reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
No kolezanka.tez sie zdziwila ze tak.szybko no ale przeciez w badaniu prenatalnym.to.chyba wiekszosci mowia juz co bedzie przynajmniej tak.mowil ten.lekarz. ja sie dowiedzialam w 13 tc :D
No wiem wiem.Pamietam że u mnie w 12 to nic nie było widać.A ja to będę miała chyba dopiero za 2-3 tygodnie.W środę na wizycie się dowiem.
 
Dzisiaj muszę odszukać teczkę z poprzedniej ciąży i wtedy sprawdzę kiedy pierwsze ruchy poczułam ale zdaje się że ok 17 tygodnia.
 
Dziewczyny jak szukacie jakiegoś pomysłu na wczasy w Polsce to znalazłam fajna stronkę https://slowhop.com/pl/katalog. My planowaliśmy do Grecji, bo mąż jest zakochany w tym kraju ale jak nam lekarka powiedziała o samolocie "No jak Pani poleci i się nic nie stanie, to oznacza że Pani mogła latać a jak się stanie, to oznacza że Pani nie mogła" to się załamałam, bo wakacje w Polsce to chyba mój najgorszy koszmar. Ale tutaj są całkiem przyjemne miejscówki na taka nie dziadowska agroturystyke (np. domki na drzewie!). Dla mnie to objawienie po przeszukaniu dziesiątek miejsc, które były albo wellnesem albo za spanie w których ktoś musiałby mi zapłacić :p
 
Dziewczyny jak szukacie jakiegoś pomysłu na wczasy w Polsce to znalazłam fajna stronkę https://slowhop.com/pl/katalog. My planowaliśmy do Grecji, bo mąż jest zakochany w tym kraju ale jak nam lekarka powiedziała o samolocie "No jak Pani poleci i się nic nie stanie, to oznacza że Pani mogła latać a jak się stanie, to oznacza że Pani nie mogła" to się załamałam, bo wakacje w Polsce to chyba mój najgorszy koszmar. Ale tutaj są całkiem przyjemne miejscówki na taka nie dziadowska agroturystyke (np. domki na drzewie!). Dla mnie to objawienie po przeszukaniu dziesiątek miejsc, które były albo wellnesem albo za spanie w których ktoś musiałby mi zapłacić :p
Też co roku lecimy za granicę. Niestety w tym roku się wstrzymujemy. Nawet nigdzie chyba na dłużej nie jedziemy zobaczymy... Nad morze mamy coś okolo60 km więc najwyżej bd sobie jeździć jak bd pogoda.
 
Cześć, jestem nowa ale podglądanie mam we krwi niemal od pierwszego postu. Jak na razie termin w okolicach 24.12 a aplikacja pokazuje rozpoczęty 11 tydzień. Mam pytanie do dziewczyn z podobnym terminem - na kiedy macie wyznaczone usg prenatalne? Bo u mnie chyba dosyć późno - sam koniec 13 tygodnia.
Ja mam termin na 24.12, według usg jestem dziś 9+5 u prenatalne kazał mi zrobić 10-21 czerwca i tak też idę, 11.06
 
Cześć, jestem nowa ale podglądanie mam we krwi niemal od pierwszego postu. Jak na razie termin w okolicach 24.12 a aplikacja pokazuje rozpoczęty 11 tydzień. Mam pytanie do dziewczyn z podobnym terminem - na kiedy macie wyznaczone usg prenatalne? Bo u mnie chyba dosyć późno - sam koniec 13 tygodnia.
Hej witamy :))
Ja teoretycznie myslalam ze ide w 12 tc a okazalo sie po usg ze srodek 13 tc. Wiec chyba wazne aby zmieścić sie w tym.13 tc. Tak.mi sie wydaje. Moze poznasz plec dzidzi :))
 
reklama
Cześć, jestem nowa ale podglądanie mam we krwi niemal od pierwszego postu. Jak na razie termin w okolicach 24.12 a aplikacja pokazuje rozpoczęty 11 tydzień. Mam pytanie do dziewczyn z podobnym terminem - na kiedy macie wyznaczone usg prenatalne? Bo u mnie chyba dosyć późno - sam koniec 13 tygodnia.
Witaj:) Ja mam termin na 21.12 a usg 10 czerwca
 
Do góry