reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Dzień dobry dziewczyny
Tak się zastanawiałam, jak czesto macie teraz wizyty? Mi ustalono tak co mięsc , z tym ,że na kolejnej nie będzie wykonywać mi USG.
Dopiero za 2 miesiące, będzie to 18 tydzień. Pewnie wtedy poznamy płeć malenstwa. Wiem ,że część z Was ma wykonywane usg ,co wizytę, myślicie że to nie jest szkodliwe. Mogę dokupić 4 badania usg, tylko zastanawiam się czy jest to konieczne?
Czytałam ostatnio o tych badaniach genetycznych na które mam termin. Nie są to badania PAPPA lecz NIPT, czy któraś z Was miała takie badania wykonywane?
Paati śliczny bobas [emoji173]

Dzień dobry [emoji6] w Polsce mieszkasz czy za granicą?
Co do usg, ja mieszkam w Holandii i ogólnie są przewidziane 4 USG jeśli chce więcej to muszę sobie dodatkowo zapłacić.
Natomiast co do badań, to to usg połówkowe jest robione u nas za darmo, natomiast to badanie w Polsce nazywane PAPPA tu się nazywa NIOT albo combinatietesten, są dwa do wyboru, NIPT podobno bardziej dokładny, cenowo około 180 euro [emoji4][emoji4]
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny
Tak się zastanawiałam, jak czesto macie teraz wizyty? Mi ustalono tak co mięsc , z tym ,że na kolejnej nie będzie wykonywać mi USG.
Dopiero za 2 miesiące, będzie to 18 tydzień. Pewnie wtedy poznamy płeć malenstwa. Wiem ,że część z Was ma wykonywane usg ,co wizytę, myślicie że to nie jest szkodliwe. Mogę dokupić 4 badania usg, tylko zastanawiam się czy jest to konieczne?
Czytałam ostatnio o tych badaniach genetycznych na które mam termin. Nie są to badania PAPPA lecz NIPT, czy któraś z Was miała takie badania wykonywane?
Paati śliczny bobas [emoji173]

NIPT są jeszcze dokładniejsze z tego co mi wiadomo i maja szerszy diagram uszkodzeń chromosomów itd / nawet płeć na 100% podają, bo to już jest z krwi badanie, ale są dużo droższe :/
 
Ja takiego badania tez nie miałam ale brzmi przerazajaco tez myslalam.na poczatku ze to cytologia :p aaa ja dzis nerwy od.rana megaa bo dzis to usg. Jeszcze.o 2 sie obudzilam.i mega bylo.mi.nie.dobrze lewa reka.mi zretwiala chyba mam za.malo magnezu albo.potasu
 
reklama
Do góry