reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Odpowiadając na pytanie jak się przedstawia stawianie macicy....

Nie ciężko się domyślić które to macica stawiając się.... I uwierzcie, nie da się tego nie czuć....
Screenshot_20180711-102358.jpg
Screenshot_20180711-102339.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180711-102358.jpg
    Screenshot_20180711-102358.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 245
  • Screenshot_20180711-102339.jpg
    Screenshot_20180711-102339.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 247
No to mi sie nie stawia..zauwazylabym na pewno.
Wczoraj poczytalam o zywieniu w ciazy i kurde za malo ryb jem zdecydowanie. Raz w tyg to za malo. Ide zaraz do sklepu po rybki :D wczoraj M czytal ten poradnik rowniez i kazal jesc rybki, ale stwierdzil, ze geniuszem to ten dzidzius bedzie po nim :D taaa :D

Co dzis gotujecie? Bo ja jakos nie wiem..mam smaka na zupe gulaszowa, takaz cukinia tez i fasolka szparagowa..
 
No to mi sie nie stawia..zauwazylabym na pewno.
Wczoraj poczytalam o zywieniu w ciazy i kurde za malo ryb jem zdecydowanie. Raz w tyg to za malo. Ide zaraz do sklepu po rybki :D wczoraj M czytal ten poradnik rowniez i kazal jesc rybki, ale stwierdzil, ze geniuszem to ten dzidzius bedzie po nim :D taaa :D

Co dzis gotujecie? Bo ja jakos nie wiem..mam smaka na zupe gulaszowa, takaz cukinia tez i fasolka szparagowa..
Ja nie jem prawie wcale ryb .... Odrzuca mnie... Sam zapach bleh.
 
No to mi sie nie stawia..zauwazylabym na pewno.
Wczoraj poczytalam o zywieniu w ciazy i kurde za malo ryb jem zdecydowanie. Raz w tyg to za malo. Ide zaraz do sklepu po rybki :D wczoraj M czytal ten poradnik rowniez i kazal jesc rybki, ale stwierdzil, ze geniuszem to ten dzidzius bedzie po nim :D taaa :D

Co dzis gotujecie? Bo ja jakos nie wiem..mam smaka na zupe gulaszowa, takaz cukinia tez i fasolka szparagowa..
Ja mam obiad pierś z kurczaka, ziemniaczki i fasolke szparagowa. A jutro ja jem bób a dla synka coś muszę pomyśleć [emoji16]
Wczoraj mieliśmy makaron z farszem z warzywami i mięsem mielonym.
 
No to mi sie nie stawia..zauwazylabym na pewno.
Wczoraj poczytalam o zywieniu w ciazy i kurde za malo ryb jem zdecydowanie. Raz w tyg to za malo. Ide zaraz do sklepu po rybki :D wczoraj M czytal ten poradnik rowniez i kazal jesc rybki, ale stwierdzil, ze geniuszem to ten dzidzius bedzie po nim :D taaa :D

Co dzis gotujecie? Bo ja jakos nie wiem..mam smaka na zupe gulaszowa, takaz cukinia tez i fasolka szparagowa..
Ja robie dzisiaj zupe gulaszowa
 
Wyczytalam, ze teraz w drugim trymestrze najbardziej ksztaltuje sie mozg dzidzi i ryb trzeba duuuuzo :) ja lubie, w sumie to mnie od niczego teraz nie odrzuca..moze od slodkiego, bo faktycznie ograniczylam. M kupil mi wczoraj liona, zjadlam kawalek i bleee.
 
reklama
Do góry