reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Witamy cię serdecznie.
Ja wczoraj miałam prenatalne i maluszek się tak kręcił że nie dało się zobaczyć co tam ma między nóżkami[emoji4]
W pierwszej ciąży w 13 tygodniu doktor był na 100% pewny że będzie dziewczynka a w 16 okazało się że chłopiec. Nie brałabym na poważnie informacji odnośnie płci na tak wczesnym etapie ciąży.
Chyba najpewniej będzie na usg polowkowym
 
reklama
Napisałam dziewczyny juz żeby Was dodała kreatorka. Powinnyscie mieć niedługo dostęp ;)
Super ze juz tyle Nas jest.
 
Hej dziewczyny witam grudniowe mamy sama też dołączam do waszego grona
Jest bardzo dużo stron więc nie sposób to nadrobić
czy jesteście już po badaniach prenatalnych? Mialyscie określona plec? Ja tak i zastanawiam się czy na etapie 12 tc są to już wiarygodne sugestie?
Pozdrawiam

Gin może spróbować określić, ale przyjmuje się, ze większa pewność dopiero po około 16tc ;)

IMG_7377.JPG
 
reklama
Hej hej Byłam u lekarza.Wszystko ok tylko muszę powtórzyć glukozę bo wynik się mu nie podobał.13 czerwca mam USG genetyczne.Co do płci - ja poznałam z synem na polowkowym.Teraz się nie nastawiam że poznam na tym genetycznym.Dostalam pozwolenie na wakacje juhu !Termin niby na 28 grudnia także mała zmiana u mnie.
 
Do góry