reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Czy możecie podpowiedzieć jak wstawić suwaczek. Już tak dawno nie działałam na żandym forum aż wstyd.
 
Witajcie od jakiegoś czasu Was sporadycznie podczytuje postanowiłam dołączyć czy mogę ?? Mam 35 lat i 10 letnia córkę. Teraz jestem w 19 tyg. Jak na razie brzuch niewielki i nie czuję wyraźnych ruchów co mnie trochę martwi ale z racji że jestem krępej budowy daję nam czas. Termin mam na 10 grudnia po padaniach prenatalnych przesunął się na 6.
Czesc kochana :) Ja mam syna ktory w sierpniu konczy 12 lat wiec podobną bedzoemy miec różnicę:) Rozgosc się ;)
 
Hej dziewczyny:-) :)! Witam się tylko przy kawce i jade zaraz na zakupy... Musze Mlodemu kalosze kupic na ten wyjazd z babcia. Z zeszlege roku założone kilka razy sa male a znowu deszcze zapowiadaja :(.

Kruszka dzięki za cynk na Smyka. Przejzalam juz. Kilka rzeczy mi się b. podoba :). Narazie ogladam...

Julianna wspólczuje szczerze... Wiem co to znaczy. Mialam tak z tym ze w poźniejszym etapie ciazy z synem. Więzadka i macina się rozciagaly... Odpoczywaj na ile się da.

Natka jak tam, lepiej juz?

Mnie z piersi nic nie leci poki co, ale sa zdecydowanie większe, pełniejsze i biustonosze juz tez nowe musiałam zakupić. Brzusio mam miękki. Ruchów jeszcze nie czuje :(...
Ktoś jeszcze nie czuje?

Spokojnego dnia :wink:.

Hej, ja tez jeszcze nie czuje ruchów, jestem w 16 tc. Tez mi nic nie leci ;) i wogole nie mam żadnych objawów tak naprawdę. Jak do tej pory jedynie 0,5 kg na plusie, co mnie bardzo cieszy :)
 
U mnie 2 na plusie, znalazlam karte ciazy z synem i w tym samym tyg czyli 18 wazylam 62kg i teraz rowniez :D

Witam nowa mamusie, u mnie miedzy starszymi a maluszkien bedzie prawie 12 i 13 lat roznicy..sporo ale dla mnie lepiej, ciesze sie, ze nie bede miala malutkich dzieci plus noworodka, bo to juz kurde przerabialam :D
 
U mnie póki co jakieś +1kg. Położna mówiła wczoraj, że to bardzo dobrze, i że mniejszy niż ostatnio przyrost jest normalny, skoro waga startowa też jest znacznie wyższa (teraz 83 kg, pierwszą ciążę zaczynałam z około 72).
 
reklama
Do góry