reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
@Anet23 najlepsze życzenia dla Ciebie, po czasie, ale to drobiazg, zdrówka, szczęścia i obroconego prawidłowo synka!

Moja Nunia w 32 tc dążyła ok 1770 g.

Co do spacerów to ja uważam, że to jest bardzo potrzebne przedszkolakom. Jak jeszcze mój Julrk był wozkowy, to o ile nie padało, wiało czy straszny mróz to szliśmy po starszego na piechotę. Jednak Panie w przedszkolu mają problem, bo jeden rodzić chce by wyszli inny nie. Jeden każe ubrać ciepło, inny by nie przegrzewac....Sale wietrzyć, inni, że za zimno... Nikomu się nie dogodzi.. ;)

Dziś robiłam badania, jutro mam wizytę. Zostawiłam dziś w labku 220 zl... Jutro prawie drugie tyle za wizytę... Jednak prowadzenie ciąży prywatnie jest mega kosztowne... Jeszcze brak refundacji na leki. Niestety inny ginekolog nie poprowadzi mojego "przypadku".
 
Dziewczyny dzisiaj w nocy miałam w brzuchu jakby "żonglowanie piłeczek" ;) aż mnie to obudziło, a potem powtórka za każdym razem jak się położyłam na zalecanym lewym boku! Małej się chyba nie podobała ta pozycja... takiej walki jeszcze nie stoczyłyśmy nigdy ;) Efekt: dopiero się obudziłam... mała też ;) ale już grzeczniej się zachowuje.
Mimo wszystko jest to super uczucie :).
Ja też ppo badaniach, 30 Tc i 4 dni wagą ok 1880. Wreszcie podskoczył. Mega szczęśliwa. Cesarka przed samymi świętami na 20.12. :)))
Anielka1 będę mnieć cc w podobnym terminie. Mam termin z om na 1.01 i gin mówi że ok tydz przed się umówimy ale że to świeta to pewnie tuż przed. Sama mam urodziny 21.12 i nie wiem czy akurat ten dzień nie wypadnie :) tak czy siak będzie to prezent urodzinowo-świąteczny ;)
 
Dziewczyny dzisiaj w nocy miałam w brzuchu jakby "żonglowanie piłeczek" ;) aż mnie to obudziło, a potem powtórka za każdym razem jak się położyłam na zalecanym lewym boku! Małej się chyba nie podobała ta pozycja... takiej walki jeszcze nie stoczyłyśmy nigdy ;) Efekt: dopiero się obudziłam... mała też ;) ale już grzeczniej się zachowuje.
Mimo wszystko jest to super uczucie :).

Anielka1 będę mnieć cc w podobnym terminie. Mam termin z om na 1.01 i gin mówi że ok tydz przed się umówimy ale że to świeta to pewnie tuż przed. Sama mam urodziny 21.12 i nie wiem czy akurat ten dzień nie wypadnie :) tak czy siak będzie to prezent urodzinowo-świąteczny ;)
Super data cc. A na kiedy byl ten pierwszy termin?
Tez się cieszę, taki aniołek pod choinkę :)
 
Dziewczyny dzisiaj w nocy miałam w brzuchu jakby "żonglowanie piłeczek" ;) aż mnie to obudziło, a potem powtórka za każdym razem jak się położyłam na zalecanym lewym boku! Małej się chyba nie podobała ta pozycja... takiej walki jeszcze nie stoczyłyśmy nigdy ;) Efekt: dopiero się obudziłam... mała też ;) ale już grzeczniej się zachowuje.
Mimo wszystko jest to super uczucie :).

Anielka1 będę mnieć cc w podobnym terminie. Mam termin z om na 1.01 i gin mówi że ok tydz przed się umówimy ale że to świeta to pewnie tuż przed. Sama mam urodziny 21.12 i nie wiem czy akurat ten dzień nie wypadnie :) tak czy siak będzie to prezent urodzinowo-świąteczny ;)
Kurcze super prezent na urodziny :) mój synek znów się buntuje jak leżę na prawym boku, cóż, nie dogodzisz. Lewy bok już mi,, bokiem wychodzi ",
 
reklama
Mój też nie przepada jak leżę na lewym boku. A czasem jak leżę na plecach na milionie poduszek to mi tak kopnie jakby ktos mi robił reanimacje od srodka. Screenshot_2018-10-22-11-07-48.png Screenshot_2018-10-22-11-08-13.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-10-22-11-07-48.png
    Screenshot_2018-10-22-11-07-48.png
    193,3 KB · Wyświetleń: 126
  • Screenshot_2018-10-22-11-08-13.png
    Screenshot_2018-10-22-11-08-13.png
    158,7 KB · Wyświetleń: 129
Do góry