reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
@Mamusia96 w razie czego wez to na przeczekanie. Dzidzia na poczatku bedzie potrzebowac lozeczka, troche miejsca w szafie na swoje ciuszki i duuuuzo milosci:) moze bez pospiechu a w koncu znajdziecie mieszkanko a teraz jakos dacie rade:) nie bedzie lepiej bo zaraz studenciaki beda naplywac na rynek mieszkan i hurtowo najmowac, wiec na spokojnie, nie stresuj sie, cos sie znajdzie w koncu:)
 
Dobranoc mamuśki [emoji173][emoji173] milej, przespanej nocy Wam życzę [emoji8][emoji8]
Dobranoc :) ja czekam na M, wraca zadowolony ;) ja tez, bo chlopaki maja jutro.jechac ze znajomym na ryby, Jula.u babci, M robi wolne i mam plan go zgwalcic a potem isc na rower..juz pisalam czy jedzie tez, stwierdzil, ze nie..wiec jak.kurde rano wypali, ze jedzie na te ryby tez to grzmijcie narody..bedzie morderstwo :) pisalam, ze bedziemy sami z podtekstem...no zobaczymy, trzymajcie kciuki, zeby piatek byl udany :p
 
Hejka :)
Ja dzis po połówkowych. Ogólnei wszyskto ok, dzidzia prawie 300 gram:D
I lekarz powiedział ze mam łożysko dwupłatowe, ze dla płodu to nawet lepiej, ale po porodzie musze pilnowac sama by jedno nie zostało w środku. W necie ogólnie mało inf na ten temat,spotkała sie któraś z czymś takim?
 
Ja teraz zjadlam kolacje i mala tancuje w brzuchu ;) M nie wrocil z pracy, tylko prosto do mamy, bo ich znajomy z Warszawki wpadl na pare dni, wiec pojechal posiedziec. Ja będę ogladac " na wspolnej" zaraz ;)
Glowa mnie cos boli i zgaga meczy po bigosie, bleee :/
Ostatnio na fb wyswietlil mi sie jakis sklep "bobasek" ? Cos takiego i super ceny mieli i fajne ciuszki. Jak znajde to podlinkuje.

@martakratka tragedia :( nie wyobrazam sobie tego bólu..teraz ogladalam uwage, tez minsie wyc chcialo :/ lekarze to jednak czasami konowaly konkretne :(
Sabi mój aniele dzięki Tobie nie przeoczyłam odcinka, prawie o nim zapomniałam :D
 
Właśnie dziewczyny jak jest u was z praniem nowych ciuszków? Wszystko na 90 stopni? Na metkach producenci podają temp. 40 ale nie wyobrażam sobie tak prać ciuszków dla noworodka, czy przesadzam?

A dlaczego nie? Ja koloryi ciemne piore w 40, a biale w 50 lub 60 :)

@lucalew @Dagaa11 ale czad..ale moze jakas inna chorobka wasza jeszcze przekonala gina? No nic w kazdym razie super. W takim razie @aga6 walcz o darmoszke :)
A pytanie chyba do @lucalew i ogolnie do mam kochana to Ty mialas dodatkowe echo serca? Ja mam, wiec bardziej chodzi mi o ktg pod koniec ciazy, bodajze poltora miesiące przed terminem? Jak czesto sie je robi w szpitalu? Jest jakis pakiet darmowych? Jakie sa standardy?Za inne sie placi np czy w ogole tak nie ma, moze w gabinetach lekarskich robia za oplata? A mozna miec jakies skierowanie zeby czesciej je robic w szpitalu? Ktos sie z czyms takim spotkal?

Ja z druga ciaza nie mialam zadnych problemow i ktg mialam chyba od 36 tyg w przychodni dp ktorej chodzilam i to chyba tak co tydzien mialam a po terminie juz co 3 dni ale nie pamietam dokladnie, z tym ze ja chodzilam na nfz.

Wystarczyło jedno poronienie, że tak powiem. Z tym, że nie pamietam.czy @aga6 poroniła samoistnie? Bo zeby dostac refundacje musiałam mieć wypis ze szpitala, z potwierdzeniem, że miałam łyżeczkowanie... Co wiecej, połówkowe tez mam refundowane ;)

Ja chodze na nfz, poronilam w 2013 i na poczatku 2018, mialam prenatalne i polowkowe na nfz i nie dawalam zadnych papierow ze szpitala, lekarz sam mi dal oba skierowania na te usg :)
 
reklama
Do góry