reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
@karOls9 no extrowo z blizniakami, bedzie wesolo, my z M tez chcielismy ale najlepiej parke;) chlopca i dziewczynke ale super sprawa super. 3Mam kciuki zeby oboje byli zdrowiutcy i zadnych stresow! :*
A na forum ciaza po poronieniu byla dziewczyna z trojka synow i marzyla o corce jeszcze, stracila ciaze i do nas dolaczyla, zaszla szybko ponownie w ciaze poszla na wizyte a tam 3 serduszka! Bardzo bala sie reakcji meza, niestety nie wiem co u niej bo nie daje znakow:/
 
Hej mamuski ja po kontrolnym usg i wizycie Michalinka nadal jest Michalinka wazy 550g ale niestety poziom wód plodowych zmalał za dwa tygodnie kolejne usg i wizyta i jeżeli nadal bedzie ich mało to szpital i leżenie dopóki nie wda się zakazenie a niestety kiedys sie wda to etedy rozwiazanie ciąży.....:no2:
Moze nie bedzie tak zle. Bratowa tez miala bardzo malo wód. Dziecko mialo jakas plaska glowke. Miala pic hektolitry wody i brala magnez. Pod ciagla opieka gina ominela szpitale i urodzila chwile po terminie zdrowe dziecko...;)
 
[/QUOTE]@Kruszka no i to byla pewnie 1 z osob ktora sie ostatnio odezwala tu na forum a ze nie ma co robic siedzi na kazdym forum, nie zdziwilabym sie jakby miala ciaze urojona serio, boje sie takich osob. Na jednym forum opisywano "trola" dziewczyna chciała zwrocic na siebie uwage, pisala o objawach ciazy ze pare razy poroniła i ze mysli samobojcze, adminka sie zestresowala i zadzwonila na policje, oni do niej przyjechali a wszystko okazalo sie klamstwami...ja dziekuje za takie forumowiczki...
@gacoperek extra, ale to chyba nie ten sam lek? Tzn wczesniej mialas clexane? Za taka cene teraz pewnie neoparin? Sa opinie ze to to samo, ale moj lekarz jej nie podziela, ta sama substancja czynna w wielu lekach nie dala tego samego efektu ale wiele dziewczyn zamienia na neoparin, a szczególnie jak gin zalecil to luzik no i jaka oszczednosc:)[/QUOTE]


Ale że KTO? Ta co o naszej grupie tak napisała? Nie wiem kto to jest:) Tak sobie zerknelam co u nich słychać, a to akurat był ostatni post ;)

Neoparin kosztują 80-90 zł bez refundacji.
 
Zuzik juz szukam :) tyle mam powiadomien, ze nie nadazam ogarniac :)

Ja odebralam wyniki krwi..zrobilam morfologie ponownie dzis rano, aby zobaczyc czy moje koktajle cos daly na ta cholerna anemie..wiec hemoglobina wzrosla z 7,8 na 8,0...reszta zanizonych wartosci takze wzrosla troszke. Miedzy badaniami bylo 13 dni, niby to nic, ale ciesze sie ze wzroslo! W poniedziałek mam gina, mam nadzieje, ze przepisze mi konkretne zelazo w tabletach plus nadal moje zielsko do picia i wyjde na prostą...
 
reklama
Do góry