reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
To jesteś zaopatrzona [emoji6]
Ja mam tylko z pamersa , i też za tydzień jadę z smarowaniem [emoji16]
A właśnie ustąpily Ci trochę te bóle brzucha? Bo mi właśnie tak

A dziewczyny jeśli chodzi o koszule nocne ciążowe ,do karmienia i ciuszki dla bobaskow polecam tą stronę Link do: Dolce Sonno - Producent odzieży niemowlęcej i ciążowej
Zamówiłam sobie koszule i po tej infekcji jak już wyleczę, mam zamiar spać bez majtoli, mam nadzieję, że wietrzenie [emoji28][emoji85][emoji86]pomoże
Tak tak ustąpiły mi. W tedy miałam tylko jakoś kilka dni pod rząd a teraz spokoj ale wróciły mi mdłości znów :/ ja wietrzenie mam co noc 😂 nie lubię jak coś mnie uwiera 😂
 
@niemandin czekałam na wieści od Ciebie i uspokojona idę spać ;) super, ze ciaza książkowa!
a usg wyjdzie na pewno prawidłowe, teraz się wszystko powiększa wiec to tylko dla pewności na pewno ;)


a teraz kochane odłączam się na weekend!
dobrego samopoczucia wszystkim życzę!

Dzięki, ja też z ulgą przeczytałam Twój post :)

Udanego rocznicowego weekendu, bawcie się dobrze ❤️
 
Tak tak ustąpiły mi. W tedy miałam tylko jakoś kilka dni pod rząd a teraz spokoj ale wróciły mi mdłości znów :/ ja wietrzenie mam co noc [emoji23] nie lubię jak coś mnie uwiera [emoji23]
No ja podobnie miałam kilka dni z rzędu, i od niedzieli przestało,
No ja śpię zawsze w 2 częściowych pizamkach , a teraz koszulka i majtki , ale znowu mam antybiotyk to i wkładki do tego [emoji849], jak przestanę brać leki to wietrzenie [emoji16]
 
reklama
Jestem i ja [emoji4]

Wszystko w porządku dziewczyny :) Dzidziol 4 cm, tętno 176, ciąża książkowa wg lekarza, póki co ;) Mam tylko zrobić przed prenatalnymi USG piersi, bo coś mi wymacał :/ Mam nadzieję, że nic poważnego... Poza tym wszystko ok :)

Zobacz załącznik 1123423
No jaki piękny dzidziolek[emoji173]
A w ciąży, często się robią jakieś guzki, może to być przez hormony, na pewno wszystko będzie git [emoji4]
 
Do góry