reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja w nocy nie jem. Jakos nie umiem. Ale w dzien.nadrabiam.ostatnio :D ale odzwyczailam sie.od.lakoci. dzis po pobraniu krwi.zjadlam.krowke.jedna zeby znowu slabo.nie bylo.i przezylam.:D
My pokoj mamy od zawsze dla.dzidzi. w neutralnych.kolorach. A kolezanka do.ktorej mam.isc na chrzest ma.dac ubranka.jakies.i zabawki przewijak i cos tam.jeszcze. na pewno bede.musiala.kupic wozek ale.kupie chyba uzywany no i lozeczko. Mojego.meza przyjaciel pol roku temu przywital.synka na swiecie i powiedzial ze dadza wszystko co beda mogli bo i tak.maja schowane a synek mial tylko raz czy dwa na sobie wiec bardzo milo z ich strony ❤ i tak na prawdę zobaczymy tez co bedziemy miec i co trzeb bedzie.dokupic. może nie bedzie tak.zle ale.wiaodmo ze tez sama chciala bym.pokupowac i miec z tego frajde :)
 
reklama
Co do zakupów.Ja zaczynałam od 56 przy pierwszym i tak z 5 kompletów żeby było.Body na długi rękaw i pajace.U mnie kaftaniki i spiochy się nie sprawdziły.Pajace rządzą.
poza tym jedyne co teraz potrzebuje kupić to chyba leżaczek bujsczek.Wszystko mam po synu W natłoku obowiązków i 3 latku w domu prawie w ogóle nie myślę o tej ciąży Czasem tylko w łóżku wieczorem przeczytam co tam się dzieje w danym tygodniu.
 
Co do wyprawki, dla mnie jest za wcześnie jeszcze. Większość rzeczy po dzieciach rozdałam, myślę że koło października sie za to zabiore.

Dziewczyny mnie w weekendy nie będzie. mamy w domu zasadę taką ze w dni wolne i weekendy nie uzywamy telefonow nie korzystamy z internetu. Czas spedzamy na maksa rodzinnie.
 
Fajna zasada :)
Dla mnie tez za wczesnie zdecydowanie na jakiekolwiek zakupy, pazdziernik optymalny :)
Choc z wozkiem chyba warto wczesniej, bo wiem, ze ja czekalam na swoj 8 tygodni od zamowienia.
 
Fajna zasada :)
Dla mnie tez za wczesnie zdecydowanie na jakiekolwiek zakupy, pazdziernik optymalny :)
Choc z wozkiem chyba warto wczesniej, bo wiem, ze ja czekalam na swoj 8 tygodni od zamowienia.
No.i trzeba brać pod uwage ze rodzic bedziemy zima i te ciuszki teraz sa typowo.letnie a dopirro chyba wrzesień/pazdziernik moze beda zimowki :p
 
To druga rzecz :)
Ale akurat pajace i body to takie caloroczne klimaty ;) Spiworek do wozka itp to wiadomo.
Ja mam syna z konca pazdziernika i szczerze pierwsze 4-5 miesiecy to glownie pajace byly grane :) no i jeszcze polspiochy i body (hm ma fajne). Najwazniejsza wygoda i aby szybko przebrac ;) Pamietam ze kupilam wtedy takie wydziwione ubranko - pajac wkladany przez glowe.... ;) Skorzystalam tego raz i powiedzialam nigdy wiecej ;) Ale ładny byl :) Ja licze na to, ze jako, ze dzieci mamy zimowe to do wiosny nie bede juz straszyc wygladem i sie ogarne z tusza :) Bo dzisiaj to sie czuje takaaa gruba, ze az mi smutno :)
 
Hej dziewczyny[emoji5]
Ciężko nadrobić te wszystkie wpisy [emoji86]
Co do wyprawki jeszcze nie mam nic kompletnie, w lipcu albo we wrześniu czeka nas remont w domu i dopiero po remoncie wyszukujemy pokoik. Na ubranka też się jeszcze żadne nie skusilam, chociaż korci bardzo, dlatego nie chodzę na miasto [emoji23] w niedziele jadę kupić sobie jakieś spodnie i biustonosze, bo trochę mam już przyciasnawe.
Jeśli chodzi o samopoczucie to jest dużo lepiej niż 2 tygodnie temu. U mnie dzisiaj 11+5
Mdłości i wymioty ustały jak ręka odjął, mam apetyt ale na owoce, zupy i chleb pieczony z czosnkiem [emoji28] mięso może nie istnieć [emoji39]
Jedyne co mi się nasiliło to ból pleców [emoji849] mam prace siedząca, staram się robić przerwy i wstawać od biurka, ale bolą mnie lędźwie [emoji849] znowu jutro cały dzień spędzę w swoim salonie fryzjerskim, mam 3 klientki na koloryzacje więc tez plecki będą boleć. No ale cóż takie uroki [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny, miałam robione prenatalne z krwi beta HCG i PAPP-A w 10+2. Któraś z Was wie, jakie powinny być dobre wyniki? Bo ja nie umiem odczytać jakie powinny być poprawne, bo jest to w jakiś niezrozumiały dla mnie sposób napisane.
 
Do góry