reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Cześć Dziewczyny, dołączę i ja szczęśliwych przyszłych mam. Obecnie idzie 7 tydzień ☺️ wczesna ciąża jeszcze z terminem na 29.12! Z mężem staraliśmy się 1,5 roku o dzidziusia. Mąż miał fatalne wyniki nasienia (ponad 90% nieruchomych plemników). Ponad pół roku brał leki przepisane przez urologa, zmienił diete, schudł, faszerował się witaminami. Jakie było moje zdziwienie, gdy końcem kwietnia zobaczyłam dwie kreski na teście. Dla nas to Cud, bo inaczej nie mam wyjaśnienia, że przy takich wynikach męża nam się udało! 🙂 Serduszko bije ❤️ bardzo się boję, żeby wszystko było dobrze z maluszkiem. Kolejna wizyta 25 maja. Trzymajcie kciuki🤞
 
reklama
Gratuluję [emoji4] i trzymam mocno kciuki [emoji4]
Cześć Dziewczyny, dołączę i ja szczęśliwych przyszłych mam. Obecnie idzie 7 tydzień [emoji3526] wczesna ciąża jeszcze z terminem na 29.12! Z mężem staraliśmy się 1,5 roku o dzidziusia. Mąż miał fatalne wyniki nasienia (ponad 90% nieruchomych plemników). Ponad pół roku brał leki przepisane przez urologa, zmienił diete, schudł, faszerował się witaminami. Jakie było moje zdziwienie, gdy końcem kwietnia zobaczyłam dwie kreski na teście. Dla nas to Cud, bo inaczej nie mam wyjaśnienia, że przy takich wynikach męża nam się udało! [emoji846] Serduszko bije [emoji3590] bardzo się boję, żeby wszystko było dobrze z maluszkiem. Kolejna wizyta 25 maja. Trzymajcie kciuki[emoji1696]
 
Jesteś z Gdańska?? Jak ja [emoji3]
Można zrobić pappa i test wolnego beta hcgw diagnostyce za ok. 90 zł każde badanie. Ja chyba zrobię tam bo u mojego gina w klinice nie ma pobierania krwi.
U kogo prowadzisz ciążę?
Widzę że Wy wszystkie robicie te prenatalne razem z pappa. Ja w tej ciąży zrobię z uwagi na wiek (34) ale w żadnej z donoszonych nie robiłam (26 i 28 lat miałam). Wtedy miałam tylko USG połówkowe na którym przede wszystkim sprawdzano przezierność karku (istotne dla zespołu Downa) i długości kości itp. żadnych testów z krwi nie miałam. Pewnie się wytyczne zmieniły a pewnie też z uwagi na poronienia pewnie robicie. Ciekawa jestem ile w Gdańsku za takie badanie zaśpiewają bo LuxMed nie robi z tego co wiem. Ale tym razem odżałuje te kilka stówek i zrobię.
 
Teraz czytam "Tragedia na przełęczy Diatłowa", ostatnio skończyłam "Pianie kogutów, płacz psów". Takie niezbyt lekkie książki [emoji14]


A Ty dostałaś już swój detektor? :)
Tragedia na Przełęczy Diatłowa to niesamowita historia. Strasznie smutna i ma przyczepionych tonę teorii spiskowych. Szkoda tych młodych ludzi.
Ja na YT mam obejrzane i wysluchane wszystkie historie, którymi zajęła się Jaśmin. Nie wiem czy znasz ten kanał?
W razie jakby ktoś lubił takie niewyjaśnione historie to wrzucam:

To link bezpośrednio do pierwszej części o Przełęczy Diatłowa.
Można Jaśmin spokojnie słuchać bez oglądania chociaż czasami ma jakieś zdjęcia itp.

Genialnie się dziewczyny słucha [emoji846]
 
reklama
Do góry