reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Nie nadrobię już chyba tylu stron.... ostatni tydzień ledwo żyłam. Jeszcze Mam wyrzuty sumienia bo przez to córka w kółko tv oglądała. Mam czasem takie dni że czuje jakby mi coś wypływało ze środka i lecę szybko w panice patrzeć czy to aby nie jakies krwawienie. Jutro idę na pobranie krwi. Po ostatniej wizycie byłam zła. Nic nawet się nie dowiedziałam tylko że wszystko ok i serce bije. 26 mają mam kolejną wizytę. Jak będzie ściema to idę od razu prywatnie. Ale ceny we Wro powalają wizyt prywatnych ...

Wszędzie powalają 🙈 Ale u nas żeby na fundusz się dostać do dobrego lekarza, to trzeba czekać w kolejce od 4 rano 😕
 
reklama
Dziewczyny ja jestem przerażona bo od jutra wracam normalnie do pracy. Wcześniej pracowałam w biurze 1-2 w tygodniu i różnie było, ostatnio tragedia musiałam sie wcześniej zwolnić a w piątek wzięłam urlop na telefon. Nie wiem jak dam radę, muszę dociagnać do lipca ale słabo to widzę. Ciągle mi słabo, mdli cały czas, ból głowy jak przy migrenie, swiatłowstręt 😭.
Czemu musisz pracować do lipca?
 
Hej :) Po prawie 2 miesiącach czytania forum w końcu zebrałam się żeby się przywitać :D aktualnie 10t+5/11t+0, zdania są podzielone. To moja 3 ciąża, mam córkę z 11.2018, a w 05.2019 poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe. Mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie szło poprawnie :) Czytałam forum praktycznie od początku ale dopiero trochę odżywam po złym samopoczuciu i postanowiłam się odezwać ;)
 
Hej dziewczyny. Nadrobiłam Was, byliśmy na weekend u moich dziadków bo mieli 45-lecie ślubu. Narzeczony z moim tatą uczyli mnie jeździć samochodem, bo jeszcze nigdy nie jeździłam 🙈 dzisiaj coś mnie głowa boli, ale ciśnienie mierzylam to chyba dobre bo miałam 121/63 i tętno 73.. Miłego wieczoru Wam życzę 😊
 
Witaj.
Też mam córkę z listopada 2018 :) Z którego? Moja jest z 25.11.18
I mamy podobny termin bo ja dzis 10+5/10+6 z terminu miesiączki. Usg pierwsze bede miała za niecałe 2 tyg wiec dowiem się więcej :)
Początek, 04.11 :) muszę Ci powiedzieć, że masz u mnie ogromny szacun, jak Ty dajesz radę przy takiej ilości dzieci? Zazdroszczę! Sama chciałabym mieć więcej, ale tęsknię za pierwszą ciążą kiedy nie musiałam się niczym innym przejmować :D dziewczyny które spodziewacie się pierwszego dziecka - doceńcie ten czas na maxa, kolejne ciąże już są bardziej ekstremalne :D
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny. Nadrobiłam Was, byliśmy na weekend u moich dziadków bo mieli 45-lecie ślubu. Narzeczony z moim tatą uczyli mnie jeździć samochodem, bo jeszcze nigdy nie jeździłam 🙈 dzisiaj coś mnie głowa boli, ale ciśnienie mierzylam to chyba dobre bo miałam 121/63 i tętno 73.. Miłego wieczoru Wam życzę 😊
Ja właśnie mierzyłam wczoraj i miałam 104/74 bardzo niskie :/ ale pewnie przez leżenie w łóżku ciagle 🤷🏼‍♀️
 
Dziewczyny wiecie czy już można z mężem na usg? Czy to zależy od lekarza? W pierwszej ciąży był na każdym i teraz też chce A pytam żeby bez sensu nie brał wolnego i ze mną nie jeździł
 
Ja właśnie mierzyłam wczoraj i miałam 104/74 bardzo niskie :/ ale pewnie przez leżenie w łóżku ciagle 🤷🏼‍♀️

Ja ostatnio 86/54 i tak się wystraszyłam, że za chwilę mi skoczyło :p Ogólnie jestem niskociśnieniowcem, ale zazwyczaj w granicach 100/60, ostatnio coś niskie :/ Mam wizytę w piątek, to pogadam z lekarzem. Chociaż u lekarza zawsze 120/80, książkowe 😂 Chyba ze stresu xD
 
reklama
Do góry