reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja mam prenatalne 22 czerwca. Na razie tylko USG, nie mówili nic o pappa. Mam nadzieję, że tez robią dopiero jeśli na USG cos nie tak wyjdzie. Bo u mnie te statystyki to byłyby fatalne ze względu na wiek i tylko stres dodatkowy...

A to nie za późno już trochę, czy źle kojarzę?
Który aktualnie masz tydzień?

Pytam bo ja mam 16.06 i ten termin wydaje mi się już maksymalnie oddalony... u mnie będzie wtedy 13+1 o ile dobrze liczę a Ty masz iść jeszcze 6 dni później.
 
reklama
A to nie za późno już trochę, czy źle kojarzę?
Który aktualnie masz tydzień?

Pytam bo ja mam 16.06 i ten termin wydaje mi się już maksymalnie oddalony... u mnie będzie wtedy 13+1 o ile dobrze liczę a Ty masz iść jeszcze 6 dni później.
EvilDesiree i ja mamy termin na sam koniec grudnia (29-31) więc u nas końcówka czerwca to będzie 13 tc plus kilka dni także idealnie w punkt będzie ten 22 czerwca :) (to będzie trwający lub dopiero co skończony 13tc). Ja podejrzewam że też będę miała prenatalne w okolicy ostatniego tygodnia czerwca :)
 
Ja chyba bym nie wytrzymała chyba :)

Mam nadzieje ze nam tez sie uda przedłużyć 😍

Ale w pierwszej ciąży normalnie miałam mierzoną kość nosową, przeziernosc karkowa, kość udową itd, po prostu nie był to lekarz z certyfikatem no ale jakby zobaczył jakieś nieprawidłowości, to pewnie wysłałby mnie dalej. Tak samo teraz będę mieć 😉
 
Jak przeczytałam ten Twój post mega się wzruszyłam [emoji173][emoji120] teraz Wasz dziadzia ma dodatkową motywację, a czasami coś takiego czyni cuda !![emoji120]
Wczoraj poszłam z mężem do jego dziadka bo mega choruje i juz może być bliżej końca. No i byl świadomy bardzo i mowi do męża kiedy jakies dziecko... I mąż mu powiedzial "dziadek... No juz jest. Musisz byc silny i doczekac" i nagle dziadek do mnie "pamietam co mi obiecałaś.. To bedzie syn! Trzymam za słowo". Powiem wam, ze az mi sie łezka zakręciła i mu powiedzialam, ze bedzie ten syn... Strasznie mu na tym zależy przed śmiercią,na tej świadomości bo to inaczej jego nazwisko przepadnie.. Moj mąż jedyny ma to nazwisko. Wiem, ze mąż tez strasznie liczy na syna.. Mam nadzieję, ze jednak bedzie ten syn. :) mimo ze bardzo bym chciała córkę, ale jakos strasznie mi zależy zeby spełniły sie ich marzenia
 
Ale zobaczysz jaki ten dzień będzie piękny [emoji173] Jeden z najpiękniejszych w Twoim życiu stresu i przygotowań jest co nie miara, ale to później nie będzie ważne [emoji4]
Powiem wam dziewczyny ze mnie wciągnęło mega przygotowanie do ślubu dziś byliśmy kościół ogarnąć , pobrać miary na garnitur i podpisanie umowy z sala. Jestem mega tym zmęczona
 
A to nie za późno już trochę, czy źle kojarzę?
Który aktualnie masz tydzień?

Pytam bo ja mam 16.06 i ten termin wydaje mi się już maksymalnie oddalony... u mnie będzie wtedy 13+1 o ile dobrze liczę a Ty masz iść jeszcze 6 dni później.
EvilDesiree i ja mamy termin na sam koniec grudnia (29-31) więc u nas końcówka czerwca to będzie 13 tc plus kilka dni także idealnie w punkt będzie ten 22 czerwca :) (to będzie trwający lub dopiero co skończony 13tc). Ja podejrzewam że też będę miała prenatalne w okolicy ostatniego tygodnia czerwca :)
Tak jak pisze @Karanga to będzie idealny termin [emoji4] bo my to w Sylwestra imprezować na porodówce mamy [emoji3059]
 
reklama
EvilDesiree i ja mamy termin na sam koniec grudnia (29-31) więc u nas końcówka czerwca to będzie 13 tc plus kilka dni także idealnie w punkt będzie ten 22 czerwca :) (to będzie trwający lub dopiero co skończony 13tc). Ja podejrzewam że też będę miała prenatalne w okolicy ostatniego tygodnia czerwca :)
Ja też mam na 31.12 :D
 
Do góry