reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Chciałam sobie popatrzeć, ale jakąś dziwną mają tę rozmiarówkę 😬 A kupowałaś już tam wcześniej biustonosze?
Nie, normalnie kupuje raczej w bieliźniarskich bo ja to jednak koronki preferuje. Ale teraz chciałam takie „domowe” i tez nie wiem na jak długo bo nie wiem jak te obwody będą się zmieniać.

Jeden tam ma normalna rozmiarówkę z obwodem i miseczka.
te w dwupaku maja rozmiarówkę taka ubraniowa, wzięłam M i wszystko się fajnie układa ;)
 
reklama
Poronienie zatrzymane znowu .
Jutro szpital .
Następnym razem od rozpoczęcia starań mam włączyć acard bo mi wyszly w 1 ciąży słabe przepływy maciczne z testu pappa
Żegnam się z Wami.
Życzę Wam zdrowia i wspaniałych Bobasow .
O nie 😭 tak mi przykro, przytulam. Bądź dzielna, jeszcze będziesz w zdrowej cudnej donoszonej ciąży. Trzymam kciuki za to!
 
Poronienie zatrzymane znowu .
Jutro szpital .
Następnym razem od rozpoczęcia starań mam włączyć acard bo mi wyszly w 1 ciąży słabe przepływy maciczne z testu pappa
Żegnam się z Wami.
Życzę Wam zdrowia i wspaniałych Bobasow .

Brak mi słów na takie wiadomości...nie trać nadziei Kochana, lekarz wie co mówi i następnym razem na pewno się uda ❤ trzymaj się i życzę Ci dużo wiary, siły i powodzenia w dalszych staraniach ❤
 
@Sabina17 ja w tym roku 34 lata, jest nas tu kilka mam troszkę powyżej 30tki ;)
To moja czwarta ciąża, z pierwszej i trzeciej mam dwójkę synków (teraz 8 i 6 lat), drugą poroniłam.
 
Kurczę, jak czytam te Wasze historie to dochodzę do wniosku, że u nas w Polsce nie ma takiej tragedii 🙈 Chociaż w sumie większość kobiet chodzi prywatnie, a wiadomo, że jak się zapłaci to i badania wszystkie porobią jak trzeba😁

W naszym mieście nie ma nic prywatnie. Cytologii na szczescie niedawno mialam. Tu nie chcą naruszać szyjki.na pewno jakby coś się działo to by sprawdzili. Np kiedys mialam bóle brzucha to jeszcze przed pierwszym usg zrobili tego samego dnia.

No tak, większość prywatnie. Ale jednak chyba nawet na NFZ taka cytologia i normalne badanie ginekologiczne jest standardem i jest zalecane w ciąży. Tzn tak mi się wydaje.

Wyżej pisalam że oni w ciazy nie chcą naruszać szyjki.

Na kiedy macie terminy porodu?

Ja mam na 8.12 wg miesiaczki.. usg nie mialam jeszcze.

Tak, ja pamietam, ze mialam termin na cytologie, a pozniej sie okazalo, ze jestem w ciazy wiec mi odwolali cytologie 🤷

Tak, oni nie chcą naruszać szyjki.. badają tylko jak coś się dzieje.

Ja od kilku dni odczuwam i to bardzo 🥴
Ogólnie na początku to w ogóle moich objawow nie brałam za ciążowe, zaczęło się od tego nie potrafiłam wejść po schodach do sypialni bez przerwy, bo tam mi było słabo, w okleslongm przez gina dniu zrobiłam betę (była pewna że bedoze zero) tak jak wszytskie poprzednie, a tu się okazało że 12 dni po domniemanym zapłodnieniu beta już była 667, po 48 h prawie 1400.
Teraz już nie odczuwam tak mocno piersi jak na poczatku i mdłości też odpuściły, teraz za to plecy w okolicy lędźwiowej i jajniki dają się we znaki, no i zgaga to moja zmora. Ogólnie to każda ciąża jesy inna i każda może mieć inne objawy, w każdym razie mój moz mi powtarza że gdyby nie to że wie że jestem w ciąży to już dawno by się wyprowadził bo nie idzie ze mną wytrzymać 😁😁😁

Też mam zgage zmęczenie i bóle podbrzusza I pleców.. plus wlasnie jestem nieznośna..

To wasze pierwsze dzieciątko?

Moje 6 te :)
Mam 3 synów i 2 corki.

Wiem ze o wiek się nie pyta ale w jakim wieku jesteście ja 18 mają skończę 35lat

Będę miała 31 lat we wrześniu.

Witajcie grudiowe mamy:) Gratuluje wszystkim mamom i zycze Wam, zeby maluszki rosly w zdrowiu i szczesciu :)
Ja jestem w 8 tyg ciazy. Pierwsze usg wykazalo jeden pecherzyk ciazowy, a obok niewyrazna plamke. Doktor mowila, ze to moze byc krew i ma.sie niedlugo wchlonac. Dzis bylam na drugim usg, minely dwa tygodnie i lekarka mowi, ze sa dwa pecherzyki. Jeden z maluszkiem , sluchalam bicia jego serca, ale drugi pecherzyk jest pusty za to urosl do tych samych rozmiarow co ten pierwszy. Zastanawia mnie jesli od poczatku ten drugi byl pusty bez dzieciatka, to jak sie to dzieje ze on dalej rosnie ? Lekarka kazala przyjsc za 2 tyg I brac progesteron. Martwie sie, ze nie byla pewna tego , co sie dzieje z.rym drugim pecherzykiem I jak to mozliwe, ze tak urosl
Ide do drugiego lekarza po nowa opinie , ale wizyte.mam dopiero w polowie czerwca. Nie martwie sie tylko dziwie bo od poczatku wiedzialam o jednym. Nie wiem jak sie czuc i co o tym myslec. Czy ktoras z Was miala podobnie?

Witaj, rozgosc się. Może się okaże za 2 tyg że są 2 serduszka, A może się okazać że jeden pęcherzyk się wchłonie.

O kurczę...zdrzemnelam się i muszę teraz nadrobić [emoji4]

Dla nowych mamusiek: ja mam 40 lat, to moja trzecia ciąża. Mam dwóch synów: 17 i 15 lat [emoji16]
Termin porodu mam na 31 grudnia [emoji12]

Ja też nadrabia.. 13 stron chyba :o
 
Poronienie zatrzymane znowu .
Jutro szpital .
Następnym razem od rozpoczęcia starań mam włączyć acard bo mi wyszly w 1 ciąży słabe przepływy maciczne z testu pappa
Żegnam się z Wami.
Życzę Wam zdrowia i wspaniałych Bobasow .

Jejku bardzo mi przykro :( życzę powodzenia w staraniach I żebyś już niedługo kupiła swojego bobaska.
 
reklama
Czyli tylko ja jestem taka stara haha
Ja od niedawna 37🙈 ale wcale się nie czuję ;)

Poronienie zatrzymane znowu .
Jutro szpital .
Następnym razem od rozpoczęcia starań mam włączyć acard bo mi wyszly w 1 ciąży słabe przepływy maciczne z testu pappa
Żegnam się z Wami.
Życzę Wam zdrowia i wspaniałych Bobasow .
Nie wierzę😢 tak mi przykro, przecież ty miałaś objawy ciąży,to jest straszne
Trzymaj się, przytulam z całych sił❤
 
Do góry