reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Witajcie[emoji8]
Troszkę mnie nie bylo ale mialam urwanie glowy. Wszystko u mnie dobrze. Bylam u prawnika zapytac o wyprowadzke do innego miasta i po opowiedzeniu wszystkich szczegółów doradzila mi Pani ze bez problemu moge calkowicie pozbawic praw . Bardzo mnie podniosla na duchu i jest mi duzo latwiej. Zapytalam tez o brak meldunku naszej dzidzi. Powiedziala ze nie musi miec maluszek meldunku, najważniejsze ze ma jakis adres zamieszkania i muszs dac Pesel Dziecku nawet jak nie będzie zameldowane. Wiec rozwiala wszystkie moje wątpliwości. Takze Sabi niebawem zawitam do GL[emoji7]
Agula super ze wynik wyszedl dobrze. Wiedzialam ze tak będzie[emoji173] kamien z serca.
Daria spóźnione Wszystkiego najlepszego[emoji7][emoji173][emoji8]
Sabi kochana facet moze sie po prostu boi. Moj tez zaczyna pytac czy Dzidziolowi krzywdy,nie zrobimy seksem. Wiedza ze już coraz wieksza dzidzia.
 
Ja od dwóch tygodni mam siarę, po naciśnięciu sutka.
Piersi tak urosły że ho ho, z pustych maleństw zrobiły się piękne pełne jabłuszka- chciałabym mieć zawsze takie... Cieszyłam się i myślałam że mąż oszaleje ale nic takiego nie widzę :unsure:. Doła mam przez to coraz bardziej.
Mąż bardzo się zmienił- kiedyś było różnie między nami, był niedojrzały i miałam nieraz wrażenie że jestem sama. Teraz jest całkiem inaczej i powinnam być szczęśliwa ale znowu jest coś nie tak. Miesiąc temu założył firmę, pracuje teraz od wczesnego ranka do późnego wieczoru a nawet jak jest w domu to myślami jest ciągle gdzieś w pracy. Staram się go wspierać, doceniać jego starania ale coraz bardziej mnie to gryzie. Nawet nie mamy kiedy porozmawiać. Dziś rano widział to po mnie i powiedział że znowu jestem zła i mogłabym wrzucić na luz, że jeszcze kilka dni i będzie miał więcej czasu. Ciągle tylko mówi że mnie kocha, że mam o tym pamiętać a mnie to drażni. Seks to już prawie nie pamiętam co to a już na pewno nie pamiętam by powiedział albo okazał mi że mnie pragnie, bo jak już coś to ja mam inicjatywę i w ogóle brakuje namiętności. Nie brakuje za to słów jaka to słodka jestem, okrąglutka się robię... Ja nie chcę być słodka, chcę poczuć się atrakcyjna, tak zwyczajnie pociągająca, seksowna. Ech. Ciągle siebie przekonuję że wymyślam bez sensu, przymykam oko ale boję sie że ze mną coś nie tak, że po 10 latach to nie mam już na co liczyć i tak będzie już zawsze. Wybaczcie mi te żale ale nie wyrabiam już, wyć mi się momentami chce a nawet nie mogę bo dzieci... Pogoda taka sobie więc zostaniemy dziś w domu, na szczęście dzieciaczki się ładnie bawią razem.

Dzidzia coś nadal nie fika, przedwczoraj po 22 cos chwilę czułam ale to ciągle mało. Ostatnie USG miałam miesiąc temu i jakaś niepewność się wkrada. Zwariować można :huh:

Zrobię coś do jedzenia i pooglądam filmiki paznokciowe to wyłączę tą moją głowę :oo2:[/QUOTE
Ostatnio pisalam o tym samym...ciaza zmienila co nieco, teraz czuje sie jak coreczka swojego partnera a nie kobieta ;) a wczoraj mialam tak paskudny dzien, ze napisalam mu, ze czuje sie jak krowa, a nie kobieta...odpisal mi, ze najpierw sobie cos powkrecam, a potem odbija sie to na wszystkim..takze oni maja zupełnie inne rozumowanie i chyba nie da sie tego przeskoczyc. Urodze, pojde na siłownię ( juz ma zapowiedziane, ze bedzie z dzidzia siedzial) doprowadze sie do stanu uzywalnosci i odzyskam pewnosc
Witajcie[emoji8]
Troszkę mnie nie bylo ale mialam urwanie glowy. Wszystko u mnie dobrze. Bylam u prawnika zapytac o wyprowadzke do innego miasta i po opowiedzeniu wszystkich szczegółów doradzila mi Pani ze bez problemu moge calkowicie pozbawic praw . Bardzo mnie podniosla na duchu i jest mi duzo latwiej. Zapytalam tez o brak meldunku naszej dzidzi. Powiedziala ze nie musi miec maluszek meldunku, najważniejsze ze ma jakis adres zamieszkania i muszs dac Pesel Dziecku nawet jak nie będzie zameldowane. Wiec rozwiala wszystkie moje wątpliwości. Takze Sabi niebawem zawitam do GL[emoji7]
Agula super ze wynik wyszedl dobrze. Wiedzialam ze tak będzie[emoji173] kamien z serca.
Daria spóźnione Wszystkiego najlepszego[emoji7][emoji173][emoji8]
Sabi kochana facet moze sie po prostu boi. Moj tez zaczyna pytac czy Dzidziolowi krzywdy,nie zrobimy seksem. Wiedza ze już coraz wieksza dzidzia.
Rewelacja! A ja Cie juz wczoraj wywolywac chcialam, bo cos dlugo milczalas :D no to beda nas czekac wspolne spacerki ;)
Z tym seksem wiem, ale jaknie hormony buzuja, to wiesz, wszystko jest najgorsze :D
 
Ja od dwóch tygodni mam siarę, po naciśnięciu sutka.
Piersi tak urosły że ho ho, z pustych maleństw zrobiły się piękne pełne jabłuszka- chciałabym mieć zawsze takie... Cieszyłam się i myślałam że mąż oszaleje ale nic takiego nie widzę :unsure:. Doła mam przez to coraz bardziej.
Mąż bardzo się zmienił- kiedyś było różnie między nami, był niedojrzały i miałam nieraz wrażenie że jestem sama. Teraz jest całkiem inaczej i powinnam być szczęśliwa ale znowu jest coś nie tak. Miesiąc temu założył firmę, pracuje teraz od wczesnego ranka do późnego wieczoru a nawet jak jest w domu to myślami jest ciągle gdzieś w pracy. Staram się go wspierać, doceniać jego starania ale coraz bardziej mnie to gryzie. Nawet nie mamy kiedy porozmawiać. Dziś rano widział to po mnie i powiedział że znowu jestem zła i mogłabym wrzucić na luz, że jeszcze kilka dni i będzie miał więcej czasu. Ciągle tylko mówi że mnie kocha, że mam o tym pamiętać a mnie to drażni. Seks to już prawie nie pamiętam co to a już na pewno nie pamiętam by powiedział albo okazał mi że mnie pragnie, bo jak już coś to ja mam inicjatywę i w ogóle brakuje namiętności. Nie brakuje za to słów jaka to słodka jestem, okrąglutka się robię... Ja nie chcę być słodka, chcę poczuć się atrakcyjna, tak zwyczajnie pociągająca, seksowna. Ech. Ciągle siebie przekonuję że wymyślam bez sensu, przymykam oko ale boję sie że ze mną coś nie tak, że po 10 latach to nie mam już na co liczyć i tak będzie już zawsze. Wybaczcie mi te żale ale nie wyrabiam już, wyć mi się momentami chce a nawet nie mogę bo dzieci... Pogoda taka sobie więc zostaniemy dziś w domu, na szczęście dzieciaczki się ładnie bawią razem.

Dzidzia coś nadal nie fika, przedwczoraj po 22 cos chwilę czułam ale to ciągle mało. Ostatnie USG miałam miesiąc temu i jakaś niepewność się wkrada. Zwariować można :huh:

Zrobię coś do jedzenia i pooglądam filmiki paznokciowe to wyłączę tą moją głowę :oo2:
Mój do mnie mówi Muffinka ale seksic by chciał co chwile. Moze wiesz tak okazuje w jakims sensie strach, otworzyl firme to chce duzo zarobić i moze dlatego taki jest. Wie ze musi walczyc bo ma dla kogo. Moj wczoraj walnal wypowiedzeniem w pracy bo powiedział ze nie będzie pracowal za grosze ktore mial 15 lat temu. Dlatego sie wprowadzamy do Gliwic bo w naszym miescie lipa z zarobkami a moj właśnie taki sie zrobił ze dla Synka musi wszystko i chce. Mówi ze chce zeby Jego syn mial zapewniony dobre życie. To Jego pierwszy syn a starsi mają kasę swoją, bo dostaje na Nich. Faceci to prosty mozg i nie umieja zbytnie okazywać to co czują. nie kazdy taki jest ze powie co mu lezy na sercu ze sie martwi.
 
Rewelacja! A ja Cie juz wczoraj wywolywac chcialam, bo cos dlugo milczalas :D no to beda nas czekac wspolne spacerki ;)
Z tym seksem wiem, ale jaknie hormony buzuja, to wiesz, wszystko jest najgorsze :D
Wiem wiem. Moj to na szczęście nigdy mi nie odmówił, teraz tym bardziej. Wystarczy ze Go dotkne i temu juz sie chce heheheh. Ja mojemu wczoraj wytlumaczylam dlaczego mam czasami spadek nastroju i nawet stwierdzil ze zauwazyl ze tak jest jak mówię i przyjął na klatę
 
Czasami mam wrażenie ze czuje szyjke. Nie boli ale mam jak sie zdenerwuje albo podniose głos nawet lekko jak cos każe chlopakom zrobić to potem czuje tą szyjke. Tez tak macie? Dlatego już mezu mnie pytal czy seksic sie możemy bo mu powiedziałam ze czuje tą szyjke i sie zestresowal ze sie skroci albo cos. Wytlumaczylam mu zadanie szyjki to jest bardziej uswiadomiony [emoji23][emoji23][emoji23] nie boli mnie nic ale ją czuje
 
Mam tak samo, po takim puk probowalam masowac, ale cisza [emoji17] ostatnio lozysko mialam na przedniej, moze dlatego. Za miesiac pewnie nie bedziemy mogly spac przez kopniaki [emoji4]
Jeśli masz łożysko z przodu, to wszystko w normie, nie przejmuj się. Ja tak mam już w drugiej ciąży. W pierwszej nic jeszcze nie czułam na tym etapie, na którym teraz jesteś ;) I teraz też nie czuję.
 
Hej dziewczyny:-) :)! Witam się tylko przy kawce i jade zaraz na zakupy... Musze Mlodemu kalosze kupic na ten wyjazd z babcia. Z zeszlege roku założone kilka razy sa male a znowu deszcze zapowiadaja :(.

Kruszka dzięki za cynk na Smyka. Przejzalam juz. Kilka rzeczy mi się b. podoba :). Narazie ogladam...

Julianna wspólczuje szczerze... Wiem co to znaczy. Mialam tak z tym ze w poźniejszym etapie ciazy z synem. Więzadka i macina się rozciagaly... Odpoczywaj na ile się da.

Natka jak tam, lepiej juz?

Mnie z piersi nic nie leci poki co, ale sa zdecydowanie większe, pełniejsze i biustonosze juz tez nowe musiałam zakupić. Brzusio mam miękki. Ruchów jeszcze nie czuje :(...
Ktoś jeszcze nie czuje?

Spokojnego dnia :wink:.
Lepiej juz dzis sie nie napina. Dzieki ze pytasz. Za 2 godz ide do lekarza zobaczymy co powie
 
reklama
A moja sie tak rozkopała ze od 2 dni i dzisiaj to kręci się puka , że jestem w szoku :D cudowne to jest , w końcu czuje jak to jest być w ciąży :D

Siedze na ali express i dostaje oczopląsu ;p
Do mnie juz prawie 40 paczek idzie. Gdybym znala plec ro bym bardziej szalała. Kupilam prześcieradła do łóżeczka . otulacze,pieluszki.
 
Do góry