reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

To.co ja mam zrobić ? :( jak teraz odmowie to sie obrazi eh z drugiej strony juz sama nie wiem troche sie zaczynam bac.
 
reklama
Zestresowalam sie strasznie, bylam w wc a tam taka brazowa wydzielina.. i panikuje juz co mam robic:( brzuch nie boli nic innego nie dolega. Powinnam sie przejmowac jak myslicie? :(
 
Ja też o tym słyszałam. Tak samo jak o tym że się nie bierze par przed ślubem na chrzestnych bo się rozejda i się sprawdziło dwukrotnie w mojej rodzinie i raczej się nad tym nie skupiali bo jedni się rozeszli po 2 latach a drudzy chyba po 4 . Moja teściowa też mnie wkurzyla na ślubie i obecnie z nią nie gadam a mówią jak ślub tak i całe życie. Przed ślubem byłyśmy jak najlepsze przyjaciółki po ślubie się powalilo wszystko.
Moi rodzice są po ślubie 32 lata maja chrzesniaka który ma 25 lat i jakoś są że sobą szczesliwi:) to już człowiek sam się chyba nakręca
 
Hej.
Miałam dzisiaj wizytę i wreszcie mam założoną kartę ciąży. Termin poraz drugi z usg na 17.12, więc tak zostaje w karcie.
Oczywiście wyniki średnio... Przebyta różyczka i toxo, ale to dobrze, bo to bezpieczniejsze niż zachorować w ciąży. Ponadto wyszła mi nadczynność tarczycy. Nie wiem, czy któraś z Was miała w poprzednich ciążach... Muszę iść do endokrynologa na konsultacje.
Ja w sumie na zatkany nos i ból gardła, grapanie gardła gryzę korzeń imbiru, pali okropnie , ale wszystko puszcza i na to potem łagodzę łyżką miodu posypaną cymanonem.
Imbir dobry jest też na wymioty.
A czy któraś z Was nie robi wogole żadnych prenatalnych , genetycznych itp.?ja w poprzedniej ciazy nie robiłam. Macie jakies wskazania?
Ja nie robię, w żadnej ciąży nie robiłam. Wskazania są głównie jeśli w rodzinie są choroby genetyczne lub mamusia ma już swoje lata i jest to tzw ciąża podwyższonego ryzyka.
A ja mam pytanie z innej beczki. Mam taka sytuacje ze w grudniu 8 niby mam termin a kolezanka poprosila mnie o bycie mama chrzestna dla jej corci we wrzesniu. I teraz moje pytanie : czy to prawda ze nie wolno byc w ciazy mama.chrzestna ? Cala rodzina mnie nakreca ze to.pecha przynosi dla mamy i dzidzi czyli dla mnie i zebym.grzecznie odmówiła. Maz nawet mówi ze mnie nie pusci a ja nie wiem co zrobić. Pierwszy raz slysze taki zabobon. Z drugiej strony nawet moja babcia ktora juz po 80 jest tez mowi ze too pecha przynosi i zebym.kategorycznie odmowila ale jak ja mam teraz odmowic jak sie zgodizlam rok temu i nie wiedzialam w sumie ze bede w ciazy. Co myslicie slyszalyscie o, takim czyms ?
Ja byłam chrzestną w ciąży w 6 miesiącu, oboje z dzieckiem mamy się dobrze.
Dorzucam dzisiejszą fotkę fasolki
 

Załączniki

  • IMG_20190514_140206.jpg
    IMG_20190514_140206.jpg
    343,6 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Straszna ze mnie panikara, dzwonilam do lekarza mam sie uspokoic i nie przejmowac sie jesli nie ma krwii to jest okej. Wybaczcie nagly atak z mojej strony.
 
Do góry