reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@Kruszka no dla mnie bardzo niefajny wpis tej osoby z wrzesniowek i wyglada mi na kogos kto sie tu ostatnio zaczal udzielac i poczul sie urazony ze cenimy sobie prywatnosc na fb i sa tam wszystkie grudniowki z dnia założenia grupy na fb czyli jakos koniec lipca. W ogole jak ktos juz napisal wyrwany z kontekstu i jakos pelen hejtu..no i w ogole ocenianie wszystkich miesiecy forumowych po kolei i ze ktorys wyszedl najgorzej:D osoba ewidentnie nie ma co robic a sposob spedzania wolnego czasu nie swiadczy o niej najlepiej a gacoperek pisala ze ma na refundacje ale za 10 zl to na pewno nie clexane dlatego pytalam jaki i co miala wczesniej a nie wiem ile neoparin na R ale jak piszesz ze 80-90 zl to dziwne zeby na R tylko 10 zl i juz nie pamietam czy kilka opakowan czy jedno. A myslalam ze neoparin duzo tansze mi chyba w aptece na R za 3 zl chcieli sprzedac neoparin ale gin sie nie zgodzil i u mnie clexane

Lekarz od samego początku przepisał mi Neoparin nie wiedziałam, że jest to zamiennik oczywiście Wy mnie uświadomiłyście w Waszych wpisach jak pojawił się temat, że go brakuje w aptekach i że jest tylko zamiennik Neoparin. Może dlatego mi dała zamiennik, że pisała na 100% więc nie chciała mnie dodatkowo obciążać finansowo. Jedno opakowanie na 100% kosztuje 80 zł z R ok 3,20 ja dostałam ostatnio receptę na 3 opakowania dlatego zapłaciłam ok 10 zł Dziewczyny nie stresujcie mnie, że ten Neoparin to dziadostwo.
 
reklama
Hej mamuski ja po kontrolnym usg i wizycie Michalinka nadal jest Michalinka wazy 550g ale niestety poziom wód plodowych zmalał za dwa tygodnie kolejne usg i wizyta i jeżeli nadal bedzie ich mało to szpital i leżenie dopóki nie wda się zakazenie a niestety kiedys sie wda to etedy rozwiazanie ciąży.....:no2:

A ktory to tydzien u ciebie? czytalam ze jakos po 20 tyg dziecko polyka te wody plodowe i przez to tez moze sie ich zrobic troche mniej, oczywiscie sa tez jakies granice, pewnie dlatego bedzie powtarzal, wiem ze miera wod to jakies afi czy cos takiego masz cos takiego napisanego ile to wynosi?
 
A tak wogole dzien dobry :) od wczoraj popoludnia burze i deszcz i dzis bez zmian, ciagle pada i teraz grzmi :) musze sie wybrac do sklepu a sie nie chce eh, na 10.30 z druga corka do pani doktor :/ pozniej po poludniu maz do pracy a ja znowu sama w domu, ciekawe jak dlugo tak wytrzymam...
 
Witam się sobotnio, ja dziś wyspana, spałam od pierwszej w nocy do 4 przerwa na siku i spanie do 8 na szok normalnie, ale u mnie wczoraj w mieście to był koszmar jeśli chodzi o pogodę myślałam, że się wykończę tak strasznie było gorąco i parno, że nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Nie wiem czy moje dziecko też tak przechodziło tą pogodę bo tak strasznie w kość dawała, że ma dzisiaj karę na wszystko na cały dzień. Wieczorem przyszedł deszcz i wreszcie było czym oddychać.

Dziewczynki bo tu się jeszcze ten temat nie pojawiał a jestem ciekawa jakie macie zdanie na temat zamrażania krwi pępowinowej? Ja z Leną jak byłam w ciąży to analizowałam, ale się nie zdecydowałam, teraz to będzie moja ostatnia ciąża (przynajmniej planowana ;) ) więc mam ostatnią szansę na podjęcie tej decyzji i w sumie sama nie wiem.
 
Z wczorajszych 35 stopni spadło u mnie dziś do 15 tak się źle czuje w nocy się obudziłam z zaworem głowy aż się łóżka trzymałam. Dziś od rana już też kilka razy mi się zakręciło w głowie. Ta pogoda mnie wykonczy. Sprawdzałam sobie ciśnienie ale mam dobre 124/71.
 
Część sobotnio [emoji4] ja to pospalam tak że hooho wczoraj usnęłam o 22 i wstałam teraz nie dawno a mój synuś razem ze mną [emoji33][emoji33][emoji33]
Pogoda u nas też deszczowa , wczoraj zaczęło po południu i dalej pada aż rzeka płynie przez podwórko [emoji44]
Ja też myslalam o Bankowaniu krwi pępowinowej muszę pogadać z mężem , tylko kurde te koszty są dość spore [emoji27]
 
Dziewczynki bo tu się jeszcze ten temat nie pojawiał a jestem ciekawa jakie macie zdanie na temat zamrażania krwi pępowinowej? Ja z Leną jak byłam w ciąży to analizowałam, ale się nie zdecydowałam, teraz to będzie moja ostatnia ciąża (przynajmniej planowana ;) ) więc mam ostatnią szansę na podjęcie tej decyzji i w sumie sama nie wiem.
Jakoś mocno nie wnikałam, ale z takiej pobieżnej orientacji, to jestem na nie ;) Przykładowo:

Link do: Krew pępowinowa 6 prawd, o których nikt nie mówi. | Mama Lekarz

Link do: To, czego żaden bank krwi pępowinowej wam nie powie.

Nie wiem tylko, na ile te artykuły są rzetelne i aktualne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry