reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Spałam, chwilę temu wstałam i ani razu jeszcze nie zakulo więc jakby przeszło.. Uspokoilyscie mnie trochę. Stopy tez mi pucha, szczególnie na wieczór..
 
reklama
U mnie klucia są zawsze po odkurzanie, jakbym jakieś więzadła naciagnela za mocno. Takie pulsujace klucie, nie zmieniało nic czy siedzę czy leżę.

Stopy I dłonie tragedia - cały dzień dzisiaj bolą I są spuchniete, obrączki nawet nie próbuje ściągnąć, nie pójdzie.
W dodatku też pieka podeszwy stop jakbym maraton przeszła po nagrzanym asfalcie :/ i spać się chce od upału.....

O wlasnie tez tak miewam takie pieczenie stóp od spodu. Niedosc ze goraco to jeszcze to.

Dziś w koncu widzialam a nie tylko czulam kopniaczki.
Hej dziewczyny, wybaczcie za długą nieobecność...
My dzisiaj zaczynamy 22tc i czujemy się dobrze :) jutro o 18:30 mamy USG i jeśli malec pozwoli to poznamy jego płeć :) jestem taka podekscytowana :D
Kciuki za wizytę! Ja w srode mam i tez mysle ze juz bedzie plec na 90 a nie na "raczej dziewczynka". Hehe;)
 
Hej dziewczyny, wybaczcie za długą nieobecność...
My dzisiaj zaczynamy 22tc i czujemy się dobrze :) jutro o 18:30 mamy USG i jeśli malec pozwoli to poznamy jego płeć :) jestem taka podekscytowana :D
Trzymam kciuki za wizytę i oby marze! A co byś chciała?

Powodzenia dziewczynki na krzywych! Ja to myślałam, ze jak na czczo ok, to raczej małe prawdopodobieństwo cukrzycy już w późniejszym czasie?
 
Dzien dobry mamuski ja chyba oszaleje wogole spac nie moge kładę sie 23-24 budze sie w nocy po kilka razy no i pobudka juz o 4.40 masakra jakas.....a obiecalam sobie ze w tej ciąży wyśpię sie na zapas;)
 
Dzien dobry mamuski ja chyba oszaleje wogole spac nie moge kładę sie 23-24 budze sie w nocy po kilka razy no i pobudka juz o 4.40 masakra jakas.....a obiecalam sobie ze w tej ciąży wyśpię sie na zapas;)

Hej, ze spaniem mamy bardzo podobnie. Moze jak miną te straszne upały to cos sie zmieni... Chyba jestesmy za malo zmeczone;)

Chlodny poranek! Coś pięknego:D
 
Dzień dobry
Ja też już nie śpię choć miałam sobie pospać. W nocy obudził mnie kaszel córki, dałam syrop przeciwkaszlowy i teraz młoda odsypia.
Ja akurat nie mam zerwanych nocek ale teraz mam tak że codziennie budzę się ok 2-3 na siku i dalej spac, potem o 7 pobudka córka budzi bo głodna.
Też mam dość upałów a mają być u nas jeszcze do piątku, jak żyć?
Wczoraj wykorzystałam że niedziela handlowa, mała została z tatą a ja wyskoczyłam do pepco. Kupiłam kilka bodow i pajacow, ale na 56 to nic jeśli chodzi o body nie mają. Jak zejdzie temperatura musze lumpka odwiedzić. Miałam to tekstil market jechać bo od 1.08 są promocje na bodziaki i pajace ale musiałabym przez całe miasto się tarabanic i teraz jak z córka to nie wchodzi w grę.
Liczyłam za może coś w biedronce zrobią jakaś promocje na ciuszki ale coś cisza, choć jak wczoraj poszłam na chwilę to były resztki ubranek, dziwne bo śledzę gazetki i nie było nic na ten temat. 4 lata temu to mieli fajnie, nakupowalam wtedy się pod córkę a teraz bieda.

W piątek się źle czułam i poszłam do lekarza i wyszło jakieś zaawansowane zapalenie gardła, dostałam antybiotyk i się kulam, dziś 3 dzień a ja słabo poprawę widzę, gardło nadal boli, jeszcze młodej do przedszkola nie posyłam bo też coś kaszle, choć sobą lepiej bo lekarz nie nakazał antybiotyku, liczę że na dniach z tego badziewia wyleziemy, chyba klimatyzacja w autobusach nas tak załatwiła... bo innej przyczyny nie widzę [emoji855]

Teraz sobie leżę jeszcze w łóżku mała coś sir rusza ledwo ledwo zaraz pewnie idzie spać i po 22 znów zacznie brykać [emoji4]

Kciuki za wizyty jeśli dziś są. Miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry