reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja już po. Z dzidzią dobrze, ale jestem zachwycona doktorem.

Zdarzają się jeszcze fajni doktorzy -Wow! Tylko się cieszyć :D

Jest śluz jakby na infekcje więc dostałam dopochwowo jakieś tabletki.

Nie musisz odpowiadać na to jeśli nie chcesz - jak taki śluz wygląda? Miałaś jakieś swędzenie itp? Przepraszam, jeśli zbyt osobiste pytanie.
 
reklama
Zdarzają się jeszcze fajni doktorzy -Wow! Tylko się cieszyć :D



Nie musisz odpowiadać na to jeśli nie chcesz - jak taki śluz wygląda? Miałaś jakieś swędzenie itp? Przepraszam, jeśli zbyt osobiste pytanie.
Moja mama mnie rodziła u niego i powiedziała że nie ma opcji, mam do niego iść. I teraz chodzi i "no widzisz matka ma racje" [emoji23]
Śluz mam od paru dni taki grudkowaty, kleisty, mleczny ale o zabarwieniu lekko zielonym/żółtym. Czasem piekło, nie swędziało, tak jakby się już bardzo chciało siku
 
Moja mama mnie rodziła u niego i powiedziała że nie ma opcji, mam do niego iść. I teraz chodzi i "no widzisz matka ma racje" [emoji23]
Śluz mam od paru dni taki grudkowaty, kleisty, mleczny ale o zabarwieniu lekko zielonym/żółtym. Czasem piekło, nie swędziało, tak jakby się już bardzo chciało siku

Dzięki za odpowiedź, sama mam coś właśnie podobnego :/ i się obawiam teraz.. Ale jak to takiego czegoś można się nabawic, ledwo co wychodzę z domu haha
 
Dzięki za odpowiedź, sama mam coś właśnie podobnego :/ i się obawiam teraz.. Ale jak to takiego czegoś można się nabawic, ledwo co wychodzę z domu haha
Ja też nic, zero współżycia, jakichś basenów, nic totalnie. No i dostałam na to tabletki, mówił coś że to może mieć związek z nadżerką, bo mam.
 
Matko starszyzna już w łóżkach młody zasypia A mi się jeść chce ale nie wiem na co mam ochotę może kanapka z Nutellą.

Czekam na info od koleżanki jak jej beta wyjdzie.

Super wieści z wizyt
 
Ja już po. Z dzidzią dobrze, ale jestem zachwycona doktorem. Zrobił szczegółowy wywiad, okazało się że tamta nie dała skierowania na krew na najważniejsze rzeczy więc czeka mnie powtórka, wszystko wyjaśnił dokładnie, zrobił piękne zdjęcie z bliska w końcu :)
Natomiast tak, termin się zmienił na 24.12 ponoć tego się już mam trzymać do końca. Jest śluz jakby na infekcje więc dostałam dopochwowo jakieś tabletki. Jest mały krwiak, stąd plamienia. Duphaston 3x1 i jakiś inny kwas foliowy z większą dawką niż 0,4. Mam się oszczędzać ale bez przesady :) Jestem zachwycona tym lekarzem naprawdę. A dzidzi serduszko bije, nóżki też się ruszały [emoji3590]Zobacz załącznik 975083Zobacz załącznik 975084
Woow super taki.babel wyglada na usg :D ja nie moge sie doczekac swojego. Fajnie ze dobrze trafilas na lekarza a czy on jest z polecenja czy znalazlas go sama ?
 
Moja mama mnie rodziła u niego i powiedziała że nie ma opcji, mam do niego iść. I teraz chodzi i "no widzisz matka ma racje" [emoji23]
Śluz mam od paru dni taki grudkowaty, kleisty, mleczny ale o zabarwieniu lekko zielonym/żółtym. Czasem piekło, nie swędziało, tak jakby się już bardzo chciało siku
Sorki nie doczytalam ze mama ci.polecila lekarza :))
 
Tak tak, mama :) Też ma na internecie dobre opinie :) Trzymał mnie 40 minut tam, wszystko super wyjaśnił, wpisał dokładnie karte ciąży, zmierzył ciśnienie, zważył. Super. Nie ma porównania, aż miło wyjść z takiej wizyty.
Do dziewczyn z krwiakiem mam pytanie, jak to wygląda w praktyce? Można zacząć plamić mocniej, krwią też? Co wtedy?
 
reklama
Dziewczyny przeszla mi.migrena ale zdychalam.dzis juz na prawde porzadnie. Przestalo grzmiec i padac i glowa przeszla. Juz mnie yak mdlilo ze nawet po.arbuzie myslalam.ze.nie wytrzymam. Dziewczyny jutro.mam.usg trzymajcie kciuki za nas. Bardzo.sie stresuje bo jak wiecie 1 x zobaczę mojego babelka i oby bylo wszystko dobrze. Moze ta glowa ze stresu tak boli eh
 
Do góry