reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Zazdroszczę, ze juz Ci wysłali! Tez wczoraj po tych wiadonosciach tutaj zamowilam bo zestresowalam sie..

Moj też jest mega sceptyczny 😂 ale mam w czerwcu urodziny i chcialam czytnik e-book... Ale stwierdziłam ze zmieniam prezent 😂i wczoraj zamowilam, odwrocilam mu telefon i kazalam wpisac blik ze swojego konta😂😂 takze mam na urodziny :D
My mamy wspolne pieniądze wiec co by nie bylo placimy z jednego kontawszystko zawsze 😂 wiec prezenty tez sa "wspolne" 🤣🤣🤣
 
reklama
No właśnie szyć może i szyja ale inaczej wyglada chyba kwestia certyfikatów ;)

no nie wiem, jakoś może jestem przewrażliwiona ;) tez myśle o wielorazowych pieluchach ale jednak z innych źródeł.
Ja w odwodzie mam jeszcze jedna opcję bo sama szyję ;) , więc o ile poprawi mi się samopoczucie to chciałabym większość wyprawki uszyć samodzielnie, może nawet połaszę się na samodzielnie uszycie pieluch wielorazowych typu kieszonka :) zobaczymy :)
 
Hej , czy któraś z Was ma może już wyniki testu papa i wolnej bhcg? Ja dziś zrobiłam i już mam wyniki ,ale nie mogę porównać z wynikami z ciąży z synami ,bo mam w innych jednostkach .
 
My mamy wspolne pieniądze wiec co by nie bylo placimy z jednego kontawszystko zawsze 😂 wiec prezenty tez sa "wspolne" 🤣🤣🤣
A to my rozważaliśmy ale ostatecznie mamy 3 konta ;) jedno wspólne na bieżące wydatki i każde swoje ;) na początku miesiąca robimy przelew na wspólne ale mamy tez swoje budżety niezależne. Między innymi na prezenty właśnie bo ciężko o niespodziankę ze wspólnego konta ;)

Ja w odwodzie mam jeszcze jedna opcję bo sama szyję ;) , więc o ile poprawi mi się samopoczucie to chciałabym większość wyprawki uszyć samodzielnie, może nawet połaszę się na samodzielnie uszycie pieluch wielorazowych typu kieszonka :) zobaczymy :)
Ooo ale super! Ja na maszynie niestety niewiele umiem, zazdroszczę!
 
Jestem już w domu nawodniona kroplówka. Głową mi z tego wszystkiego pęka właśnie wzięłam paracetamol i pije ciepła cherbate. Temp znów się pojawiła. Serio nie wiem jakim cudem jestem. Chora
Uff. Dobrze żeś już zaopiekowana. Kuruj się! Może jakiś Pre_nalen pomoże? Ja w poprzedniej ciąży jak się przeziębiłam to bralam w różnych postaciach (chyba syrop i tabletki do ssania) i pomógł. Oprócz tego mleko z czosnkiem ale wiem że nie każdy przełknie :)
 
Hej , czy któraś z Was ma może już wyniki testu papa i wolnej bhcg? Ja dziś zrobiłam i już mam wyniki ,ale nie mogę porównać z wynikami z ciąży z synami ,bo mam w innych jednostkach .
Masz już wyniki papa w ten sam dzień ? Szybciochem mi powiedzieli, ze do 2 tyg będę czekać na wynik z krwi :(
 
Masz już wyniki papa w ten sam dzień ? Szybciochem mi powiedzieli, ze do 2 tyg będę czekać na wynik z krwi :(
No właśnie mam ...mi dziś powiedziała przy pobieraniu że 3 dni , i sprawdzałam wszystkie wyniki czy są i pappa też już jest ,szybko
Wolałabym żeby były później, bo teraz nie wiem czy wyniki są dobre ...A wizyta dopiero za tydzień
 
A to my rozważaliśmy ale ostatecznie mamy 3 konta ;) jedno wspólne na bieżące wydatki i każde swoje ;) na początku miesiąca robimy przelew na wspólne ale mamy tez swoje budżety niezależne. Między innymi na prezenty właśnie bo ciężko o niespodziankę ze wspólnego konta ;)


Ooo ale super! Ja na maszynie niestety niewiele umiem, zazdroszczę!
To tak. Z tym ze u nas jest tak ze ja nie pracuję ponieważ stwierdzilismy ze postawię na naukę i spełnię marzenia...jak sie okazalo bardzo stresujace 😂. Wiec na moje konto wplywaja nie rażące sumy jako ze płacą mi za chodzenie do austriackiej szkoły. Te pieniadze starczaja akurat na moją terapie. Wiec w sumie zyjemy za jego zarobków. Na poczatku dziwnie mi z tym bylo ale skoro studia i nauka za jakis czas maja przyniesc nam lepsze zyski to stwierdzilismy ze to bardzo dobry pomysl.
 
reklama
Do góry