reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Kurczę dziewczyny, jak tak Was czytam, to bardzo Wam współczuję i jednocześnie jestem wdzięczna, że mnie to omija... Chociaż często spotkałam się z opiniami, że pierwsza ciąża przebiegała gładziutko, a kolejne dawały w kość [emoji33] Więc nie chwalę dnia, następna może nie być taka łaskawa xD
Ja też mam wyrzuty sumienia, że u mnie tak lekko. Dwa razy wymiotowałam, przez tydzień mnie mdliło. Ewentualnie jak bardzo zgłodnieje to wtedy jest nieciekawie. I tak samo miałam w dwoch poprzednich ciążach. Ten stan jest pod tym względem dla mnie łaskawy.
 
Ja też mam wyrzuty sumienia, że u mnie tak lekko. Dwa razy wymiotowałam, przez tydzień mnie mdliło. Ewentualnie jak bardzo zgłodnieje to wtedy jest nieciekawie. I tak samo miałam w dwoch poprzednich ciążach. Ten stan jest pod tym względem dla mnie łaskawy.

Nie się nie martwcie, nikomu nie byłoby lepiej jakbyście tez cierpiały ;)

Ja w sumie przez większość czasu czuje się dobrze, prawie normalnie. Tylko czasem niemoc mnie dopada, jakies mdłości, żyć się nie chce. Na szczęście rzadko ;) No i zabawnie wcześnie chodzę spać, jak zawsze siedziałam do 1-2 w nocy, tak teraz świat po 23 dla mnie nie istnieje 😂 a zdarza się spać i o 22.

Współczuje wszystkim dziewczynom, które ledwo żyją, mdłości, wymioty, zawroty głowy. Ale już jesteśmy blizej niż dalej drugiego trymestru i nadziei na lepsze samopoczucie dla wszystkich ;)
 
Uszy do góry. To jest mniej niż pol roku, w drugim trymestrze miejmy nadzieje, ze dostaniesz zielone światło na jakies spacery, będziesz się lepiej czuć i wszystko będzie łatwiej znieść ;)
O tak oby tak bylo. Taka mam nadzieje bo mimo tdgo jaki mialam progesteron nie bylo zadnych plamien czy nie mam boli brzucha wiec licze ze nie bede musiala sie tak oszczedzac jak teraz 😁
 
Glupie pytanie moze mam ale jak to jest jak juz lekarz robi usg przez brzuch. Bo widzialam ze ma tylko ten fotel taki wiecie samolocik i co wtedy tez sie na niego siada, rozbiera sie normalnie od pasa w dol i on tam w srodku kontroluje tez czy nie ma infekcji itp czy jak to wyglada...czy sie nie trzeba rozbierac skoro przez brzuch robi i tyle. No ale jak sie nie rozbierac to tez sie tak rozkraczamy na tym fotelu? 1 ciaza wiec nie mam zielonego pojecia 🙈🙈🙈 a juz wiem ze nie wszystko jest jak w filmach 😂
 
Glupie pytanie moze mam ale jak to jest jak juz lekarz robi usg przez brzuch. Bo widzialam ze ma tylko ten fotel taki wiecie samolocik i co wtedy tez sie na niego siada, rozbiera sie normalnie od pasa w dol i on tam w srodku kontroluje tez czy nie ma infekcji itp czy jak to wyglada...czy sie nie trzeba rozbierac skoro przez brzuch robi i tyle. No ale jak sie nie rozbierac to tez sie tak rozkraczamy na tym fotelu? 1 ciaza wiec nie mam zielonego pojecia [emoji85][emoji85][emoji85] a juz wiem ze nie wszystko jest jak w filmach [emoji23]
U lekarza powinien być fotel ginekologiczny i leżanka do usg . Jak Ci lekarz robił usg to na tym fotelu ,a nie na leżance ?
 
U lekarza powinien być fotel ginekologiczny i leżanka do usg . Jak Ci lekarz robił usg to na tym fotelu ,a nie na leżance ?
Dopochwowe mialam bo to byla ciaza przed 8 tyg. Jak pojde w 12 tyg to bedzie moje 1 przez brzuch, nie widzialam leżanki wlasnie dlatego sie zastanawiam..
 
reklama
Dopochwowe mialam bo to byla ciaza przed 8 tyg. Jak pojde w 12 tyg to bedzie moje 1 przez brzuch, nie widzialam leżanki wlasnie dlatego sie zastanawiam..
U mojego gina prywatnego samolot i.lezanka to 2w1. W zależności co chcedo zrobic, to tak go ustawia
 
Do góry