reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
No i właśnie to hamuje skurcze i akcje porodową trzeba wywoływać.
Aaa to nie wiedzialam:) zobaczymy może mi w jakimś momencie odstawić ta luteine albo robi tak żebym urodziła w styczniu a nie w grudniu heh bo mam na 21.12 i ostatnio mi mówił że dużo teraz kobiet po terminie rodzi więc nigdy nie wiadomo czy to bd 2019 czy 2020.
 
Hej dziewczyny
U nas sloneczko.sie próbuje przedrzec przez chmury ciemne.wiec.nie.wiem.jaka.ta.pogoda bedzie. Co do biustonoszy to ja tez.juz dawno.kupilam takie sportowe.ale bez gumki sa super a kosztuja bardzo.malo.wiec.polecam. Tez spie w bieliznie albo.koszuli nocnej. Ja dzis ddzwonie i zspisuje sie, na prenatalne mam.pare dni.na.ich zrobienie.wiec.ciekawe czy sie uda.
A o jakich prenatalnych mówisz usg? Noo u mnie za to pogoda cudna siedzę uczę się i opalam może chociaż trochę chwyci mi twarz i nogi :) jutro mam egzamin w pracy więc wzięłam dzień wolny na naukę :)
 
A o jakich prenatalnych mówisz usg? Noo u mnie za to pogoda cudna siedzę uczę się i opalam może chociaż trochę chwyci mi twarz i nogi :) jutro mam egzamin w pracy więc wzięłam dzień wolny na naukę :)
Tak nie dlugo bede.konczyc 12 tc wiec mam.malo.czasu a przekonala.mnie do.zrobienia ta pani.ktora robila.mi wczoraj usg mowi ze ona jednak.doradza.zrobienie takich badan.prenatalnych dla.sw spokoju.
 
Dziewczyny w pierwszej ciąży :) czy widzicie, że zaokrąglił się Wam brzuszek ? :) W którym jesteście tc? Bo kojarzę zdjęcia ale dziewczyn, które mają już dzieciaczki :)
 
Dzień dobry. Ja się zastanawiam kiedy skończą się te mdłości. Już 11tc skończony, a one ciągle są. W poprzednich ciazach już dawno byłam po :p
Jeśli chodzi o ubrania ciążowe to mam kilka z poprzednich ciąż, parę luźnych bluzek ale większość normalnych ubrań nosiłam raczej dopasowane bo mam rozmiar s, dlatego teraz czekam na dostawę z Lidla ;)
 
reklama
Do góry