reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Ja teraz zjadlam kolacje i mala tancuje w brzuchu ;) M nie wrocil z pracy, tylko prosto do mamy, bo ich znajomy z Warszawki wpadl na pare dni, wiec pojechal posiedziec. Ja będę ogladac " na wspolnej" zaraz ;)
Glowa mnie cos boli i zgaga meczy po bigosie, bleee :/
Ostatnio na fb wyswietlil mi sie jakis sklep "bobasek" ? Cos takiego i super ceny mieli i fajne ciuszki. Jak znajde to podlinkuje.

@martakratka tragedia :( nie wyobrazam sobie tego bólu..teraz ogladalam uwage, tez minsie wyc chcialo :/ lekarze to jednak czasami konowaly konkretne :(
 
Właśnie dziewczyny jak jest u was z praniem nowych ciuszków? Wszystko na 90 stopni? Na metkach producenci podają temp. 40 ale nie wyobrażam sobie tak prać ciuszków dla noworodka, czy przesadzam?
Przesadzasz. Delikatny proszek dla dzieci i 40 stopni, MAX 60. Najlepiej według metek. Bój się Boga, zniszczysz ciuchy gotując je w takim wrzątku :D
 
Ja dziś cały dzień poza domem ... teraz prysznic i nyny padam xD
Przedobrzylam z chodzeniem i lewy bok coś kuje ni no to jajnik ni co także poczytałam Was ale muszę iść spać [emoji4]
 
A trzebabylo ryczec do 4? :cool2: ha ha mowi ta co może ryczec co 15 min :p
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] kobiety to jednak skomplikowane są[emoji23] szkoda ze faceci nie rozumieja. Jest sporo książek o rozumowaniu facetów np Dlaczego mężczyźni kochają zolzy, Dlaczego mężczyźni poslubiaja zolzy teraz wyszla ksiazka bardzo fajna podobno Oczami mezczyzny a o kobietach to co[emoji23]
 
Latwo się mówi z tym lezeniem. Ja ogólnie i tak dużo leze i odpoczywam bo czulam ze tak moze byc. Ale ca ly czas leżeć nie moge przy aktywnym4 latku . na dodatek moj zmienił prace i ma dwie zmiany a na dwojke to go prawie cały dzień nie ma. Ehhh
 
reklama
A gdzie szukasz? Może popatrz na jakiś lokalnych stronach albo olx.
Kurcze nie wiem co Ci poradzić...
Dodaj może post na FB i poproś o udostępnianie może akurat ktoś ze znajomych lub znajomych znajomych coś będzie wiedział...

Olx, gumtree, facebook. I nic :( już naprawdę nie mam siły ehh
A obecne mieszkanie które wynajmujemy nie nadaje się nawet dla niemowlaka bo są tu według mnie nieodpowiednie warunki.. i sąsiedzi.. :(
 
Do góry