reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Karypel jestem 158
Ja niewiele wieksza bo 163 ale waga 68 masakra ale to byla taka moja waga standard ja mam mega cycki i chyba to swoje wazy;) po ciazy wazylam 62kg to bylo w grudniu w styczniu zaczelam brac ovarin zeby zajsc w ciaze i przy nim waga zaczela isc do gory ale nie zaluje. Odstawilam go poddalam sie i pyk. U nas gradobicie...
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie tak z innej beczki.. Do kiedy planujecie pracować? Jak najdłużej czy może już niedługo planujecie pójść na zwolnienie?
 
Ja babcie mam jedną, druga zmarła 26.12 więc jak usłyszałam na pierwszej wizycie ten termin eh, dziwnie tak.
Ale babcie mam kochaną, tylko raz że lubi dużo gadać, a dwa że dziecko bez ślubu.. wiecie. Dlatego wolę poczekać jeszcze bo ma serce chore to po co ją stresować [emoji28]
Moja siostra zaczęła rodzic 23.06 w dzień ojca. W tym czasie umierał nasz dziadek i to było mega dziwne bo jak już były jego ostatnie godziny to jej się wstrzymała akcja porodowa zero skorczow itd. Jak już odszedł po godzinie znów wróciły. Wszyscy mówią że on chciał zrobić miejsce maluszkowi w rodzinie. I też jest teraz dziwnie nie dość że dzień ojca, to dzień jego śmierci i urodziny Kubusia.
 
@anusiak 1990
U mnie wszytko dobrze, wymiotow brak, mdłości właściwie też odeszły. Zachcianki może mam ale sporadycznie, marzyłam o babeczkach z owocami i bitą śmietaną od tygodnia.. Dziś kupiłam trzy :D dla każdego po jednej haha piersi tylko olbrzymie i strasznie bolące, ale takich fajnych nigdy nie miałam, więc się cieszę :D
 
Ja pracuje ile dam radę, aczkolwiek nawet przy komputerze jest ciężko wysiedziec te 8h...
Wspolczuje siedzenia tyle. Mój gin mówi że ciąża nie lubi leżenia i siedzenia więc może nie siedź na siłę. Wiem że to zależy od tego jak przebiega ciąża i przede wszystkim jak się czujesz.
 
Wiecie co ja nie ogarniam mojej kotki. Ona zawsze była taka że nie lubiala się spoufalac ani głaskać. A odkąd jestem w ciąży non stop pcha się na mnie. Na brzuch i piersi.
 
Ja w sumie mam chrzestna taka ze moge sie ze wszystkiego zwierzyc. Bo moja mam strzelila focha ze na jej kolejny slub nie przyszlam
@anusiak 1990
U mnie wszytko dobrze, wymiotow brak, mdłości właściwie też odeszły. Zachcianki może mam ale sporadycznie, marzyłam o babeczkach z owocami i bitą śmietaną od tygodnia.. Dziś kupiłam trzy :D dla każdego po jednej haha piersi tylko olbrzymie i strasznie bolące, ale takich fajnych nigdy nie miałam, więc się cieszę :D
No to świetnie kiedy wizyta?
 
reklama
Do góry