reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Dużo się naczytałam na temat szumisia i podobno niektóre nie spełniają swojej roli zbyt dobrze. Ale wiem, że baranek Ewan działał na synka mojej koleżanki i teraz działa na mojego małego chrześniaczka :) Sama też go kupię. Cena jest poniżej 200 zł

Mi się stawia kilkanaście razy dziennie, chociaż ostatnio mniej.. gin mi powiedział, że dopóki nie towarzyszą temu silne bóle, to nie ma się co przejmować i pomimo brania magnezu to one i tak będą się pojawiać, bo macica ćwiczy. Tzw. skurcze Braxtona-Hicksa. Zdarzają się częściej przy pełnym pęcherzu czy wzdęciach, albo po zmianie pozycji i po chwili przechodzi.
A to już wiem czym zawiniłam... lenistwo żeby iść siku [emoji23]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja monitora oddechu raczej nie kupię przy synu nie miałam, a miś szumis jak dla mnie zbędny gadżet wole ta kaske odlozyc na coś innego;)
 
reklama
Do góry