reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Ja właśnie nie chce używanego a nowe drogie jak cholera. W ogóle te zabawki dla dzieci są drogie :D
Ja akurat mam pewniaków bo mąż kuzynki kupił na porodowce i mały miał go chwilkę do łóżeczka bo kolejne nice juz spal z mama więc nie ma sensu żebym kupowała nowy [emoji4]


Dagaa ponoć tak tylko ze trzeba miec od razu w szpitalu jak się dostanie bobasa [emoji4]

Zamawialyscie kiedyś z tej stronki coś jak ali ale inne JOOM
 
Cześć Dziewczyny, jestem tutaj nowa i jeśli nie macie nic przeciwko chciałabym do Was dołączyć:). Jestem obecnie w 16 tygodniu ciąży i to moja pierwsza ciąża. Wczoraj na wizycie u ginekologa prowadzącego odebrałam wyniki testu podwójnego. W związku z tym mam do Was takie pytanie, mianowicie prawdopodobieństwo trisomii 21 po skorygowaniu wynosi u mnie 1:1619. Genetyk wykonujący badanie w przypadku tzw. ryzyka pośredniego, czyli wyższego niż 1:2500 zalecił test wolnego płodowego DNA czyli Panoramę. Przyznam, że trochę martwi mnie ta informacja i nie wiem co robić. Z jednej strony wszystkie źródła zalecają wykonywanie dodatkowych badań przy ryzyku większym niż 1:300, z drugiej na moich wynika zamieszczona była taka informacja. Miałyście może do czynienia z podobną sytuacją? Będę wdzięczna za wszystkie informacje. Dodam, że mam 30 lat:) Pozdrawiam Was serdecznie.
Dla wyniku 1:1619 w życiu nie wydałabym kasy na dodatkowe badania, tylko cieszyła się niskim ryzykiem :) Może dołączają taką notkę profilaktycznie każdemu po trzydziestce.
 
Takie coś właśnie i też idzie 2 mies xD
Screenshot_20180710-133020.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180710-133020.jpg
    Screenshot_20180710-133020.jpg
    66,2 KB · Wyświetleń: 257
Apropo szumisia- co sądzicie? Jak corka byla mała to takich cudów nie było i tetaz sie zastanawiam czy warto? :)
Ja puszczałam mojemu na próbę szumy z aplikacji w telefonie (na tulenie misia i tak był za mały). Nic nie pomagały, upierdliwy był i upierdliwy pozostał :D Więc dla drugiego też raczej odpuszczę Szumisia.
 
Ja puszczałam mojemu na próbę szumy z aplikacji w telefonie (na tulenie misia i tak był za mały). Nic nie pomagały, upierdliwy był i upierdliwy pozostał :D Więc dla drugiego też raczej odpuszczę Szumisia.
Chyba zrobie tak samo-sprawdze najpierw aplilacje, jak sie sprawdzi, to pomyśle nad szumisiem, ale używanym :)
 
Apropo szumisia- co sądzicie? Jak corka byla mała to takich cudów nie było i tetaz sie zastanawiam czy warto? :)
U synka przyjaciół i mojego chrzesniaka akurat się sprawdza ale wiem, że są dzieci których to nie rusza. Ten za 279 ma oprócz szumów opcje elektrycznej niani i to też chętnie bym przetestowała, podobno w rossmanie można czasem kupić za 50% ale jeszcze nie trafiłam na taka okazję. W sumie sama lubię szumy w pociągu czy aucie zawsze zasypiałam a do dziś jak ktoś odkurza oko mi leci, może genetycznie obciążone będzie moje dziecko tym zboczeniem [emoji23][emoji23]
 
reklama
Ja akurat mam pewniaków bo mąż kuzynki kupił na porodowce i mały miał go chwilkę do łóżeczka bo kolejne nice juz spal z mama więc nie ma sensu żebym kupowała nowy [emoji4]


Dagaa ponoć tak tylko ze trzeba miec od razu w szpitalu jak się dostanie bobasa [emoji4]

Zamawialyscie kiedyś z tej stronki coś jak ali ale inne JOOM
Chciałam ostatanio zamówić ale odstraszyło mnie podawanie danych karty (numeru i csv) ja boidupa jestem jeśli o takie rzeczy chodzi. Chętnie też się dowiem czy ktoś zamawiał i jaką ma opinie.
 
Do góry