reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hej, gdyby nam na początku ktoś zaproponował test PAPPA albo Panoramę to pewnie zdecydowalibyśmy się na tę drugą opcję od razu. Teraz wiem, że przy kolejnej ciąży właśnie tak zrobię. Nam aktualnie ginekolog zaproponował jakiś pakiet z Synevo za około 2600 zł, niestety nie powiedział co zawiera. Pamiętasz może ile kosztował Was ten rozszerzony? oczywiście o ile to nie tajemnica:).

Żadna tajemnica, to oficjalna oferta handlowa Synevo ;) Robiłam go z miesiąc temu i płaciliśmy 2500 zł za ten pakiet rozszerzony. Na stronie Synevo są wszystkie informacje co zawierają pakiety, zdaje się że najtańszy kosztuje 2000, pośredni 2300 a rozszerzony właśnie 2500. Trzeba sobie wydrukować z ich strony skierowanie na to badanie i formularz do uzupełnienia i lekarz musi na tym skierowaniu postawić swoją pieczątkę - niestety bez skierowania nie można go wykonać, mimo że jest w 100% płatny... :/
 
reklama
Chciałam ostatanio zamówić ale odstraszyło mnie podawanie danych karty (numeru i csv) ja boidupa jestem jeśli o takie rzeczy chodzi. Chętnie też się dowiem czy ktoś zamawiał i jaką ma opinie.
A to ja to samo Ale ktos cos pisał żeby miec konto na przelew24 i wtedy zamawiać. Też bym tak nie podala

Przyszły mi 2 pary leginsow ciążowych fajne [emoji16]
 
Żadna tajemnica, to oficjalna oferta handlowa Synevo ;) Robiłam go z miesiąc temu i płaciliśmy 2500 zł za ten pakiet rozszerzony. Na stronie Synevo są wszystkie informacje co zawierają pakiety, zdaje się że najtańszy kosztuje 2000, pośredni 2300 a rozszerzony właśnie 2500. Trzeba sobie wydrukować z ich strony skierowanie na to badanie i formularz do uzupełnienia i lekarz musi na tym skierowaniu postawić swoją pieczątkę - niestety bez skierowania nie można go wykonać, mimo że jest w 100% płatny... :/

Bardzo dziękuję Ci za informacje:) w takim razie dzwonię do ginekologa żeby się umówić na "postawienie pieczątki" :). Będziemy z Mężem spokojniejsi.
 
Ja początkowo bałam się podać danych karty na AliExpress, ale regularnie tam zamawiam (ostatnio rewelacyjne podróbki zwierzątek Duplo, będę zamawiać więcej :p ) i miałam dość. To AliExpress, nie jakiś portal „no name”.
Na innych też bym się pewnie bała... Najbardziej lubię płacić PayPalem.
 
Bardzo dziękuję Ci za informacje:) w takim razie dzwonię do ginekologa żeby się umówić na "postawienie pieczątki" :). Będziemy z Mężem spokojniejsi.

Tam na tym skierowaniu spokojnie wszystko można wypełnić samemu, to są dane personalne w większości i raczej żaden lekarz nie będzie tego wypisywać samodzielnie, także ja sobie sama uzupełniłam wszystko i jego pieczątka wystarczyła :) Tam jest takie pole dla lekarza „ID (Pesel)” i oczywiście żadnego numeru Pesel lekarza nie maja prawa wymagać, ja miałam to pole puste i nikt nie protestował :)
 
reklama
Tam na tym skierowaniu spokojnie wszystko można wypełnić samemu, to są dane personalne w większości i raczej żaden lekarz nie będzie tego wypisywać samodzielnie, także ja sobie sama uzupełniłam wszystko i jego pieczątka wystarczyła :) Tam jest takie pole dla lekarza „ID (Pesel)” i oczywiście żadnego numeru Pesel lekarza nie maja prawa wymagać, ja miałam to pole puste i nikt nie protestował :)

Aaaa No i można tez zaznaczyć ptaszkiem opcję że chce się poznać płeć! :D Wtedy poznasz ją już na 99,9% :D
 
Do góry