reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Witam po weekendzie.
Czytam i czytam i końca nie widać tyle naprodukowałyście. My mieliśmy bardzo intensywny weekend, w sobotę zrobiliśmy córce wycieczkę pociągiem, potem popołudniu na grilla do leśniczówki pojechaliśmy i w domu byliśmy przed 23.00
Niedziela trochę spokojniejsza, obiad u teściowej, spacer, potem ten nieszczęsny mecz, po 2 bramce powiedziałam że nie mogę się denerwować i wyszłam.
My dla dziewczynki mamy imie Marika, a ze chyba będzie chłopczyk to pewnie będzie Alex.
Życzę zdrówka wszystkim chorym.
 
Hej dziewczynki mam sie lepiej dostalam antybiotyk luteine i nospe troche mnie jeszcze kluje ale to nic w porównaniu z wczoraj....ale najważniejsze z Michalinka wszystko ok jest duża wazy 190 dag i jest malym ruchliwym robaczkiem:D
Super wieści! Takze lez i sie juz nie stresuj [emoji4] kiedy Cie wypuszcza?
 
Witam Was dzis :) pomalu wracam do zywych, wczoraj niby nie wrocilismy pozno bo o 1 juz bylam w lozku ale spalam do 12 w poludnie :D u tesciowej to ja mam dobrze hehe dzieciakami sie zajmie obiad ugotuje a ja moge spac ile chce :) zauwazylam ze apetyt mam coraz lepszy z czego sie ciesze bo wszystkie spodnie z tylka mi spadaja jedynie brzuch wystaje do przodu.
Co do prenatalnych ja mialam na nfz i dostalam opis i 6 zdjec, nie wiem czy nie bede musiala tego oddac lekarzowi prowadzacemu.
Zuzik wspolczuje szpitala, oby co szybko przeszlo i do domku, mala wazy 150 dag czy gram? :)
 
reklama
Do góry