reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Zajrzałam na wrzesniowki a tam taki wpis. Zobaczcie jak zostaliśmy ocenione:D :D :D

Witajcie. Ja wczoraj z ciekawości przeglądałam inne grupy mam . No i powiem wam że najgorzej to chyba na grudniowych. Tam w celu ochrony itp. wszystkie przerzuciły się na grupę zamknięta na FB dodatkowo tylko wybrane osoby są dodane...reszta cierpi . Masakra jakaś...
Faktycznie u nas tutaj na wrzesniowkach to jakoś tak po ludzku
Ale jesteśmy podłe babska [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Ja szczerze mówiąc jak planowałalam z mężem ta ciążę nawet przez myśl mi nie przeszło że mogą być bliźniaki, a jak się okazało że są to był szok nie do ogarnięcia , ale teraz się cieszę bardzo , będę mieć miłości aż na tyle [emoji11][emoji7][emoji7]
Co do grupy zamkniętej , czytam dziewczyny tam i się udzielam jak coś i tutaj też , więc będę nabierzaco tutaj z wami jak i tam [emoji4]
 
Hej mamuski ja po kontrolnym usg i wizycie Michalinka nadal jest Michalinka wazy 550g ale niestety poziom wód plodowych zmalał za dwa tygodnie kolejne usg i wizyta i jeżeli nadal bedzie ich mało to szpital i leżenie dopóki nie wda się zakazenie a niestety kiedys sie wda to etedy rozwiazanie ciąży.....:no2:
Zuzik nie martw się tymi wodami. Ja od ok 18 tc w poprzedniej ciąży miałam poniżej normy ale całą dalej ciąże mi to dokładnie sprawdzali i oczywiście zalecali dużo pić. Piłam i tak duzooo a wod w dalszym ciągu poniżej dolnej granicy normy i straszenie że dziecko będzie małe itd. Wszystko było dobrze. Synek urodził się z piękną waga 3475 g.
 
Hej mamuski ja po kontrolnym usg i wizycie Michalinka nadal jest Michalinka wazy 550g ale niestety poziom wód plodowych zmalał za dwa tygodnie kolejne usg i wizyta i jeżeli nadal bedzie ich mało to szpital i leżenie dopóki nie wda się zakazenie a niestety kiedys sie wda to etedy rozwiazanie ciąży.....:no2:
Nie martw się! Trzeba wierzyć, ze bedzie dobrze. :*
 
Hej mamuski ja po kontrolnym usg i wizycie Michalinka nadal jest Michalinka wazy 550g ale niestety poziom wód plodowych zmalał za dwa tygodnie kolejne usg i wizyta i jeżeli nadal bedzie ich mało to szpital i leżenie dopóki nie wda się zakazenie a niestety kiedys sie wda to etedy rozwiazanie ciąży.....:no2:
Zuzik, ja miałam w pewnym momencie malowodzie z pierwszym synem. To był bodajże 34 tc. Zaczęłam się na serio nawadniac. Przyjęto mnie do szpital i podano zastrzyki że sterydow na rozwój płuc, gdyby trzeba było rozwiązać wcześniej ciążę . Ale udało, wody się zwiększyły i donosilam do 40 tc.

Propo grupy na fb, to mnie całą tą dyskusja o jej powstaniu ominęła. Chyba byłam na urlopie. Na sierpniowkach przenioslysmy się na fb po porodach jak już się serio poznalysmy. Ja nie zamierzam się stąd wycofywać ;) Może uda mi się dwie grupy obskoczyc ;)
 
Zuzik juz szukam :) tyle mam powiadomien, ze nie nadazam ogarniac :)

Ja odebralam wyniki krwi..zrobilam morfologie ponownie dzis rano, aby zobaczyc czy moje koktajle cos daly na ta cholerna anemie..wiec hemoglobina wzrosla z 7,8 na 8,0...reszta zanizonych wartosci takze wzrosla troszke. Miedzy badaniami bylo 13 dni, niby to nic, ale ciesze sie ze wzroslo! W poniedziałek mam gina, mam nadzieje, ze przepisze mi konkretne zelazo w tabletach plus nadal moje zielsko do picia i wyjde na prostą...
Sabi wydaje mi się, że jak na taki okres to jest to dobry wynik. W sensie, że się o 0,2 podniosło. Ja teraz jadę na koktajlavn j sokach burakowych, bo mi spadła hgb. Ale co poradzić jak Gabrysia nie toleruje mięsa.... A jeszcze prawie miesiąc na cudzym jedzeniu i tak wyszło. Mam receptę na żelazo, ale chce najpierw sama spróbować, może uda mi się bez kolejnych tabletek.
 
Sabi wydaje mi się, że jak na taki okres to jest to dobry wynik. W sensie, że się o 0,2 podniosło. Ja teraz jadę na koktajlavn j sokach burakowych, bo mi spadła hgb. Ale co poradzić jak Gabrysia nie toleruje mięsa.... A jeszcze prawie miesiąc na cudzym jedzeniu i tak wyszło. Mam receptę na żelazo, ale chce najpierw sama spróbować, może uda mi się bez kolejnych tabletek.
Tez tak sobie tlumacze, tym bardziej, ze zelazo mam tylko w suplemencie, tabletki dopiero w poniedziałek...jednak zjadsnie dziennie natki pietruszki robi swoje :D
 
@Kruszka no dla mnie bardzo niefajny wpis tej osoby z wrzesniowek i wyglada mi na kogos kto sie tu ostatnio zaczal udzielac i poczul sie urazony ze cenimy sobie prywatnosc na fb i sa tam wszystkie grudniowki z dnia założenia grupy na fb czyli jakos koniec lipca. W ogole jak ktos juz napisal wyrwany z kontekstu i jakos pelen hejtu..no i w ogole ocenianie wszystkich miesiecy forumowych po kolei i ze ktorys wyszedl najgorzej:D osoba ewidentnie nie ma co robic a sposob spedzania wolnego czasu nie swiadczy o niej najlepiej a gacoperek pisala ze ma na refundacje ale za 10 zl to na pewno nie clexane dlatego pytalam jaki i co miala wczesniej a nie wiem ile neoparin na R ale jak piszesz ze 80-90 zl to dziwne zeby na R tylko 10 zl i juz nie pamietam czy kilka opakowan czy jedno. A myslalam ze neoparin duzo tansze mi chyba w aptece na R za 3 zl chcieli sprzedac neoparin ale gin sie nie zgodzil i u mnie clexane
 
Dzień dobry! @Zuzik1981 będziesz pod kontrolą I z tymi wodami napewno będzie dobrze:) moje dziecko od rana już broi. Mąż se popil z moim bratem i odsypia. Obudzę go za jakiś czas I musimy na małe zakupy jechać. Będzie marudzil:-D po południu jeszcze urodziny chrzesniaczki mnie czekają:p A co Wy dziś porabiacie?
 
reklama
@Kruszka no dla mnie bardzo niefajny wpis tej osoby z wrzesniowek i wyglada mi na kogos kto sie tu ostatnio zaczal udzielac i poczul sie urazony ze cenimy sobie prywatnosc na fb i sa tam wszystkie grudniowki z dnia założenia grupy na fb czyli jakos koniec lipca. W ogole jak ktos juz napisal wyrwany z kontekstu i jakos pelen hejtu..no i w ogole ocenianie wszystkich miesiecy forumowych po kolei i ze ktorys wyszedl najgorzej:D osoba ewidentnie nie ma co robic a sposob spedzania wolnego czasu nie swiadczy o niej najlepiej a gacoperek pisala ze ma na refundacje ale za 10 zl to na pewno nie clexane dlatego pytalam jaki i co miala wczesniej a nie wiem ile neoparin na R ale jak piszesz ze 80-90 zl to dziwne zeby na R tylko 10 zl i juz nie pamietam czy kilka opakowan czy jedno. A myslalam ze neoparin duzo tansze mi chyba w aptece na R za 3 zl chcieli sprzedac neoparin ale gin sie nie zgodzil i u mnie clexane
Neoparin na fundusz ok.3 zł za paczkę clecan ok 30zl za paczke [emoji4] ja kupuje tylko clexan wcześniej mialam u innego dr na 100% to placilam ok. 112 za paczke [emoji85]
 
Do góry