reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

@WIKA6 Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę

Ja dziś byłam po zwolnienie, przy okazji podałam wyniki badań mam o 0,08 za duże TSH , ale nic na razie nie mówił na ten temat więcej to chyba nie jest źle póki co. Miałam też USG, dzidzia ma 2cm już, przybliżył mi dziś obraz bo ja oczywiście normalnie nie mogłam nic tam rozróżnic i zobaczyłam w końcu serducho jak bije ❤❤❤ CUDOWNE uczucie. Były rączki i nóżki takie malutkie wystające. Najpiekniejszy obraz pod słońcem.
Dzięki, Bardzo bym chciała aby tym razem było wszystko ok, marzy mi sie , żeby zobaczyć dzisiaj to serduszko, ale stresa nie mogę okełznać, nie śpię od 2.20h:-(. 2 cm najpiękniejszego szczęścia, SUPER.
 
reklama
W 8 tc miałam zabieg a rozwój zatrzymał się na 6tc+3d. Teraz czuję się dobrze, mdłości miałam ale zniknęły (czasem jak jestem głodna to pojawia się jakieś delikatne), wymioty miałam przez tydzień w 6tc. Wszystko minęło koło 7tc ale usg miałam też w 7 tc i serduszko bilo wiek ciąży też zgodny. Brzuch bolal mnie bardzo delikatnie na początku ciazy teraz mam 11tc i mogę stwierdzić że nie czuję żadnego bolu. W poprzedniej ciąży czułam się źle i minęło dopiero po zabiegu. Wszystko okaże się na usg ale muszę jeszcze trochę poczekać. :( Biorę acard profilaktyczne i duphaston.
 
Dzień dobry,
U mnie dzień rozpoczęty od muszelkowania :( wstałam dodatkowo z zapuchniętą powieką i nie mogę jej otworzyć do końca. Byłam dziś u gin w medicover bo mam tam pakiet. pobrała cytologię i wymaz do badania.
podejrzała też fasolkę bez mierzenia i pomachała do mnie :)
Ja chodzę prywatnie do gina i do medicover właśnie więc mam wizyt x2 i więcej usg dzięki temu więc się częściej widuję z maluszkiem.
Przynajmniej trochę się uspokoiłam, że maluszek jest cały czas ze mną.
cały czas zbieram siły na zrobienie testu obciążenia glukozą ale na razie mdli mnie na samą myśl...
 
Prety- pomyśl że jesteś już znacznie dalej w ciąży niż wtedy. Z każdym tygodniem ryzyko jest coraz mniejsze i po 10 tc wynosi 5 % a po 12tc %.
Ja codziennie muszę walczyć z myślami, że znów coś się wydarzy, ale staram się myśleć pozytywnie i wierzyć że mój maluch to waleczne serce :)
 
Ja również nie mam objawów praktycznie żadnych, sporadycznie tylko coś zakluje, głowa boli i w sumie tyle, w piątek mam wizytę więc zdam relacje co i jak, jestem dobrej myśli :)
Mnie w poprzedniej ciąży cały czas bolały piersi w tej też ale dziś nic. Pytałam położnej czy antybiotyk może oslabiac objawy powiedziała że tak więc dziś kończę i zobaczymy.
 
W 8 tc miałam zabieg a rozwój zatrzymał się na 6tc+3d. Teraz czuję się dobrze, mdłości miałam ale zniknęły (czasem jak jestem głodna to pojawia się jakieś delikatne), wymioty miałam przez tydzień w 6tc. Wszystko minęło koło 7tc ale usg miałam też w 7 tc i serduszko bilo wiek ciąży też zgodny. Brzuch bolal mnie bardzo delikatnie na początku ciazy teraz mam 11tc i mogę stwierdzić że nie czuję żadnego bolu. W poprzedniej ciąży czułam się źle i minęło dopiero po zabiegu. Wszystko okaże się na usg ale muszę jeszcze trochę poczekać. :( Biorę acard profilaktyczne i duphaston.
Dziękuję Kochana za odpowiedź. Wiem że rozdrapuje rany ale mam tyle wątpliwości. Mój mąż twierdzi, że już wystarczy mi tego cierpienia i że wykorzystalam limit złego. Ja nie wiem czemu tak się dzieje ze jedni zabijają dzieci i katuja a Ci co bardzo chcą muszą tyle przejść i cierpieć.
 
Mama2018mama2019 czy jesteś juz dzisiaj po wizycie?
Hej hej jestem właśnie tylko nie zrobił mi usg bo leciał na oddział robić CC , jedynie dostałam skierowanie na badania i je zrobiłam :) za tydzień mam wizytę z usg :)

Powiem Wam że ja nie mam kompletnie czasu ostatnio , mój mały jest taki dranski włazi mi wszędzie na krzesła i stoły , wogole zapominam że jestem w ciąży bo dni na pełnych obrotach
U mnie objawy po części ustąpiły ale apetytu nie mam za bardzo , brzuch mi sie strasznie pokazał a ja przytyłam 0.5 kg , jestem zła na siebie bo zjadłam dziś trochę głupot typu ciastka kilka chipsow i bułkę z czosnkiem ;/// muszę jakoś jeść zdrowiej ale jak jak nie mam na nic ochoty :(((
Wogole ciągle mam obawy czy serduszko bije liczyłam na usg ale niestety nie udało się dziś :(

Co do śpiworka moj synek ma takiego rekina ale koc i nie sprawdził się , strasznie się rozkopuje , może dla młodszych się bardziej sprawdzi
 

Załączniki

  • received_2076693035720969.jpeg
    received_2076693035720969.jpeg
    73,9 KB · Wyświetleń: 58
Hej hej jestem właśnie tylko nie zrobił mi usg bo leciał na oddział robić CC , jedynie dostałam skierowanie na badania i je zrobiłam :) za tydzień mam wizytę z usg :)

Powiem Wam że ja nie mam kompletnie czasu ostatnio , mój mały jest taki dranski włazi mi wszędzie na krzesła i stoły , wogole zapominam że jestem w ciąży bo dni na pełnych obrotach
U mnie objawy po części ustąpiły ale apetytu nie mam za bardzo , brzuch mi sie strasznie pokazał a ja przytyłam 0.5 kg , jestem zła na siebie bo zjadłam dziś trochę głupot typu ciastka kilka chipsow i bułkę z czosnkiem ;/// muszę jakoś jeść zdrowiej ale jak jak nie mam na nic ochoty :(((
Wogole ciągle mam obawy czy serduszko bije liczyłam na usg ale niestety nie udało się dziś :(

Co do śpiworka moj synek ma takiego rekina ale koc i nie sprawdził się , strasznie się rozkopuje , może dla młodszych się bardziej sprawdzi
Ja też nie mam apetytu. Brzuch mi wywalilo a 1 kg na plus
 
reklama
Hej hej jestem właśnie tylko nie zrobił mi usg bo leciał na oddział robić CC , jedynie dostałam skierowanie na badania i je zrobiłam :) za tydzień mam wizytę z usg :)

Powiem Wam że ja nie mam kompletnie czasu ostatnio , mój mały jest taki dranski włazi mi wszędzie na krzesła i stoły , wogole zapominam że jestem w ciąży bo dni na pełnych obrotach
U mnie objawy po części ustąpiły ale apetytu nie mam za bardzo , brzuch mi sie strasznie pokazał a ja przytyłam 0.5 kg , jestem zła na siebie bo zjadłam dziś trochę głupot typu ciastka kilka chipsow i bułkę z czosnkiem ;/// muszę jakoś jeść zdrowiej ale jak jak nie mam na nic ochoty :(((
Wogole ciągle mam obawy czy serduszko bije liczyłam na usg ale niestety nie udało się dziś :(

Co do śpiworka moj synek ma takiego rekina ale koc i nie sprawdził się , strasznie się rozkopuje , może dla młodszych się bardziej sprawdzi
Jakiego masz ślicznego synka :)
 
Do góry