reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja jeszcze nie kupiłam kosmetyków. Też się zastanawiam.
Wzięłam się za to za prezenty na święta bo później nie będę miała do tego głowy.
Dzisiaj mi się śniło ze rodziłam na chodniku. :szok::szok::szok:
 
reklama
Ja też jeszcze nie kupiłam.
Kapalam chłopców w oliatum a to podobno syf i jeszcze drogi. Muszę poczytac blog srokao i cos wybrać.

Też biorę się za prezenty :)
 
Jestem jestem, szykuje starszemu urodziny. Dziś ma w sali zabaw z przedszkolakami a jutro przychodzi rodzina. Mam mieć jeden tort i ciasto i zaraz będę robiła tort na jutro. Sporo pracy. Urodziny w sali miał mieć za tydzień, ale za późno zaczęliśmy załatwianie i dziś to jedyny termin w listopadzie.

Co do białka to nigdy nie miałam, a kiedy masz wizytę?

Co do kosmetyków to też polecam blog Sroki. Sama dla dzieci mam hip lub babydream. Poczytaj jej listy wyprawkowe i tam zóvaczysz o co chodziło Twoim koleżankom ;)

Wczoraj byłam u gina. Dla niego mam już skończony 36 tc. Za tydzień ciąża będzie donoszona. Kluseczka, jak powiedział, waży 2960 g. Sprawdził mi blizne po cc, jest ok. A sprawdzał, bo uciekając mi brzuch czulam, że tam na dole mnie kluje.

Miłego dnia:)
 
Cześć Dziewczyny a gdzie Wy się wszystkie podziałyście?
Mam do Was pytanie czy miałyście kiedyś w ciąży białko w moczu? jest to bardzo niebezpieczne? I jeszcze jedno pytanie jakie kupiłyście kosmetyki do mycia dla maluszka? Córką nie miała problemów skórnych więc jej kupiłam żel nivea i dostałam taką reprymendę od moich koleżanek, że kupiłam najgorszy (pod względem składników) żel. Nie chcę kupować emolientów bo jak się okaże, że syn też nie problemów ze skórą to by mi wystarczył żel tylko teraz nie wiem jaki. Możecie coś doradzić?
Do kąpieli Hipp żel. Ma bdb sklad / sroka o/ i przy synu sie spradza do dziś. Poza tym jest wydajny.

Ja jeszcze nie kupiłam kosmetyków. Też się zastanawiam.
Wzięłam się za to za prezenty na święta bo później nie będę miała do tego głowy.
Dzisiaj mi się śniło ze rodziłam na chodniku. :szok::szok::szok:
U mnie tez zaczynaja sie dziwne sny. A sprawa prezentow mnie zdenerwowala. Nie mam ochoty szukac i wymyslac nic.
Jestem jestem, szykuje starszemu urodziny. Dziś ma w sali zabaw z przedszkolakami a jutro przychodzi rodzina. Mam mieć jeden tort i ciasto i zaraz będę robiła tort na jutro. Sporo pracy. Urodziny w sali miał mieć za tydzień, ale za późno zaczęliśmy załatwianie i dziś to jedyny termin w listopadzie.

Co do białka to nigdy nie miałam, a kiedy masz wizytę?

Co do kosmetyków to też polecam blog Sroki. Sama dla dzieci mam hip lub babydream. Poczytaj jej listy wyprawkowe i tam zóvaczysz o co chodziło Twoim koleżankom ;)

Wczoraj byłam u gina. Dla niego mam już skończony 36 tc. Za tydzień ciąża będzie donoszona. Kluseczka, jak powiedział, waży 2960 g. Sprawdził mi blizne po cc, jest ok. A sprawdzał, bo uciekając mi brzuch czulam, że tam na dole mnie kluje.

Miłego dnia:)


Mnie ostatnio tez cos tam kluje. Nawet zaliczylam malego dola z tego powodu. I brzuch sie napina. U mnie dopiero 32+3 dzien.
Twoja dzidzia juz spora. Niesamowite jak one teraz przybieraja szybko!
 
Cześć Dziewczyny a gdzie Wy się wszystkie podziałyście?
Mam do Was pytanie czy miałyście kiedyś w ciąży białko w moczu? jest to bardzo niebezpieczne? I jeszcze jedno pytanie jakie kupiłyście kosmetyki do mycia dla maluszka? Córką nie miała problemów skórnych więc jej kupiłam żel nivea i dostałam taką reprymendę od moich koleżanek, że kupiłam najgorszy (pod względem składników) żel. Nie chcę kupować emolientów bo jak się okaże, że syn też nie problemów ze skórą to by mi wystarczył żel tylko teraz nie wiem jaki. Możecie coś doradzić?

Ja właśnie dzisiaj odebrałam paczkę z kosmetykami firmy HiPP. Przede wszystkim skład jest bardzo dobry. Poza tym mi odpowiada również ich zapach, sama używam w trakcie ciąży oliwkę tej firmy. :)
 
To gr
Ja jeszcze nie kupiłam kosmetyków. Też się zastanawiam.
Wzięłam się za to za prezenty na święta bo później nie będę miała do tego głowy.
Dzisiaj mi się śniło ze rodziłam na chodniku. :szok::szok::szok:
To grubo z tym porodem :) ja już też troszkę prezentów kupiłam, chce w tym roku wcześniej to załatwić, zresztą uwielbiam kupować prezenty
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi o blogu sroki nie słyszałam więc dzięki za wskazówki.
Wizytę prywatną czyli taką z usg mam w środę więc się dowiem więcej jak ma się dzidzia, wczoraj miałam wizytę na NZF więc tylko badanie i recepty lekarz mnie zbadał i mówi, że synek główką w dół wiedziałam o tym bo to wyszło na usg, ale on o tym nie wiedział i wyczuł podczas badania ciekawa sprawa, ale czuję, że jest nisko bo strasznie naciska na kanał rodny czasami iść nie mogę.
Dziewczyny robiłyście już GBS?
 
reklama
Do góry