reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Hmm...w ten szkodliwy wpływ imbiru jakoś nie wierzę. Jako suplement przyjmuje Prenatal Uno (polecane przed ciążą i do 12 tyg ciąży)...myślicie, że dodawali by tam jako składnik imbir gdyby był aż tak szkodliwy ? o_O

Tak jak mówiłam, na jeden stronie piszą że można, na innej że lepiej nie. Myślę, że to może chodzi o nadużywanie, bo jak wiadomo wszystko w nadmiarze szkodzi :) nie chciałam oczywiście nikogo wystraszyć :*
 
reklama
Hej dziewczyny
U nas tez pogorszenie pogody jest chyba z 15 stopni roznicy miedzy tym co bylo wczoraj, a tym co jest dzis. Pochmurno szaro i opadowo . W sam raz pogoda na chorobsko. Ja mam wizyte 8 maja i mam nadzieje ze zrobi mi to usg nareszcie.
 
U mnie dzisiaj pogoda brzydka, kropi, wieje... a ja się dobrze czuje. Tak dobrze to się już ponad tydzień nie czułam. Wczoraj wieczorem mnie zabolały jajniki dość mocno, mam nadzieje że jest oki ;)
 
Cześć wszystkim [emoji5]
Ja znowu od rana z głową w toalecie [emoji849][emoji849]
Wracamy już do domu z urlopu, dosyć ciężka droga dla mnie dzisiaj, mdli mnie cały czas[emoji849]
Powiedzcie mi, bo ciąże mam liczoną od daty zabiegu, wiec wychodzi mi 7 tydzień. A według ostatniej miesiączki 9 tydzień, ale jak mam liczyć te tygodnie do początku końca mdłości ? [emoji28][emoji28]
Jeszcze 5 czy 3 tygodnie męczarni ? [emoji85][emoji85]
 
Cześć wszystkim [emoji5]
Ja znowu od rana z głową w toalecie [emoji849][emoji849]
Wracamy już do domu z urlopu, dosyć ciężka droga dla mnie dzisiaj, mdli mnie cały czas[emoji849]
Powiedzcie mi, bo ciąże mam liczoną od daty zabiegu, wiec wychodzi mi 7 tydzień. A według ostatniej miesiączki 9 tydzień, ale jak mam liczyć te tygodnie do początku końca mdłości ? [emoji28][emoji28]
Jeszcze 5 czy 3 tygodnie męczarni ? [emoji85][emoji85]

Ja miałam do 14 tc [emoji28], wiec chyba nie da się tego obliczyc.. znajoma miała grubo do 20 tc np [emoji51]
 
reklama
Boli ktoras brzuch? Bo mnie targa jakby miesiaczke miala a juz dawno tak nie mialam. Bede lezec jak do wieczora sie nic nie zmieni to lece na sor bo sie czuje dzisiaj tragicznie niewiem czy to zmiana pogody czy cos innego ale lepiej chuchac na zimne
 
Do góry