reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

A ja mam pytanie z innej beczki. Mam taka sytuacje ze w grudniu 8 niby mam termin a kolezanka poprosila mnie o bycie mama chrzestna dla jej corci we wrzesniu. I teraz moje pytanie : czy to prawda ze nie wolno byc w ciazy mama.chrzestna ? Cala rodzina mnie nakreca ze to.pecha przynosi dla mamy i dzidzi czyli dla mnie i zebym.grzecznie odmówiła. Maz nawet mówi ze mnie nie pusci a ja nie wiem co zrobić. Pierwszy raz slysze taki zabobon. Z drugiej strony nawet moja babcia ktora juz po 80 jest tez mowi ze too pecha przynosi i zebym.kategorycznie odmowila ale jak ja mam teraz odmowic jak sie zgodizlam rok temu i nie wiedzialam w sumie ze bede w ciazy. Co myslicie slyszalyscie o, takim czyms ?
Kochana byłam chrzestną będąc w ciąży. Nie wierzę w żadne zabobony, rodziłam w lipcu a chrzest był w kwietniu. Brałam też ślub w maju. A czarne koty uciekają bo boją sie przechodzić przez moją drogę :))) zbiłam też milion lusterek. A i początkiem pazdziernika na 3 tygodnie przed porodem byłam na pogrzebie (też ponoć nie wolno) z moimi dziećmi wszystko ok [emoji14]
 
reklama
Straszna ze mnie panikara, dzwonilam do lekarza mam sie uspokoic i nie przejmowac sie jesli nie ma krwii to jest okej. Wybaczcie nagly atak z mojej strony.
Stres nic dobrego nie przynosi. Ale prawda jest taka że każda by panikowala. Może pękło jakieś naczynko, w ciąży sie to zdarza.
 
Straszna ze mnie panikara, dzwonilam do lekarza mam sie uspokoic i nie przejmowac sie jesli nie ma krwii to jest okej. Wybaczcie nagly atak z mojej strony.
Ja miałam to samo dwa tygodnie temu. Śluz a w nim kilka tj nitek starej krwi, takiej ciemnej. Lekarz mówił, że nie ma powodu do paniki, ale trzeba się obserwować.
 
Moi rodzice są po ślubie 32 lata maja chrzesniaka który ma 25 lat i jakoś są że sobą szczesliwi:) to już człowiek sam się chyba nakręca
Pisałam o parach przed ślubem. Może to przypadek może nie ale przy okazji zjazdu rodzinnego na święta właśnie poruszali u mnie w domu ten temat bo siostra oznajmiła że jej synek będzie miał rodzeństwo.
 
Hej.
Miałam dzisiaj wizytę i wreszcie mam założoną kartę ciąży. Termin poraz drugi z usg na 17.12, więc tak zostaje w karcie.
Oczywiście wyniki średnio... Przebyta różyczka i toxo, ale to dobrze, bo to bezpieczniejsze niż zachorować w ciąży. Ponadto wyszła mi nadczynność tarczycy. Nie wiem, czy któraś z Was miała w poprzednich ciążach... Muszę iść do endokrynologa na konsultacje.

Imbir dobry jest też na wymioty.

Ja nie robię, w żadnej ciąży nie robiłam. Wskazania są głównie jeśli w rodzinie są choroby genetyczne lub mamusia ma już swoje lata i jest to tzw ciąża podwyższonego ryzyka.

Ja byłam chrzestną w ciąży w 6 miesiącu, oboje z dzieckiem mamy się dobrze.
Dorzucam dzisiejszą fotkę fasolki
Sliczna fasolka gratuluje jesli chodzi o tarczyce ja mam niedoczynnosc czeka cie wizyta u endokrynolog i na pewno wyregulowanie tarczycy lekami ktore w ciazy mozna brac wiec glowa do gory :)
Dzieki za odpowiedz odnośnie bycia mama chrzestna w ciazy :)
 
reklama
Do góry