reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja też już zasypiam, leżę w łóżku gotowa do snu. Ale 22 to moja standardowa pora :D
 
reklama
Nie, miałam przeróżne inne badania poza tymi, jak stwierdził "które powinny być już dawno zlecone jako pierwsze" :/ Nie mam problemów z tarczycą, ale powiedział że może dopiero wyjść w ciąży + w rodzinie jest niedoczynność i hashimoto.
Super lekarz ze chce kontrolnie sprawdzic tsh. Bardzo.dobrze :) szczegolnie ze w rodzinie.jest.
 
Hej dziewczyny. Nadrobić zaległości dzisiejszych nie mogę tyyyle naskrobałyście.. Ale jestem w połowie.
Cześć dziewczyny :)

Ja spodnie kupiłam sobie za Waszą radą na targu, wyglądają super a kosztowały 25 zł :) na gumce, nic nie uciska :)

Co do wizyty ja za tydzień w środę dopiero i też nie mogę się doczekać .. ostatnia była 8.05. co do bólu w krzyżu, nie odczuwam nic :)

A ja dziś właśnie zdecydowałam że pojadę rano do pracy na rowerze i oto jestem :) lekarz dał zielone światło a ja mam wrażenie, że przez brak ruchu moja przemiana materii tylko zwalnia... Więc póki co mam zamiar jeździć na rowerze i chyba wracam do ćwiczeń dla kobiet w ciąży :)

Miłego dnia !
Ja przeglądałam na fb jest stronka z ciuchami ciążowymi. Nie opłaca się kupowac nowych (przynajmniej mi, bo Arek przed naszym porodema się poddać wazektomii. Ni c*uja, więcej dzieci nie będzie!). A bardzo fajne ciuchy mają. Co prawda się jeszcze spokojnie w 36 mieszcze, ale guzik zaczyna przeszkadzać jak siedzę.

Ja już w domu wracam do rzeczywistości. Dzień doberek :)Zobacz załącznik 974829
Przepiękny masz brzuszek. U mnie tylko zmiana na twarzy jest. Sama widzę, że buzia mi się zmieniła. Brzucha brak całkowicie
Dziwne , chyba co lekarz to inna opinia. Jeśli chodzi o rower to też nie jestem zwolenniczką w ciąży ale takie ćwiczenia delikatne nawet nie może ćwiczenia to za dużo powiedziane tylko rozciąganie myślę że nie jest takie zle... No ale nie znam się póki co moja aktywnosc ogranicza się do spacerów i "fitnessu" z dzieckiem i spacerki polecam jak najbardziej bo są bezpieczne a nogi bolą jak cholera :)
Dokładnie. Mi lekarz mówił, że mogę ćwiczyć, ale nie biegać. Mam robić wszystko z głową. Uśmiechnął się tylko na ostatniej wizycie i powiedział "Pani Beatko, przecież to jest Pani czwarta ciąża. Pani wie..."
Aaaaale wolę się upewnić
 
Właśnie wrociłam do domu. Lekarz naprawdę super, raczej już do tego na NFZ nie wrócę. Krwiak jest ale lekarz powiedział, że jest dobrze umiejscowiony i raczej będzie się wchłaniał bo jak by miała ta krew na zewnątrz wypływać to już dawno bym plamiła lub krwawiła. Maluch ma już 3.5 cm machał rączkami i nóżkami cudowne uczucie :)
 

Załączniki

  • 15583836704311483932547.jpg
    15583836704311483932547.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 81
Właśnie wrociłam do domu. Lekarz naprawdę super, raczej już do tego na NFZ nie wrócę. Krwiak jest ale lekarz powiedział, że jest dobrze umiejscowiony i raczej będzie się wchłaniał bo jak by miała ta krew na zewnątrz wypływać to już dawno bym plamiła lub krwawiła. Maluch ma już 3.5 cm machał rączkami i nóżkami cudowne uczucie :)

Super wieści, piękne zdjęcie [emoji16] u mnie jakoś mniej widoczne ciałko, mam 11 tydzień i maluch ma 4.3cm [emoji4][emoji4]
 
Hej z rana.
Noc ciężka, łapie się że spaniem na brzuchu, w końcu trzeba się od tego odzwyczaić, bo brak brzucha wieczny nie będzie...

Pati,piękny dzidziuś. Na 3d super to widać.

Ja mam dzisiaj ochotę na leczo, więc wstawię niedługo, bo z tą ochotą to tak jest, że niedługo mi przejdzie... W tamtym tygodniu jadłam kanapki z pastą jajeczną, smakowały jak milion dolarów...
Pogoda na razie super, może zdążę ze 2 prania zrobić i na dworze wysuszyć?
Miłego dnia dziewczyny.
 
Dzień dobry dziewczyny
Tak się zastanawiałam, jak czesto macie teraz wizyty? Mi ustalono tak co mięsc , z tym ,że na kolejnej nie będzie wykonywać mi USG.
Dopiero za 2 miesiące, będzie to 18 tydzień. Pewnie wtedy poznamy płeć malenstwa. Wiem ,że część z Was ma wykonywane usg ,co wizytę, myślicie że to nie jest szkodliwe. Mogę dokupić 4 badania usg, tylko zastanawiam się czy jest to konieczne?
Czytałam ostatnio o tych badaniach genetycznych na które mam termin. Nie są to badania PAPPA lecz NIPT, czy któraś z Was miała takie badania wykonywane?
Paati śliczny bobas ❤
 
Witam sie i ja z rana. W dalszym ciągu nie umiem sie odnaleźć w domu. Jednak zdecydowanie za krótki był ten nasz wyjazd. Całe szczęście że za niecały miesiąc jedziemy na dwa tygodnie wakacji :)
Jeszcze tydzień mi został do wizyty z usg. Ciekawe czy mnie mdłości przestaną męczyć do tego czasu.
 
reklama
Ja mam usg co 2 tygodnie póki co i narazie się to nie zmieni przez kolejne 2 wizyty. Lekarz mówił, że nie robiłby nic szkodliwego dzidzi, to też nie słuchałam serduszka bo mówił, że to jest bardziej niebezpieczne niż usg :) Czemu już nie powiedział [emoji14]
Ja dziś sobie robie prawie wolne, jade na jedne ćwiczenia tylko. W czwartek idę znowu na krew, a w poniedziałek się umówiłam na czystość pochwy :/ Mam nadzieje że to ostatnie badania na najbliższy czas
 
Do góry