reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Tragedia na Przełęczy Diatłowa to niesamowita historia. Strasznie smutna i ma przyczepionych tonę teorii spiskowych. Szkoda tych młodych ludzi.
Ja na YT mam obejrzane i wysluchane wszystkie historie, którymi zajęła się Jaśmin. Nie wiem czy znasz ten kanał?
W razie jakby ktoś lubił takie niewyjaśnione historie to wrzucam:

To link bezpośrednio do pierwszej części o Przełęczy Diatłowa.
Można Jaśmin spokojnie słuchać bez oglądania chociaż czasami ma jakieś zdjęcia itp.

Genialnie się dziewczyny słucha [emoji846]
Muszę spróbować ale ja niestety jestem typowym wzrokowcem. Ze słuchu zaraz tracę wątek i się wyłączam myśląc o czymś zupełnie innym. Ale np kryminatoricm polubiłam na tyle, że jakoś daję radę chociaż sporo mnie to wysiłku kosztuje :D
 
reklama
Cześć Dziewczyny, dołączę i ja szczęśliwych przyszłych mam. Obecnie idzie 7 tydzień ☺ wczesna ciąża jeszcze z terminem na 29.12! Z mężem staraliśmy się 1,5 roku o dzidziusia. Mąż miał fatalne wyniki nasienia (ponad 90% nieruchomych plemników). Ponad pół roku brał leki przepisane przez urologa, zmienił diete, schudł, faszerował się witaminami. Jakie było moje zdziwienie, gdy końcem kwietnia zobaczyłam dwie kreski na teście. Dla nas to Cud, bo inaczej nie mam wyjaśnienia, że przy takich wynikach męża nam się udało! 🙂 Serduszko bije ❤ bardzo się boję, żeby wszystko było dobrze z maluszkiem. Kolejna wizyta 25 maja. Trzymajcie kciuki🤞
Witamy i gratulujemy :) życzymy nudnej książkowej ciąży w naszym ultra ciekawym i różnorodnym towarzystwie 😁
 
Zazdro
emoji2956.png
Zrobię chociaż kilka zdjęć jeśli będzie dobra widoczność ;d

W ogóle jeśli nie wypali mi wyjazd zagraniczny do Szkocji w górki to ten czas wykorzystamy na Beskid Żywiecki i kilka górek w Tatrach. O ile zdrowie pozwoli oczywiście. A podejrzewam, że w lipcu nie będzie jeszcze regularnych lotów i otwartych granic więc jednak polskie góry w tym roku będą miały u mnie wzięcie. Bo i Karkonosze na pewno i Bieszczady zaplanowane ;)

A zaraz dla tych kilku co lubią góry wrzucę zdjęcia z najwyższej mojej wyprawy w życiu jak na razie ;)

IMG_0696.jpg

IMG_2753.jpg

IMG_5164.jpg

IMG_5221.jpg

IMG_7106.jpg
 
Ostatnia edycja:
Jesteś z Gdańska?? Jak ja [emoji3]
Można zrobić pappa i test wolnego beta hcgw diagnostyce za ok. 90 zł każde badanie. Ja chyba zrobię tam bo u mojego gina w klinice nie ma pobierania krwi.
U kogo prowadzisz ciążę?
Z urodzenia Gdańszczanka ale obecnie mieszkam ciut poza ;) chcialabym prowadzić u Gdańca ale w poniedziałek mam wizytę u Papińskiej-Stachowiak i może się skusze u niej (ale to zależy od przebiegu wizyty i moich wrażeń, bo nie znoszę bab-gibekologów ale ona ma same turbo pozytywne opinie!) . W poniedziałek się dopytam o te prenatalne gdzie i za ile ona poleca zrobić. Wiem że Invicta robi i jeśli miałabym pójść do Invicty to do Rafaela Gniadka (byłam u niego wielokrotnie, prowadził trudne ciąże, jest bardzo szanowany i bardzo mi odpowiada jego podejście do pacjenta), jest wpisany na tą magiczna listę lekarzy którzy to mogą robić te badania prenatalne.
A Ty masz jakieś swoje preferencje, wybranych lekarzy, czy idziesz na żywioł?
 
Tragedia na Przełęczy Diatłowa to niesamowita historia. Strasznie smutna i ma przyczepionych tonę teorii spiskowych. Szkoda tych młodych ludzi.
Ja na YT mam obejrzane i wysluchane wszystkie historie, którymi zajęła się Jaśmin. Nie wiem czy znasz ten kanał?
W razie jakby ktoś lubił takie niewyjaśnione historie to wrzucam:

To link bezpośrednio do pierwszej części o Przełęczy Diatłowa.
Można Jaśmin spokojnie słuchać bez oglądania chociaż czasami ma jakieś zdjęcia itp.

Genialnie się dziewczyny słucha [emoji846]
Jak lubisz Jaśmin, to polecam ci podcast 'Piąte nie zabijaj'. Mój ulubiony o sprawach kryminalnych, dostępny na youtube.
 
Tragedia na Przełęczy Diatłowa to niesamowita historia. Strasznie smutna i ma przyczepionych tonę teorii spiskowych. Szkoda tych młodych ludzi.
Ja na YT mam obejrzane i wysluchane wszystkie historie, którymi zajęła się Jaśmin. Nie wiem czy znasz ten kanał?
W razie jakby ktoś lubił takie niewyjaśnione historie to wrzucam:

To link bezpośrednio do pierwszej części o Przełęczy Diatłowa.
Można Jaśmin spokojnie słuchać bez oglądania chociaż czasami ma jakieś zdjęcia itp.

Genialnie się dziewczyny słucha [emoji846]


Zgadzam się Jasmin w tej kwestii jest Królową .
Jeśli chodzi o Przełęcz ja jeszcze polecam


Dużo rzetelnej wiedzy :-)
 
Mialo być ze mam mdłości do teraz , a już zasypiam powoli , jutro zjem w łóżku banana, boje się coś innego ...
Ja rano na czczo zaraz po przebudzeniu muszę brać Euthyrox i jak wyczekuję te pół godziny na możliwość przegryzienia czegoś to nie wytrzymuje. Też często zapycham się bananem.. chociaż nie zawsze to się przyjmuje. Nawet takie opaski na nadgarstki zakładam akupresurowe żeby nie wymiotować ale jest różnie. A najgorzej jak chce się jeść ale na samą myśl o jakimś smaku mdli. Ogólnie moja dieta zmieniła się o 180 stopni, dostosowuje się do tego co przechodzi mi przez gardło. Nigdy nie lubiłam pierogów. Dziś pierwszy raz robiłam ruskie w ilości 70 sztuk 😄 i chyba na najbliższe dni mam obiad z głowy.
Dziś miałam dobry dzień i jakoś te największe mdłości przeleżałam w łóżku i chyba od tygodnia dziś jest pierwszy dzień w którym udało mi się nie wymiotować ☺
Trzymaj się będzie dobrze ☺
 
reklama
Cześć Dziewczyny, dołączę i ja szczęśliwych przyszłych mam. Obecnie idzie 7 tydzień [emoji3526] wczesna ciąża jeszcze z terminem na 29.12! Z mężem staraliśmy się 1,5 roku o dzidziusia. Mąż miał fatalne wyniki nasienia (ponad 90% nieruchomych plemników). Ponad pół roku brał leki przepisane przez urologa, zmienił diete, schudł, faszerował się witaminami. Jakie było moje zdziwienie, gdy końcem kwietnia zobaczyłam dwie kreski na teście. Dla nas to Cud, bo inaczej nie mam wyjaśnienia, że przy takich wynikach męża nam się udało! [emoji846] Serduszko bije [emoji3590] bardzo się boję, żeby wszystko było dobrze z maluszkiem. Kolejna wizyta 25 maja. Trzymajcie kciuki[emoji1696]
Gratulacje i rozgość się u nas [emoji7]
 
Do góry