reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
A jakie masz ? Mi tez tsh wzroslo mimo ze biore leki
No robiłam w środę i wyszło 1.89. Spokojnie mojej siostrze też na początku wzrastalo a w II trymestrze było już ok. Tylko po ciąży jak poszła jak mały miał 6 tyg to jej skoczylo na 7. Moja pani endokrynolog mówi że w 1 trymestrze często bardzo faluje. Ja biorę połowę 75 mg euthyroxu a zaczynałam od 25mg
 
Moja siostra zaczęła rodzic 23.06 w dzień ojca. W tym czasie umierał nasz dziadek i to było mega dziwne bo jak już były jego ostatnie godziny to jej się wstrzymała akcja porodowa zero skorczow itd. Jak już odszedł po godzinie znów wróciły. Wszyscy mówią że on chciał zrobić miejsce maluszkowi w rodzinie. I też jest teraz dziwnie nie dość że dzień ojca, to dzień jego śmierci i urodziny Kubusia.

U nas było podobnie z babcia męża- miała raka i ostatnimi oddechami czekała, aż nasz drugi syn się urodzi i umarła dwa dni później .
Tesciowa mówi, ze tak jakby czekała żeby wiedzieć czy wszytko jest ok i spokojnie odeszła kiedy wiedziała, ze tak jest ..
 
U nas było podobnie z babcia męża- miała raka i ostatnimi oddechami czekała, aż nasz drugi syn się urodzi i umarła dwa dni później .
Tesciowa mówi, ze tak jakby czekała żeby wiedzieć czy wszytko jest ok i spokojnie odeszła kiedy wiedziała, ze tak jest ..
Z jednej strony to takie przykre a z drugiej takie miłe. Bo to taka troska i opieka. Przed moim ślubem to byl chyba wtorek męża Wujek trafił do szpitala już też było z nim ciężko 1/3 płuca bo reszta usunięta i przezuty na wszystko. Juz myśleliśmy o najgorszym bo wtedy pół rodziny by nie przyszło i nie wiadomo czy byśmy nie odwołali ślubu bo to teściowej brat. Ale on zadzwonił do nas przed kościołem i powiedział że spokojnie nie zrobię Wam tego mimo że mnie nie będzie bawcie się dobrze.
 
reklama
No robiłam w środę i wyszło 1.89. Spokojnie mojej siostrze też na początku wzrastalo a w II trymestrze było już ok. Tylko po ciąży jak poszła jak mały miał 6 tyg to jej skoczylo na 7. Moja pani endokrynolog mówi że w 1 trymestrze często bardzo faluje. Ja biorę połowę 75 mg euthyroxu a zaczynałam od 25mg
Ja mam teraz 2,80 i biore 50 euthyrox tez slyszalam wlasnie zee bardzo skacze no zobaczymy teraz mam zrobic znowu tsh i czy wzrosnie czy spadnie. Ale.nie jestem jakas senna w sumie nic mi nie dolega a na poczatku bardzo włosy mi wypadaly a teraz juz jest ok
 
Do góry