reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Natka macica ćwiczy ale trzeba uważać bo mi np w poprzedniej ciąży skrocila się szyjka i pojawiło plamienie zagrażające poronieniu. Magnez, nospe i do lekarza szybko idź żeby sprawdzić czy wszystko jest ok.
Wiem mi w poprzedniej ciąży tez tak sie zrobilo. Za 2 godz ide do lekarza.
 
reklama
No hej :)
U mnie M w domu, zapisze to gdzies w gazecie ;) wczoraj poczuł pierwszego kopniaka :D az oczy jak piec zloty zrobil.

Ja juz wlazlam w rozmiar 70e...cyce mam miekkie ale ciężkie. Jeden plus taki ze zawsze beda jedrne :D no i nie zejda ponizej rozmiaru 75C :p

Glowa mnie pol nocy bolała...wstalismy o 11, masakra...czas by bylo do sklepu pojechac na zakupy..
Tez takie mi sie zrobily. W poprzedniej ciazy az tak mi nie urosly. Zeby tak zostalo marzenie hm....
w57v9jcg4nx6h0n0.png
 
Witajcie od jakiegoś czasu Was sporadycznie podczytuje postanowiłam dołączyć czy mogę ?? Mam 35 lat i 10 letnia córkę. Teraz jestem w 19 tyg. Jak na razie brzuch niewielki i nie czuję wyraźnych ruchów co mnie trochę martwi ale z racji że jestem krępej budowy daję nam czas. Termin mam na 10 grudnia po padaniach prenatalnych przesunął się na 6.
 
Czasami mam wrażenie ze czuje szyjke. Nie boli ale mam jak sie zdenerwuje albo podniose głos nawet lekko jak cos każe chlopakom zrobić to potem czuje tą szyjke. Tez tak macie? Dlatego już mezu mnie pytal czy seksic sie możemy bo mu powiedziałam ze czuje tą szyjke i sie zestresowal ze sie skroci albo cos. Wytlumaczylam mu zadanie szyjki to jest bardziej uswiadomiony [emoji23][emoji23][emoji23] nie boli mnie nic ale ją czuje
Fajnie ze jesteś [emoji4] mojemu to też się chce mi też ale u nas zakaz ...
Ja mam zakaz na wszystko na podróże ćwiczenia rowery itd xD mam odpoczywać spacerować jeść lol xD
 
Witajcie od jakiegoś czasu Was sporadycznie podczytuje postanowiłam dołączyć czy mogę ?? Mam 35 lat i 10 letnia córkę. Teraz jestem w 19 tyg. Jak na razie brzuch niewielki i nie czuję wyraźnych ruchów co mnie trochę martwi ale z racji że jestem krępej budowy daję nam czas. Termin mam na 10 grudnia po padaniach prenatalnych przesunął się na 6.
Cześć [emoji4][emoji6]
 
Witajcie od jakiegoś czasu Was sporadycznie podczytuje postanowiłam dołączyć czy mogę ?? Mam 35 lat i 10 letnia córkę. Teraz jestem w 19 tyg. Jak na razie brzuch niewielki i nie czuję wyraźnych ruchów co mnie trochę martwi ale z racji że jestem krępej budowy daję nam czas. Termin mam na 10 grudnia po padaniach prenatalnych przesunął się na 6.
Witaj z nami[emoji8][emoji8][emoji8]
 
Fajnie ze jesteś [emoji4] mojemu to też się chce mi też ale u nas zakaz ...
Ja mam zakaz na wszystko na podróże ćwiczenia rowery itd xD mam odpoczywać spacerować jeść lol xD
Dla dzidzi to ze wszystkiego mozna zrezygnować[emoji4][emoji16] dobrze ze to juz połowa i szybko minie. Ja w drugiej ciąży tez musialam leżeć od 28 tygodnia. Tylko na siku moglam wstać wiec wiem co czujesz [emoji8]
 
reklama
Dla dzidzi to ze wszystkiego mozna zrezygnować[emoji4][emoji16] dobrze ze to juz połowa i szybko minie. Ja w drugiej ciąży tez musialam leżeć od 28 tygodnia. Tylko na siku moglam wstać wiec wiem co czujesz [emoji8]
Cały czas sobie tłumacze ze jesteśmy młodzi i jeszcze będziemy nadrabiać [emoji4] a małz i tak ma lepiej jak ja haha wiadomo xD dla dzidzi wszystko [emoji7][emoji7][emoji7]


Moja się obudziła i cuduje znowu akrobacje robi [emoji85]
 
Do góry