wiem ze pewnie dostane bezpieczny dla kobiet w ciazy ale jakos antybiotyk zle mi sie kojarzy...no i sa to infekcje bakteryjne 😭😭😭 wiem ze jutro lekarz ale panikuje
Miałam w ciąży z córką infekcje układu moczowego w 1 i 2 trymestrze w 2 trymestrze juz leżałam w szpitalu. Ale nie martw się na zapas szybko reagujesz dostaniesz antybiotyk i wszystko będzie dobtze 😊 w tym tyg ciąży to nie poród przedwczesny Ci grozi Lecz poronienie ( z medycznego punktu oczywiście) ale nie martw się na zapas dzisaj wizyta tak? To na pewno dostaniesz antybiotyk i wszystko berdie dobrze
 
Padłam wczoraj o 20 z Córeczka przepraszam 😂😂 już Was nadrobiłam mniej więcej 😅 co do wyprawki typu łóżeczko no to myślałam na. Początek o dostawce do naszego pokoju żeby Maluszek nie budził starszej w nocy 😊 potem myślę że kupię takie same łóżeczko jakie. Ma. Córeczka takie 3w1 które później można mieć mały tapczanik 😊 nosidło potem fotelik musimy na pewno kupić nowe 😊 wózek mam 2w1 po córeczce nowy kupiony w 2018 roku ale na pewno będę korzystała tylko z gondoli bo spacerówka za ciężka 😅 teraz w lutym kupiliśmy nowego joia dla córki więc myślę że i na drugie dziecko też się nada ale to zobaczymy czy Córeczka będzie chciała. Dalej jeździć w wózku czy nie 😅
Ale Twoja corcia ile ma teraz? Malutka jeszcze jest, nie? Myslisz, ze nie bedzie juz w wozku jezdzic? Chociaz ja zauwazylam, ze w Polsce bardzo szybko ludzie rezygnuja z wozka, tutaj w Barcelonie to czesto i 4-latki wozkiem jezdza, bo to w sumie wygodne, jak ludzie nie jezdza samochodem por miescie a chcesz gdzies isc nawet i pare kilómetros, to latwiej malucha do wozka wsadzic niz zeby zaraz marudzilo, ze nogi bola. Moja miala taki etap, ze juz wszedzie chciala sama chodzic, a potem nagle de znowu do wozka i tylko w wozku. Jak miala 3 jezdzila jeszcze w wozku, az do momento kiedy zaczela szkole miala 3,5 roku i byl u nas wujek m i on ja zaprowadzal, powiedzial ze on z wozkiem nie bedzie chodzil i ja oduczyl 😅

Piernik trzymam kciuki za wizyte ✊✊ O ktorej masz?

Mnie niestety znowu obudzil bol glowy 😔
 
Miałam w ciąży z córką infekcje układu moczowego w 1 i 2 trymestrze w 2 trymestrze juz leżałam w szpitalu. Ale nie martw się na zapas szybko reagujesz dostaniesz antybiotyk i wszystko będzie dobtze 😊 w tym tyg ciąży to nie poród przedwczesny Ci grozi Lecz poronienie ( z medycznego punktu oczywiście) ale nie martw się na zapas dzisaj wizyta tak? To na pewno dostaniesz antybiotyk i wszystko berdie dobrze
Tak o 14 wizyta 😊
 
Ale Twoja corcia ile ma teraz? Malutka jeszcze jest, nie? Myslisz, ze nie bedzie juz w wozku jezdzic? Chociaz ja zauwazylam, ze w Polsce bardzo szybko ludzie rezygnuja z wozka, tutaj w Barcelonie to czesto i 4-latki wozkiem jezdza, bo to w sumie wygodne, jak ludzie nie jezdza samochodem por miescie a chcesz gdzies isc nawet i pare kilómetros, to latwiej malucha do wozka wsadzic niz zeby zaraz marudzilo, ze nogi bola. Moja miala taki etap, ze juz wszedzie chciala sama chodzic, a potem nagle de znowu do wozka i tylko w wozku. Jak miala 3 jezdzila jeszcze w wozku, az do momento kiedy zaczela szkole miala 3,5 roku i byl u nas wujek m i on ja zaprowadzal, powiedzial ze on z wozkiem nie bedzie chodzil i ja oduczyl 😅

Piernik trzymam kciuki za wizyte ✊✊ O ktorej masz?

Mnie niestety znowu obudzil bol glowy 😔
Córeczka ma 18 miesięcy jak Maluszek się urodzi będzie mieć 2 latka i 2 miesiące więc no zobaczymy 🤷‍♀️ jakoś mi się nie widzi kupować podwójnego wozka bo nie mam miejsca by go gdzieś wstawić więc musimy sobie jakoś poradzić. Córeczka już nie chce za bardzo w wózku woli chodzić ale czasami się zdarza że zmęczona to się pakuję do wozka 😂
 
@Piernik98 powodzenia na wizycie :)

@Agnieszka19m bardzo mi przykro :( mi lekarz pozwolił się starać po pierwszym okresie po łyżeczkowaniu ale najpierw oczywiście była kontrola czy się wszystko wygoilo.

Dziewczyny zobaczcie jakie kwiatki dostałam od synusia 😍
Piękne 😍

Wy też boicie się robić jakiekolwiek zakupy dla swoich fasolek?
Bo chcialabym wydatki rozłożyć w czasie...ale strasznie się boję...

I już kilka świetnych ofert na olx poszło w siną dal...
Ja nie robię. Czekam za informacja o płci. Ja na olx śledzę głównie wózki i też mi już kilka fajnych okazji przeleciało koło nosa ale z drugiej strony nie chce jeszcze kupowac wózka bo gdzie ja go będę trzymać :)

Ładny wózeczek, ale jeszcze niejeden się trafi do grudnia ;) ja też nie pogardzę ciuszkami od rodziny (siostra ma córeczki) i znajomych (wiele ma chłopców), zwłaszcza że sama też oddawałam wszystkim :) kosz na pieluchy podzielam że zbędny :) a wózek też chcę piękny i porządny i wymarzony! (Budżet już ustaliłam, mąż nawet za bardzo nie protestował) bo przy chłopcach wózek był najtańszy i to taki który musiał się zmieścić w bagażniku naszego wówczas małego auta (teraz mamy dużego vana rodzinnego więc nic mnie nie ogranicza ;) ).
W ciąży z drugim synkiem jedyne co kupowałam niemalże od testu ciążowego to były pieluchy z biedronki na promocji :) jak kupowałam dla starszego (miał 1,5 jak zaszłam) to brałam od razu dla maluszka, jedną paczkę w miesiącu, i przy porodzie miałam zapas na kilka dobrych tygodni:) rozważam czy by nie powtórzyć tego manewru ;)
Mi nie zalezy, zeby byl nowy, jak juz to spacerowka, bo ja sie o wiele dluzej uzywa i dziecko juz wiecej wazy, ale gondolke moge kupic uzywana. Ten ze zdjecia bardzo mi sie podoba, ale to bardziej wlasnie w teren, a ja chyba raczej bede po miescie jezdzic, wiec tez w sumie mysle, ze ten moze byc troche ciezki przez te kola.

Ja po corce juz raczej nic nie mam, bo wszystko oddalam. Wlasciwie to chyba tylko mam lozeczko turystyczne i foteliki do samochodu, no i cale mnostwo zabawek 😉

Ja miałam używany wózek 2w1 przy synku i teraz też będę takiego szukać. Tamten miał jeszcze ponad rok gwarancji i wyglądał jak nowy ;) tak naprawdę uzywalam glownie gondoli a spacerówkę kupiłam nowa, lekka i mniejszą bo te od wózków 2w1 są wielkie i ciężkie i jak dla mnie zajmują za dużo miejsca w bagażniku 🙂

Hej.Dziewczyny , jakie łóżeczko planujecie kupić?Ja myśle o tym dostawnym na początek
Wstępnie myślałam o zwykłym łóżeczku, tym które teraz synek używa a jemu chciałam kupić nowe większe ale może dostawka byłaby lepsza opcja u nas.. jeszcze nie wiem na co się zdecydujemy :)
 
Apropo wózków. Jaki lepiej kupić (kompletnie się nie znam) 2w1 czy 3w1? Podobno foteliki w zestawie 3w1 są kiepskiej jakości i lepiej kupić oddzielnie.. To prawda? Czy któraś ma zestaw 3w1 i jest zadowolona?
 
Ja mam w planach do sypialni dostawkę, a obok mam pokój który będzie dziecięcy i tam dam normalne łóżeczko :) przez dzień będzie tam spalo a na noc przy nas :)

Planuje lionelo theo :) myslalam o chicco next 2 to me dream ale tutaj wygrala cena :)

Zobacz załącznik 1125043
Identyczny planuje chicco dostawkę do sypialnie a w pokoiku swoim swoje łóżeczko będzie mieć ☺️
 
reklama
Apropo wózków. Jaki lepiej kupić (kompletnie się nie znam) 2w1 czy 3w1? Podobno foteliki w zestawie 3w1 są kiepskiej jakości i lepiej kupić oddzielnie.. To prawda? Czy któraś ma zestaw 3w1 i jest zadowolona?
Ja mam 2w1 ale to kompletny nie wypal. Posiadam bebetto Holand. Z biegiem. Czasu jakbym mogła go cofnąć to kupiła bym sama gondole a później osobno spacerowke a dlatego że spacerówki w wózkach 2w1 są ciężkie i nie poręczne. Składa się jak krowa dużo miejsca zajmuje w aucie a schodzenie z nią z 1 piętra w bloku doprowadzało mnie do furi 😂
 
Do góry