reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Dziewczyny ale nie da sie przegapic tych skurczy? Ze cos sie dzieje a ja nie zauwaze? Wiem ze glupie pytanie, ale czasem mnie pobolewa brzuch jak na okres ale nie tak ze zlapie bol tylko pobolewa delikatnie to chyba zaden skurcz?

A dzis czuje taka jakby kolke i tam bol caly dzien jak chodze. Ktos cos wie? Jutro polowkowe to sie spytam:)
 
reklama
A to w apce Preglife to jest. Ale jeszcze bym nie potrafiła określić kiedy skurcz się zaczyna i kończy, bo czasami tego nie czuje. Niekiedy poczuje tylko mocne parcie na pęcherz i brzuszek jest twardy :D
Teraz za delikatne są :) też bym nie wy
A to w apce Preglife to jest. Ale jeszcze bym nie potrafiła określić kiedy skurcz się zaczyna i kończy, bo czasami tego nie czuje
Z rana też mam kamień jak w nocy siku nie zrobię hehe tylko nie ma przy tym tego uczucia ciągnięcia
To oczywiście przyda się przed porodem hehe dobrze że napisałaś że jest w tej apce :) mam ją ale nie natknęłam się na to :)
 
Część [emoji4]zazdrosze wam tego uczucia jak maleństwo się rusza , ja jeszcze nic nie czuję za duża warstwa tłuszczy na brzuchu ,[emoji31]
U nas dzisiaj chłodniej i pochmurane , więc będę sprzątać bo troszkę się nabalaganilo [emoji23]
Dzisiaj mam wizytę stresuje się jak jasny pieron , mam nadzieję że wszystko będzie jak najlepiej [emoji170]trzymajcie kciuki i ja też za dzisiejsze wizytujące trzymam mocno [emoji109][emoji109][emoji109]
 
A dzis czuje taka jakby kolke i tam bol caly dzien jak chodze. Ktos cos wie? Jutro polowkowe to sie spytam:)
U mnie ostatnim razem bóle jak kolka wystartowały właśnie pod koniec pierwszej połowy ciąży i nieraz były tak silne, że musiałam wziąć coś przeciwbólowego. Teraz czasem czuję lekką kolkę, ale bardziej właśnie przy chodzeniu, ruchu, czyli taka standardowa kolka kogoś, kto ma kiepską kondycję jak ja :p
 
Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty dzisiaj :) a ja musze sie zacząć oszczędzać z tą szyjką... a tydzien temu składałam meble i malowałam pokój, na rowerze pojeździłam no i mam zakaz nawet przytulanek teraz. Ale zakaz nie obejmuje kupowania ciuszków przez neta hehe :D to będę szaleć, oj będę :):)
 
Ja mam pytanie do.mam, ktore mają wade wzroku. Czy zauwazylyscie pogorszenie widzenia? Ja widze gorzej od kilku tygodni...2-3. masakra, jestwm juz slepa jak kret a teraz jest gorzej..niby czytam, ze tak moze byc a ciazy, ale zaczynam sie martwic...

Ja mam wadę wzroku, póki co nie zauważyłam pogorszenia widzenia ale czytałam, że tak może się stać. Wiem, że podczas ciąży powinnyśmy pójść na kontrolę do okulisty. U mnie z uwagi na to, że pracuję dużo przy komputerze wieczorem oczy zachodzą mgłą. Też mnie to niepokoi i mam zamiar w najbliższym czasie odwiedzić okulistę. A jaką masz wadę wzroku jeśli mogę zapytać?
 
@karOls9 trzymam kciuki, ale wiadomo, ze bedzie wszystko dobrze :)
Ja bylam wczoraj, ale zaluje, ze Pani doktor miala sprzet rodem z PRLu...no zal, prywatna wizyta i sie zawiodlam. Ale wazne, ze serduszko zobaczylam :)

Dziewczyny jak macie porobione badania? Hiv, toksoplazmozy i te inne odzwierzece cgoroby takze?
 
reklama
Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty dzisiaj :) a ja musze sie zacząć oszczędzać z tą szyjką... a tydzien temu składałam meble i malowałam pokój, na rowerze pojeździłam no i mam zakaz nawet przytulanek teraz. Ale zakaz nie obejmuje kupowania ciuszków przez neta hehe :D to będę szaleć, oj będę :):)
Tez jezdzilam ostatni tydzień, zrobilam 40km :p ale czulam sie jak nowo narodzona potem :) M stwierdził, ze nic nie robic nie moge, bo porod bedzie masakra i faktycznie, malo chodzę wiec misze cos zaczac robic, bo porod bedzie ciężki...
 
Do góry