reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
A mcie zamiar kupować monitor oddechu? Miała moze ktoraś? Kurcze boje sie,ze jak mala sie urodzi to bede tak zeschizowana, ze cala noc przestoje nad lozeczkiem;)
 
A mcie zamiar kupować monitor oddechu? Miała moze ktoraś? Kurcze boje sie,ze jak mala sie urodzi to bede tak zeschizowana, ze cala noc przestoje nad lozeczkiem;)
Znajomi kupili i rzeczywiście raz się im przydał, mały złapał zapalenie płuc i przestał oddychać, w sumie uratowali dzięki temu dziecko, ja pewnie kupię dla świętego spokoju chociaż nie wiem ile kosztuje bo jeszcze nie sprawdzałam :)
 
reklama
Apropo szumisia- co sądzicie? Jak corka byla mała to takich cudów nie było i tetaz sie zastanawiam czy warto? :)
Dużo się naczytałam na temat szumisia i podobno niektóre nie spełniają swojej roli zbyt dobrze. Ale wiem, że baranek Ewan działał na synka mojej koleżanki i teraz działa na mojego małego chrześniaczka :) Sama też go kupię. Cena jest poniżej 200 zł
Od wczoraj mi się chwilami brzuch stawia magnez biorę i nie wiem czy mam się kontaktować z doktorka moja :/ nie miałam tak wczesnej
Mi się stawia kilkanaście razy dziennie, chociaż ostatnio mniej.. gin mi powiedział, że dopóki nie towarzyszą temu silne bóle, to nie ma się co przejmować i pomimo brania magnezu to one i tak będą się pojawiać, bo macica ćwiczy. Tzw. skurcze Braxtona-Hicksa. Zdarzają się częściej przy pełnym pęcherzu czy wzdęciach, albo po zmianie pozycji i po chwili przechodzi.
 
Do góry