reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hej hej 😉 ja myślę o tego typu mini łóżeczku 🙂 chce żeby stało w naszej sypialni
Też właśnie chcę do sypialni na początek,a potem może jak już dzidzi bd miało z 4 mc do swojego pokoju😊ale to się okaże w praniu😊😊😉
 
Jakos tak teraz czytam o tej infekcji ukladu moczowego i sie boje bo pisze ze jest niebezpieczne w ciazy bardzo. A ja mam i infekcje ukladu moczowego i pochwy. Jutro napewno dostane antybiotyk i go zacznę brać ale czy to wystarczy, czy z dzidziusiem bedzie w porzadku w sensie czy nie grozi mi porod przedwczesny i czy sam antybiotyk nie zaszkodzi. Wiem ze pewnie dostane bezpieczny dla kobiet w ciazy ale jakos antybiotyk zle mi sie kojarzy...no i sa to infekcje bakteryjne 😭😭😭 wiem ze jutro lekarz ale panikuje
 
Hej.Dziewczyny , jakie łóżeczko planujecie kupić?Ja myśle o tym dostawnym na początek

Ja mam w planach do sypialni dostawkę, a obok mam pokój który będzie dziecięcy i tam dam normalne łóżeczko :) przez dzień będzie tam spalo a na noc przy nas :)

Planuje lionelo theo :) myslalam o chicco next 2 to me dream ale tutaj wygrala cena :)

Screenshot_20200526-222424.jpg
 
Jakos tak teraz czytam o tej infekcji ukladu moczowego i sie boje bo pisze ze jest niebezpieczne w ciazy bardzo. A ja mam i infekcje ukladu moczowego i pochwy. Jutro napewno dostane antybiotyk i go zacznę brać ale czy to wystarczy, czy z dzidziusiem bedzie w porzadku w sensie czy nie grozi mi porod przedwczesny i czy sam antybiotyk nie zaszkodzi. Wiem ze pewnie dostane bezpieczny dla kobiet w ciazy ale jakos antybiotyk zle mi sie kojarzy...no i sa to infekcje bakteryjne 😭😭😭 wiem ze jutro lekarz ale panikuje
Nie bój sie :) na pewno da Ci taki który można :) pamietaj tylko żeby wspomnieć o narzeczonym :)
 
Nie bój sie :) na pewno da Ci taki który można :) pamietaj tylko żeby wspomnieć o narzeczonym :)
Tak wspomne napewno ale mam takego stresa ze nie wiem w zwiazku z ta infekcja. Do wizyty o tej 14.00 czas mi sie bedzie w nieskonczonosc ciagnac. Kolejny problem to fakt ze jade tam godzine a moj pecherz nie da chyba tyle rady 😅
 
Jakos tak teraz czytam o tej infekcji ukladu moczowego i sie boje bo pisze ze jest niebezpieczne w ciazy bardzo. A ja mam i infekcje ukladu moczowego i pochwy. Jutro napewno dostane antybiotyk i go zacznę brać ale czy to wystarczy, czy z dzidziusiem bedzie w porzadku w sensie czy nie grozi mi porod przedwczesny i czy sam antybiotyk nie zaszkodzi. Wiem ze pewnie dostane bezpieczny dla kobiet w ciazy ale jakos antybiotyk zle mi sie kojarzy...no i sa to infekcje bakteryjne 😭😭😭 wiem ze jutro lekarz ale panikuje
Też miałam infekcje pecherza/cewki moczowej, mój lekarz zdecydował, że lepsza będzie furagina w zmniejszonej dawce, a nie antybiotyk. Do tego dużo piłam, m.in. soku z żurawiny i wszystko przeszło po 4 dniach leczenia.
Nie martw się, wszystko będzie dobrze 😘 Ja też się wystraszyłam i wiem że teraz się muszę pilnować bo infekcje lubią nawracać...
Twój lekarz na pewno wybierze leczenie najlepsze dla Ciebie i Maleństwa 😉
 
reklama
Też miałam infekcje pecherza/cewki moczowej, mój lekarz zdecydował, że lepsza będzie furagina w zmniejszonej dawce, a nie antybiotyk. Do tego dużo piłam, m.in. soku z żurawiny i wszystko przeszło po 4 dniach leczenia.
Nie martw się, wszystko będzie dobrze 😘 Ja też się wystraszyłam i wiem że teraz się muszę pilnować bo infekcje lubią nawracać...
Twój lekarz na pewno wybierze leczenie najlepsze dla Ciebie i Maleństwa 😉
Dziekuje za pocieszenie ❤❤❤ tak bardzo sie martwie
 
Do góry