reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Jestem nareszcie po wizycie co prawda nie polowkowa. Bo na to zaprosil mnie za dwa tygodnie. Niestety musze bardzo dużo leżeć naboku jednym lib drugim i sie oszczedzac bo mam napiety brzuch. Przez większość czasu. Dostalam znowu duphaston i luteine:( na podtrzynanie. Z grozba lezenia w szpitalu pod nadzorem
Łez i wypoczywaj i się nie stresuj , będzie dobrze , połowa już za nami więc i druga połowa pyknie raz dwa [emoji170]
 
reklama
@martakratka ogromna tragedia, nie potrafię nawet sobie wyobrazić bólu rodziców..

W końcu w domu, zjadłam gołąbki i teraz chcę mi się spać, no ale nie kładę się bo w nocy nie zasnę i znowu wstanę rano jak zombi.. chyba zaraz poszukam w necie jakiś wyprzedaży ciuszkowych, w końcu mogę coś kupić jak znam płeć.
 
Dziewczyny a ja mam strasznie beznadziejną sytuacje i nie wiem już co mam robić, bo się załamałam szczerze mówiąc. Otóż aktualnie mieszkam z moim partnerem w Warszawie w kawalerce 28m2. Na 9tym piętrze. Na początku to wystarczało, ale.. teraz szukamy ciagle mieszkania takiego chociaż dwu pokojowego i ciagle dupa. Bo jak już się coś fajnego znajdzie i mają być podpisane papiery.. tak jak miało być to jutro to nagle dostaje esemesa : proszę wybaczyć ale mieszkanie już nieaktualne, pozdrawiam :(
Nie wiem już co robić i gdzie szukać :(
A do tego nasz budżet na mieszkanie to 1700-1900zł już ze wszystkim. :(

Czy możecie mi coś doradzić?:(
 
@PatkaPatka ja jutro wybieram sie na lumpki:)a tak to smyk i hm wlasnie tylko mi podpasowal. No i pepco spoczko a aliexpress to dzis przejrzalam i tak od 6mc raczej tam bo wieksze rozmiarki. @Mamusia96 a co z tym mieszkaniem co tesciowa miala podarowac?:) my mamy swoje mieszkanko 48 m2 ciasne ale wlasne;) nie wyobrazam sobie placic takich pieniedzy za najem mieszkanka ale wiem ze czasem inaczej sie nie da. Kredyt dostac tez nielatwo. no nic szukac trzeba takiego co wam przypasuje
 
Na razie przypadkiem u tesciow weszlam do lumpka i takie cuda znalazlam:) wszystko po zeta:)
 

Załączniki

  • 20180717_171646.jpg
    20180717_171646.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 103
  • 20180703_202453.jpg
    20180703_202453.jpg
    638,5 KB · Wyświetleń: 110
  • 20180703_202438.jpg
    20180703_202438.jpg
    1 005,1 KB · Wyświetleń: 91
Właśnie dziewczyny jak jest u was z praniem nowych ciuszków? Wszystko na 90 stopni? Na metkach producenci podają temp. 40 ale nie wyobrażam sobie tak prać ciuszków dla noworodka, czy przesadzam?
Ja narazie mam wszystko do kupy , bede prac jak juz pokoik będzie ale.w 40-60 jak na metkach. Jedynie podwójne płukanie
Dziewczyny kochane, jestem wykonczona dzisiejszym dniem... Dawno nie mialam tak fatalnego dnia... Sprawa w sądzie niestety nie poszla po mojej mysli i nerwy nadal będą - bo nie rozwiązana... Ale to akurat nie ma dzis znaczenia. Syn mojej kolezanki, dziewiecioletni Staś, od około roku walczy z ostrą bialaczką. Wczoraj po kolejnej chemii, którą bardzo zle znosil trafil na oiom. Wyobrazcie sobie ze dzis o 7 rano zmarł. Boże - nie potrafię sobie wyobrazic przez co przechodzą jego rodzice.... Nie mam na to słów . Ludzie mają takie problemy a ja sie rozczulam nad sobą z powodu spraw zwiazanych z pieniędzmi. Az mi za siebie wstyd. Naprawdę dzis nie mam słów na to co sie dzieje dookola. Czemu to dziecko bylo winne... Taki kochany chłopczyk
O Boże [emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]!!! To straszne
Dziewczyny a ja mam strasznie beznadziejną sytuacje i nie wiem już co mam robić, bo się załamałam szczerze mówiąc. Otóż aktualnie mieszkam z moim partnerem w Warszawie w kawalerce 28m2. Na 9tym piętrze. Na początku to wystarczało, ale.. teraz szukamy ciagle mieszkania takiego chociaż dwu pokojowego i ciagle dupa. Bo jak już się coś fajnego znajdzie i mają być podpisane papiery.. tak jak miało być to jutro to nagle dostaje esemesa : proszę wybaczyć ale mieszkanie już nieaktualne, pozdrawiam :(
Nie wiem już co robić i gdzie szukać :(
A do tego nasz budżet na mieszkanie to 1700-1900zł już ze wszystkim. :(
Kochana Nara moze bez paniki, chociaż wiem ze czas ucieka. Ja dlatego przy ogladaniu od razu mam ze sobą zaliczke i wstępna umowe zeby sie właściciel nie wycofał.
Jestem nareszcie po wizycie co prawda nie polowkowa. Bo na to zaprosil mnie za dwa tygodnie. Niestety musze bardzo dużo leżeć naboku jednym lib drugim i sie oszczedzac bo mam napiety brzuch. Przez większość czasu. Dostalam znowu duphaston i luteine:( na podtrzynanie. Z grozba lezenia w szpitalu pod nadzorem
Lez duzo, tylko nie oszukuj [emoji4] a ze pranie a ze sprzątanie a ze obiad. Będzie wszystko dobrze, musisz myslec pozytywnie



Mąż kupil nam nowe obrączki ....bo te co mieliśmy sie zniszczyły. On mnie tak kocha a ja taka wredna. Az mi sie chce ryczec ze taka scene odwalilam. Ale juz u nas ok[emoji16]
 
Na razie przypadkiem u tesciow weszlam do lumpka i takie cuda znalazlam:) wszystko po zeta:)
Hihi, też mam zamiar robić napad na lumpka, ale to za tydzień jak corka bedzie chodzi na polkolonie i bede miała duuuużo czasu :D
Ja narazie mam wszystko do kupy , bede prac jak juz pokoik będzie ale.w 40-60 jak na metkach. Jedynie podwójne płukanieO Boże [emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]!!! To straszneKochana Nara moze bez paniki, chociaż wiem ze czas ucieka. Ja dlatego przy ogladaniu od razu mam ze sobą zaliczke i wstępna umowe zeby sie właściciel nie wycofał. Lez duzo, tylko nie oszukuj [emoji4] a ze pranie a ze sprzątanie a ze obiad. Będzie wszystko dobrze, musisz myslec pozytywnie



Mąż kupil nam nowe obrączki ....bo te co mieliśmy sie zniszczyły. On mnie tak kocha a ja taka wredna. Az mi sie chce ryczec ze taka scene odwalilam. Ale juz u nas ok[emoji16]
Hehe widzisz, ale to wina hormonow nie Twoja!! [emoji14]

A ja dzisiaj dostałam infoemacje od narzeczonej kuzyna, ze dostabe od niej w poniedziałek ciuszki 56-62 po ich corce :)
Wiec mam nadzieje, ze w czwartek na prenatalnych sie płeć nie zmieni haha:p

Moja córka dzisiaj poczuła kopniaka! Miała takie zdziwienie w oczach haha cudowny widok :D
 
reklama
Lumpki sa super. Chłopakom tez kupuje w lumpkach bo i tak non stop graja w pilke to ciągle dziura w dresach albo zielone z trawy od wślizgów [emoji23] a ze to tylko dzieci to uwagi im nie zwracam o to, niech sie brudza. Ja dostawalam lanie za malutka plamke której nawet widac nie było.
 
Do góry