reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Niestety dziewczyny ja się z wami żegnam. Serduszko przestało bić, dzidzius urósł niecałe 0,5cm od ostatniej wizyty, wiec prawdopodobnie umarł już kilkanaście dni temu.

Trzymam za was kciuki, mam nadzieje, ze już żadna z was nie będzie musiała przezywać tego co właśnie przeżywam.

Bardzo mi przykro 😢 trzymaj się, obyś jak najmniej boleśnie przez to wszystko przeszła i jak najszybciej była znów w ciąży ❤


Dziewczyny, czy Wy juz powiedziałyście najbliższym o ciąży? Jestem w 8 tygodniu wie tylko moja Mama i oczywiście mąż. Moja corka ma 8 lat i sama ostatnio zapytała sie czy nie jestem w ciąży, zle sie czuje i wyraźnie widać juz biust którego nie mialam i troszkę brzuszek. Boje sie strasznie powiedzieć aby potem nie było zaskoczeni. Czekacie do końca 1 trymestru? I jak z praca? Ja narazie jestem zdalnie ale nie wyobrażam sobie wracać do biura :(

My po prenatalnych mówimy rodzinie i znajomym, teraz tylko mąż i 2 moje przyjaciółki wiedzą aaa noi szefowa ;)przed nią nic się nie da ukryć 😆

@martini31 gratulacje, wspaniałe wiadomości 😍

A ja swoje prenatalne mam 06.06 w Oslo ( dzięki @Basiola za info😘) u polskiego ginekologa i już odliczam z niecierpliwością, mam nadzieję,że to będzie szcześliwa data.

@EvilDesiree moje myśli też krążą w tym kierunku co twoje ,ale szybko je odrzucam, musi być dobrze i wyczekany dzidziuś zdrowy :)
 
reklama
Ja po telewizycie właśnie :) lekarz bardzo rzeczowy i miły, zlecił kolejne badania, wypisał leki przeciwwymiotne i zwolnienie na 4 tygodnie (z powodu plamien i krwiaka wpisał poronienie zagrażające). Ale w połowie nam zerwało rozmowę i się zestresowałam. Na szczęście lekarz oddzwonił. Poinformowałam przełożonego w pracy i choć gratulował nie był zachwycony, o czym powiedział mi wprost :( (a sam jest ojcem trójki) liczy na to że po tym zwolnieniu wrócę do pracy. Eh dla mnie to jest najgorsze, że nikt nie wierzy że można tak ciężko wymiotować w ciąży, że naprawdę nie da się pracować nawet na leżąco z laptopem :( lubię swoją pracę ale żeby wykonywać ją zdalnie musiałabym być w stanie pracować przynajmniej 4 godziny dziennie ciurkiem z pełnym skupieniem, nie dalabym rady :(
 
Witaj, trzymam kciuki za dzisiejsza wizytę 😉


To na pewno :)


Część się pewnie wykruszyła ale na pewno są tu dziewczyny, które nie nadążaja, bo albo objawy dokuczają albo dzieci/praca nie pozwala.


Walcz o swoje i nie daj sobie wejść na głowę. Skoro sama pisałaś te pracę to nie ma sensu brać sobie do serca słów promotora i trzeba mu pokazać kto tu ma racje. Szkoda, że nie jesteś na miejscu to byś podjechała do niego bo rozmowa w 4 oczy wygląda zawsze inaczej niż przez telefon.


Kochana tak przeokropne mi przykro, że Cię to spotkało :( współczuję Ci bardzo bo niestety wiem co czujesz.. skoro szybko chcecie się starać o następna pociechę to życzę Ci powodzenia w staraniach, żebyś szybko zobaczyła kolejne dwie kreseczki na teście i żeby ta następna ciąża przebiegała idealnie od samego początku do końca 😗

@Ragda, @aninek, @Akuku zdjęcie jak dla mnie jest niewyraźne i kiepskie dlatego nie wrzucałam, ale jeśli macie ochotę popatrzeć to proszę 😉
Ale duży bobo piękny !!! 🥰❤️
 
Dziewczyny, czy Wy juz powiedziałyście najbliższym o ciąży? Jestem w 8 tygodniu wie tylko moja Mama i oczywiście mąż. Moja corka ma 8 lat i sama ostatnio zapytała sie czy nie jestem w ciąży, zle sie czuje i wyraźnie widać juz biust którego nie mialam i troszkę brzuszek. Boje sie strasznie powiedzieć aby potem nie było zaskoczeni. Czekacie do końca 1 trymestru? I jak z praca? Ja narazie jestem zdalnie ale nie wyobrażam sobie wracać do biura :(
Ja od ok 9 tygodnia jestem na zwolnieniu więc pracodawca już wie. Co do najbliższych to wiedza rodzice, teściowie, rodzeństwo moje i meza i moje dwie przyjaciółki :) reszta rodziny i znajomych nie wie, ale po dzisiejszym badaniu nie będę już ukrywać brzuszka 😉

Halo halo mógłby się ktoś wypowiedzieć?
Ja w tej ciąży na razie wszystkie miałam przez pochwę nie licząc dzisiejszego prenatalnego no ale wtedy nie było palpacyjnego badania bo tego nie sprawdza się na prenatalnych.
W poprzedniej ciąży jak już miałam badania przez brzuch to zawsze najpierw było badanie na samolocie :)
 
Ogólnie nie wiem czy tylko ja zauważyłam, że trochę dziewczyn się wykruszyło? W sensie te co się udzielały, coś ich nie widzę 🤔 dobrze, że jeszcze się wstrzymałyśmy z tą prywatną grupą 😊
Eh, ja to staram się czytać Ale na aktywność to słabo mi, nadal wymiotuje mam-6kg już masakra. Wczoraj byłam w szpitalu I wszystko ok. Po prostu mam pecha z dolegliwościami ciążowymi... miałam wczoraj badania robione i wyszło wszystko ok, co nawet morfologia ok.
 
Eh, ja to staram się czytać Ale na aktywność to słabo mi, nadal wymiotuje mam-6kg już masakra. Wczoraj byłam w szpitalu I wszystko ok. Po prostu mam pecha z dolegliwościami ciążowymi... miałam wczoraj badania robione i wyszło wszystko ok, co nawet morfologia ok.
Współczuje to się namęczysz :( ale oby to minęło w dalszych miesiącach. Dobrze ze chociaż wiesz ze wszystko prawidłowo 😊
 
reklama
Niestety dziewczyny ja się z wami żegnam. Serduszko przestało bić, dzidzius urósł niecałe 0,5cm od ostatniej wizyty, wiec prawdopodobnie umarł już kilkanaście dni temu.

Trzymam za was kciuki, mam nadzieje, ze już żadna z was nie będzie musiała przezywać tego co właśnie przeżywam.
Bardzo, bardzo mi przykro. Aż trudno uwierzyć... 😟😟 Życzę Ci teraz dużo spokoju, wsparcia od rodziny i wiary, że ten trudny czas w końcu minie.
 
Do góry