reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

@anirak84 jeszcze moze być tak ze do Nowego Roku przetrzymasz [emoji4] ja mam termin na 22.12 ale czasem mysle ze fajnie by bylo jednak do stycznia wytrzymać [emoji28]
 
reklama
@anirak84 jeszcze moze być tak ze do Nowego Roku przetrzymasz [emoji4] ja mam termin na 22.12 ale czasem mysle ze fajnie by bylo jednak do stycznia wytrzymać [emoji28]
Tylko ja mam CC czyli tydzień przed tym terminem czyli...realnie jest szansa że w Wigilię nie będzie mnie w domu I to mnie trochę martwi bo nie wiem jak mój syn to zniesie no i jak ja to zniosę
ja już będę miała dwójkę z końca roku.Nie mam porównania jak to jest nawet inaczej.Sams jestem wiosennym dzieckiem i myślę że to fajnie dla mamy i wygodne przede wszystkim.
 
Hej dziewczyny! Prawie wcale się nie udzielam, ale ciągle Was czytam :) mam nadzieje ze dołączę do zamkniętej grupy niebawem bo tutaj już troszkę mniej piszecie :)
Tak z rana chciałam opisać wam historię:D przyjechałam do przychodni na badania, przychodnia jeszcze była zamknięta, ale jak tylko otworzyli to wlecialam szybko po numerek do kolejki, a za mną wtoczyly się strasze panie. I jedna do mnie, że nieładnie się zachowałam, że nawet nie spytałam czy one przypadkiem nie czekają też... więc oddałam jej ten numer i powiedziałam grzecznie, że ciężarne i tak mają pierwszeństwo :) I jakie było moje zdziwienie jak zamiast krzywej miny babcia mnie wysciskala i powiedziała, że ona zawsze w autobusie nawet ustępuje ciężarnym, bo teraz te młode to słabsze jak stare haha :D
To będzie dobry dzień! I takiego samego Wam życzę :*
 
reklama
Do góry